Maciej Stuhr

Maciej Stuhr ponownie wcielił się w postać Piotra Wolnickiego w trzecim sezonie serialu "Szadź". W związku z telewizyjną premierą produkcji, aktor postanowił udzielić wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak pracowało mu się na planie serialu opowiadającego o seryjnym mordercy.

Jesienna ramówka TVN zbliża się wielkimi krokami. W nowym sezonie widzowie będą mogli oglądać kontynuację kultowych produkcji stacji, w tym nie zabraknie serialu o seryjnym mordercy Piotrze Wolnickim. Co czeka widzów w 3. sezonie "Szadzi"?

95. galę nagród rozdania Oscarów zaplanowano na 12 marca 2023 roku, a polska komisja wybrała już siedem tytułów, które będą walczyć o miano polskiego kandydata do Oscara w kategorii Najlepszy Pełnometrażowy Film Międzynarodowy. Poznajcie filmy, które według ekspertów powinny reprezentować nasz kraj na świecie.

Maciej Stuhr postanowił, że pojedzie na plan zdjęciowy pociągiem. Wykupił bilet w przedziale, ale i tak nie skorzystał ze swojego miejsca. Wybrał inne rozwiązanie. Gwiazdor serialu "Szadź" opublikował zdjęcie z pociągu. Zobaczcie, gdzie się ostatecznie ulokował. Fanom aktora spodobało się jego podejście do sprawy.

Jakub Jankiewicz jest dziecięcym gwiazdorem, któremu rozpoznawalność przyniosła rola w kultowej komedii romantycznej "Listy do M.". Zagrał w niej Kostka - syna Macieja Stuhra. W rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl opowiada o tym, jak wspomina pracę u boku gwiazd. Jakub Jankiewicz zdradza ponadto, jaki prezent wręczył mu jego filmowy tata.

"Szadź" powraca z trzecim sezonem. Hit Playera trafi do serwisu już niedługo. Kiedy premiera?

Maciej Stuhr nie może otrząsnąć się z emocji po koncercie Stinga, w którym miał okazję uczestniczyć. Aktor bardzo ceni tego muzyka i nie ukrywa, że takie spotkanie było spełnieniem jego marzeń. Gwiazdor "Szadzi" zdradził w wywiadzie, w jaki sposób zaaranżowano jego wejście na scenę. Maciej Stuhr miał okazję porozmawiać ze Stingiem w cztery oczy.

Maciej Stuhr wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Karlowe Wary, który odbywa się w czeskim uzdrowisku. Aktor opublikował na Instagramie rzadki kadr, na którym pozuje z żoną i synami. Fani zwrócili uwagę na jeszcze jeden szczegół.

Do nagród filmowych Orły co roku kandyduje kilkadziesiąt filmów. Zwycięzców wyłania Polska Akademia Filmowa, do której należą laureaci z poprzednich lat, a także uznani twórcy i przedstawiciele branży filmowej i audiowizualnej. Olivier Janiak i ekipa programu "Co Za Tydzień" odsłaniają kulisy gali. Zobaczcie koniecznie!

Katarzyna Błażejewska-Stuhr wyznała na Instagramie, że ostatnio boryka się z problemami ze zdrowiem. Okazuje się, że jej mąż, Maciej Stuhr, aby wynagrodzić jej godziny spędzone w przychodni lekarskiej, przygotował dla niej niespodziankę.

Maciej Stuhr zagrał alkoholika w filmie "Powrót do tamtych dni". Ten obraz właśnie nagrodzono polską nagrodą filmową – Orłem 2022. W najnowszym wywiadzie aktor przyznał, że wiele zawdzięcza swojej żonie Katarzynie Błażejewskiej-Stuhr, która powstrzymała go przed nałogiem.

W miniony poniedziałek Warszawa została stolicą kina. Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2022. Na czerwonym dywanie pojawiły się największe nazwiska polskiego filmu. Aktorki zaskoczyły stylizacjami. Zobacz, jak gwiazdy prezentowały się na gali rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2022.

Podczas premiery filmu "Fucking Bornholm" obecni byli najważniejsi twórcy filmu oraz aktorzy. Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr i Grzegorz Damięcki opowiedzieli w programie "Co Za Tydzień" o kulisach produkcji.

Na premierze filmu "Fucking Bornholm" pojawiły się znane gwiazdy. Wśród nich m.in. Maciej Stuhr z żoną. Aktor ostatnio diametralnie zmienił wizerunek. Jak prezentował się w obiektywie fotoreporterów?

Jak gwiazdy spędzają Wielkanoc? Tegoroczne święta są inne ze względu na trwającą wojnę w Ukrainie. Maciej Stuhr i jego żona Katarzyna Błażejewska-Stuhr przyjęli pod swój dach uchodźców. Pomagają już trzeciej rodzinie. Maciej Stuhr zdradził, jak będą u nich wyglądać tegoroczne święta.

Maciej Stuhr pracuje na planie 3. sezonu serialu TVN "Szadź". Aktor pokazał, jak wygląda jego dubler.

Zdjęcia do serialu "Szadź" ruszyły w marcu. W rolę główną ponownie wciela się Maciej Stuhr. Do obsady dołączyli między innymi Magdalena Popławska czy Lesław Żurek. O czym opowiada kolejna część produkcji Playera?

Po ataku Rosji na Ukrainę setki tysięcy uchodźców ucieka do Polski przed wojną. Wiele znanych osób zdecydowało się przyjąć ich pod swój dach, m.in. Zygmunt Chajzer, Maciej Stuhr czy Joanna Jabłczyńska.

Szadź to jeden z największych serialowych hitów ostatnich lat, który z zapartym tchem oglądają miliony Polaków. Genialna rola Macieja Stuhra, Anny Cieślak oraz Aleksandry Popławskiej, którzy uwikłani są w niezwykłą historię kryminalną. Czy komisarz Polkowska dorwie w końcu Piotra Wolnickiego i udowodni mu zbrodnie?

Maciej Stuhr to jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów, niezwykle wyrazisty i budzący ogromną sympatię widzów. Ostatnie role w serialach kryminalnych jak również rola czarnego charakteru w "Szadzi" pokazały jego kunszt aktorski w zupełnie innym świetle.