Top Model

Top Model

Ruszyły zdjęcia do nowej edycji "Top Model". Po raz 11. uczestnicy będą mogli ubiegać się o prestiżowy kontrakt z agencją modelek oraz nagrodę pieniężną. Katarzyna Sokołowska, która zasiada w jury, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z planu. Internauci są zachwyceni tym, jak eksponuje ciążowy brzuszek.

Aleksandra Żuraw zorganizowała Q&A dla fanów, którzy podpytywali ją o ostatnie zmiany w jej wyglądzie. Jeden komentarz wywołał u celebrytki spore emocje, a dotyczył liposukcji, której się poddała. Internautka zarzuciła byłej modelce, że nie chciało jej się schudnąć, dlatego wybrała zabieg. Aleksandra Żuraw odpowiedziała jej dobitnie. "Mam wrażenie, że pojęcie tolerancja kończy się tam, gdzie komu wygodnie" - napisała na InstaStories.

Gracja Kalibabka była jedną z uczestniczek 9. edycji "Top Model", a gdy zgłosiła się na casting, miała zaledwie 18 lat. Dziewczyna mogła się wówczas pochwalić niezwykle szczupłą figurą, która z biegiem miesięcy zaczęła nabierać pełniejszych kształtów. To nie spodobało się internautom, którzy śledzą celebrytkę w sieci. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Gracja Kalibabka opowiedziała o hejcie, z jakim musi się ostatnio mierzyć.

Anna Markowska z "Top Model" zdecydowała się na małą metamorfozę i ścięła swoje długie włosy. Gwiazda w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o podejściu branży modowej do zmian w wyglądzie i przyznała, że nie jest entuzjastką "fryzur od linijki". - Ja z natury jestem surferką, która tylko raz na jakiś czas lubi włożyć piękną suknię lub popracować za obiektywem, po czym wracam do swojego świata - mówiła.

Aleksandra Skubis, uczestniczka 10. edycji "Top Model" o swoim udziale w programie nie powiedziała nikomu. Rodzice o jej przygodzie dowiedzieli się dopiero, gdy zobaczyli ją na ekranie telewizora. Obecnie rozchwytywana modelka, wcześniej - wolny duch podróżujący po świecie. Jaka prywatnie jest Aleksandra Skubis?

Katarzyna Sokołowska w Wielkanoc ogłosiła, że jest w ciąży. Popularna jurorka "Top Model" i jej partner Artur Kozieja od tamtego czasu, choć są bohaterami nagłówków wszystkich gazet i serwisów, oszczędnie opowiadają o swoim szczęściu. Teraz celebrytka ponownie zabrała głos i nie ukrywała, że ma do czynienia z prawdziwym cudem.

Gracja Kalibabka to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 9. sezonu "Top Model". Choć nie zaszła daleko, szybko zapadła w pamięć szerszej publiczności. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała teraz swoją naturalną sylwetkę. Internauci zarzucili jej, że z taką wagą nie nadaje się już na modelkę.