Skazana

Skazana

Marta Malikowska z serialu TVN "Skazana" wyjawiła Kubie Wojewódzkiemu, co stało się w jej domu. Interweniowała policja, która została wezwana na prośbę sąsiadów aktorki. Co się wydarzyło? Gwiazda była załamana.

Aleksandra Adamska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o przyjaźni ze swoją rodzoną siostrą, która również jest związana z teatrem. Ewelina Adamska-Porczyk była dla niej drogowskazem, matką i przyjaciółką w jednym, a dziś sławne siostry są praktycznie nierozłączne. Zdarza się też, że... są ze sobą mylone.

"Skazana" to serial kryminalny z Agatą Kuleszą w roli głównej. Prokurator zostaje wrobiona w morderstwo i oddelegowana do więzienia celem odbycia kary.

Bartłomiej Topa w serialu TVN "Skazana" wciela się w dość zagadkową postać, która jest blisko głównej bohaterki. W pierwszym sezonie poznajemy mężczyznę, który ma problem z alkoholem. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl aktor wyjaśnia, że bez tego wątku nie byłoby całej postaci.

Serial "Skazana" doczekał się kontynuacji w postaci drugiego sezonu. Dla widzów, którzy nie mieli okazji zobaczyć pierwszej transzy w Player.pl, przygotowano emisję na antenie TVN. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl Aleksandra Adamska opowiedziała o roli Pati. Ta bohaterka skradła serca widzów.

Wiosną w TVN zobaczymy nie tylko kontynuację znanych i lubianych programów. Stacja przygotowała dla widzów także dwa nowe formaty. Oto, co nowego niedługo będziemy mogli oglądać.

Już od dziś na antenie TVN7 rozpoczyna się kampania informacyjna związana z koncesją TVN7. W spocie gwiazdy stacji zapraszają do wspólnej zabawy, a także przypominają, że największy kanał rozrywkowy w Polsce może w niedługo zakończyć nadawanie.

Serial "Skazana" opowiada o losach sędzi Alicji Mazur znanej ze swojej surowości wobec przestępców. Zostaje ona oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją tylko miłość do córki i chęć zemsty.