Skazana

Player do końca 2023 roku zaplanował aż dziesięć serialowych premier. Wśród nich kontynuacje seriali i nowości. Jedną z nich jest "Mój Agent" - zabawny serial o życiu polskich gwiazd i ich agentów, a także kryminał "Motylek" na podstawie powieści Katarzyny Puzyńskiej.

Monika Dawidziuk z serialu "Skazana" jest poważnie chora. O jej stanie poinformowała siostra gwiazdy. Kobieta prosi o wsparcie. Zorganizowała w sieci zbiórkę pieniędzy, które mają wspomóc aktorkę w walce z chorobą. Poniżej wzruszający apel do fanów. Monika Dawidziuk otwierała swoje serce przed innymi, teraz sama potrzebuje pomocy.

Pod koniec lutego zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu Player Original "Skazana". W obsadzie, oprócz gwiazd znanych już widzom, pojawią się także Adam Woronowicz, Jacek Beler, Konrad Eleryk, Wiktoria Gorodeckaja oraz Olga Rayska. Drugi sezon serialu "Skazana" dostępny będzie już tej jesieni na player.pl.

#COZAKOBIETA. Jest aktorką teatralną, filmową, serialową, dubbingową. Wokalistką z niemałymi sukcesami na koncie. Wyprodukowała dwie płyty i spektakl. Współpracowała z największymi. Jej nazwisko odmieniane jest w mediach przez wszystkie przypadki. Nie pozostaje bierna w tematach istotnych dla tych, o których próżno szukać wzmianek w sieci i od lat wspiera kobiety, a mimo to dla wielu wciąż pozostaje "żoną swojego męża". O kobietach w kinie, strachu przed starością, sukcesach partnera, wyborach córek i działalności charytatywnej opowiedziała Katarzyna Żak w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Znane i lubiane programy TVN wracają z nowymi sezonami! Jak zwykle w Playerze dostępne będą przed premierą w TV. Jesienią zobaczymy nowe odcinki nie tylko ulubionych programów telewizyjnych, ale także seriali Playera. Zobaczcie jakich!

Marta Malikowska z serialu TVN "Skazana" wyjawiła Kubie Wojewódzkiemu, co stało się w jej domu. Interweniowała policja, która została wezwana na prośbę sąsiadów aktorki. Co się wydarzyło? Gwiazda była załamana.

Aleksandra Adamska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o przyjaźni ze swoją rodzoną siostrą, która również jest związana z teatrem. Ewelina Adamska-Porczyk była dla niej drogowskazem, matką i przyjaciółką w jednym, a dziś sławne siostry są praktycznie nierozłączne. Zdarza się też, że... są ze sobą mylone.

"Skazana" to serial kryminalny z Agatą Kuleszą w roli głównej. Prokurator zostaje wrobiona w morderstwo i oddelegowana do więzienia celem odbycia kary.

Bartłomiej Topa w serialu TVN "Skazana" wciela się w dość zagadkową postać, która jest blisko głównej bohaterki. W pierwszym sezonie poznajemy mężczyznę, który ma problem z alkoholem. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl aktor wyjaśnia, że bez tego wątku nie byłoby całej postaci.

Serial "Skazana" doczekał się kontynuacji w postaci drugiego sezonu. Dla widzów, którzy nie mieli okazji zobaczyć pierwszej transzy w Player.pl, przygotowano emisję na antenie TVN. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl Aleksandra Adamska opowiedziała o roli Pati. Ta bohaterka skradła serca widzów.

Wiosną w TVN zobaczymy nie tylko kontynuację znanych i lubianych programów. Stacja przygotowała dla widzów także dwa nowe formaty. Oto, co nowego niedługo będziemy mogli oglądać.

Już od dziś na antenie TVN7 rozpoczyna się kampania informacyjna związana z koncesją TVN7. W spocie gwiazdy stacji zapraszają do wspólnej zabawy, a także przypominają, że największy kanał rozrywkowy w Polsce może w niedługo zakończyć nadawanie.

Serial "Skazana" opowiada o losach sędzi Alicji Mazur znanej ze swojej surowości wobec przestępców. Zostaje ona oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją tylko miłość do córki i chęć zemsty.