Hotel Paradise

Hotel Paradise

Karolina Skuratowska i Miłosz Pesta, uczestnicy dwóch różnych edycji "Hotelu Paradise" są parą? W mediach społecznościowych pojawiły się kolejne zdjęcia sugerujące, że tę dwójkę łączy coś więcej, niż koleżeńska relacja. Ich obserwatorzy i fani programu odnaleźli pewien trop.

Sebastian Tokarski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników 3. edycji "Hotelu Paradise". Niedawno postanowił zaskoczyć swoich fanów nagłą niespodziewaną informacją o… ślubie z siostrą Krzysztofa Śwista, czyli kolegi z programu. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradził, czy naprawdę przypieczętował swój związek z Ewą.

Marika Worach to uczestniczka 5. edycji "Hotelu Paradise". W trakcie emisji programu zaskarbiła sobie sympatię widzów, a internauci pokochali ją za dystans i wspólne śpiewy i tańce z Grzegorzem Bartoszkiem. Ich programowa relacja dla wielu osób wyglądała na taką, która ma szansę przeobrazić się w poważne, romantyczne uczucie. Jaka jest prawda o związku Mariki i Grześka?

Sevag Formella z "Hotelu Paradise" dopiął swego i pobił światowy rekord Guinnessa w robieniu pajacyków. Chłopak pochwalił się swoim osiągnięciem i otrzymał mnóstwo gratulacji od fanów i reszty uczestników 5. edycji "Hotelu Paradise".

Kuba Sobczak i Oliwia Gruszecka to jedna z najbardziej charakterystycznych par minionej edycji "Hotelu Paradise". Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, że mają względem siebie poważne plany. W rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl Kuba wyznał, czego dokładnie dotyczą.

Na widzów i fanów "Hotelu Paradise" spadła niedawno wyjątkowo smutna wiadomość. Basia i Krzysztof z 3. edycji show rozstali się. Nagrania i zdjęcia publikowane przez byłych partnerów wzbudzają w internautach wiele emocji. Teraz Krzysztof odniósł się do mowy nienawiści, z jaką mierzy się od kilku dni. "Zawsze jest jakiś powód i winne są dwie osoby" - napisał.

Basia Pędlowska i Krzyszof Świst byli uczestnikami 3. edycji "Hotelu Paradise". Niedługo po finale sezonu ogłosili, że są razem. Niestety związek nie przetrwał próby czasu. Niedawno uczestnicy "Hotelu Paradise" poinformowali o rozstaniu.

Wiktoria Kozar z 5. edycji "Hotelu Paradise" opowiedziała o tym, jak fani reagowali na jej wizerunek w programie. Czy w rzeczywistości zachowuje się tak samo jak w show?

Eliza i Jay w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o złości, która towarzyszyła im podczas finałowej Pandory. Eliza przyznała, że żałuje tylko jednego wypowiedzianego zdania. "Popełniam błędy i się do tego przyznaję".

Kasper i Laura zaledwie kilka godzin po wielkim finale "Hotelu Paradise" ogłosili, że po programie połączyło ich coś więcej niż przyjaźń. Teraz, za pośrednictwem mediów społecznościowych, systematycznie publikują zdjęcia i filmy pokazujące ich wspólne życie. Teraz wyjechali na pierwsze wakacje z dala od kamer. Fotografie mówią same za siebie: to jest miłość.

Wiktoria Kozar z 5. edycji "Hotelu Paradise" opisała swoje uczucia do Kaspra. Zastanawiała się, czy coś może ich jeszcze połączyć po programie. Wiktoria odniosła się też do swojego wyglądu i kompleksu, nad którym chciała popracować.

Kuba Sobczak i Oliwia Gruszecka to para, która przetrwała "Hotel Paradise" i od kilku miesięcy kontynuuje swoją relację. Często pokazują się razem i nie stronią od internetowych czułości. Za pośrednictwem Instagrama poinformowali, że niedawno spędzili dzień w towarzystwie rodziny Kuby. Jego mama obchodziła urodziny. Internauci nie kryli zachwytu: "Mama wygląda fenomenalnie".

Eliza Milewska i Jeremiah Jay Dąbrowski z 5. edycji "Hotelu Paradise" opowiedzieli o tym, kiedy zauważyli, że coś więcej łączy Kaspra i Laurę. Skomentowali łączącą ich relację.

Launo z "Hotelu Paradise" poinformowała o tragedii. Rodzinny dom uczestniczki spłonął. "Potrzebuję paru dni, żeby dojść do siebie i zająć się trochę rodziną" - wyznała

Związek Laury i Kaspra był dla widzów i fanów "Hotelu Paradise" dużym zaskoczeniem. Choć para miała się ku sobie już w Panamie, w show nie stworzyli relacji i woleli spróbować szczęścia u boku innych uczestników. Od wielkiego finału epatują miłością, co spotyka się z dużym uznaniem internautów, jednak nowa, sensualna sesja, przeszła ich najśmielsze oczekiwania.

Grzegorz Bartoszek z 5. edycji "Hotelu Paradise" tworzył parę z Laurą. Doszedł z nią do finału, ale ich relacja zatrzymała się na przyjacielskim gruncie. Jaki jest prywatnie Grzegorz i czy znalazł dziewczynę swoim marzeń?

Dominika Stosio była uczestniczką 5. edycji "Hotelu Paradise". W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl ujawnia, czy zdarza jej się usuwać negatywne komentarze, które pojawią się pod jej wpisami w mediach społecznościowych. Co piszą ludzie?

Sevag Formella to jeden z najbardziej lubianych uczestników 5. edycji "Hotelu Paradise". W szczerym wywiadzie z Aleksandrą Głowińską opowiedział, dlaczego nie nawiązał romantycznej relacji z żadną z uczestniczek programu i jaki jest jego sposób na udaną randkę.

"Hotel Paradise" dobiegł końca i choć dla wielu widzów i fanów formatu to smutna informacja, dla innych to czas, by w końcu dowiedzieć się, jak wygląda życie uczestników po powrocie z Panamy. Konrad Landowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o swojej transformacji, konflikcie z Oliwą i przyjaźni z Jayem.

Jeremiah "Jay" Dąbrowski największą popularność w Polsce zyskał dzięki udziałowi w "Hotelu Paradise". Od razu zaskarbił sobie sympatię telewidzów, a jego historię miłości z Elizą widzowie okrzyknęli współczesną wersją Romeo i Julii. Okazuje się jednak, że życie tego uśmiechniętego chłopaka nie zawsze było kolorowe. Zmagał się z depresją i zaburzeniami odżywiania. Trafił do szpitala i przez wiele lat nie widział się z matką. Dziś jednak pokonał swoje demony i stara się nadrobić stracony czas. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o swojej drodze do szczęścia.

Uczestnicy 5. edycji "Hotelu Paradise" dbają o to, by emocje związane z zakończeniem programu nie opadały. Kuba, z jednej z najbardziej kontrowersyjnych par zamieszkujących willę w Panamie, wyznał Oliwii uczucie za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Ponoć miłość przychodzi, kiedy się jej nie szuka" - napisał.

Mateusz Komorowski to uczestnik  5. edycji "Hotelu Paradise". Choć w programie był zaledwie kilka dni, widzowie zapamiętali go doskonale przez to, jak przywitał się z pozostałym mieszkańcami panamskiej willi. Jak twierdzi, sytuacja między nim a Wiktorią szybko poszła w niepamięć. Niestety, mimo przeprosin, na swoim pierwszym Rajskim Rozdaniu trwale pożegnał się z szansą na wygraną.

Marika Mery Worach była uczestniczką 5. edycji "Hotelu Paradise". W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl wyznała, co sądzi o relacji Elizy i Jaya. Czy wierzy w szczere intencje pary?

Karolina Skuratowska dała się poznać widzom dzięki udziałowi w 5. edycji "Hotelu Paradise". Przez niemal cały czas trwania programu starała się o względy Kaspra. I nawet na chwilę udało jej się do niego zbliżyć i stworzyć z nim parę. Ostatecznie jednak po zakończeniu show "Ken" związał się z inną dziewczyną - z Laurą. Co na to Karolina?

Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" zdradził, jakie to uczucie oglądać siebie w telewizji. Czy ma sobie coś do zarzucenia? W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl powiedział, czego dowiedział się o innych uczestnikach, oglądając odcinki "Hotelu Paradise".

Klaudia Bigus wzięła udział w 5. sezonie "Hotelu Paradise". Dziewczyna podsumowała swoją przygodę w Panamie. Wyznała, po co przyjechała do tego raju. Co ją łączy z Sevagiem?

Dominika Stosio w szczerej rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała, czego najbardziej bała się wchodząc do "Hotelu Paradise" oraz wytłumaczyła, dlaczego rozbawiły ją łzy Kuby. "Doskonale pamiętam tamten dzień. Jako jedyna dostałam antybiotyk, wszystko mnie wtedy drażniło. Miałam dziwny humor" - powiedziała.

Grzegorz Bartoszek to jeden z uczestników 5. edycji "Hotelu Paradise". W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z serwisu cozatydzien.tvn.pl wyjaśnił, co zrobi z popularnością, którą zdobył w programie. Chłopak ma mnóstwo pomysłów, jak ją wykorzytać.

Marika Worach z 5. edycji "Hotelu Paradise" opowiedziała o swojej bolesnej przeszłości. Uczestniczka show spodziewała się dziecka ze swoim narzeczonym. Dziewczyna poroniła. Odnalazła spokój w wierze w Boga.

Grzegorz Bartoszek i Laura Tarkota tworzyli jedną z dwóch finałowych par 5. edycji "Hotelu Paradise". Niestety, nie udało im się wygrać. Decyzją uczestników na Ścieżce Lojalności stanęli Wiktoria Kozar i Sevag Formella i to oni zdobyli główną wygraną. Niedługo przed finałem Grzegorz i Laura wyeliminowali najsilniejszą parę - Jaya i Elizę. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl Grzegorz wyznał, czy ma kontakt z uczestnikami po programie.