Hotel Paradise

Marek Kuliński z to nowy uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise". Mężczyzna szuka partnerki, która będzie pasować do jego stylu życia. Czy znajdzie ją w gorącej Panamie?

Adam Podwapiński z 6. edycji "Hotelu Paradise" walczy o swoje zdrowie. Uczestnik show zdradził, że czeka go poważna operacja. Jego aktywność fizyczna jest teraz bardzo ograniczona. Mężczyzna opowiedział, co mu dolega. Nie ma najlepszych wieści i jest zrozpaczony najbliższą przyszłością.

Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise" odszedł z honorem. Mieszkańcy willi pożegnali się z nim za pomocą wzruszających listów. Ujawniamy treść wiadomości Adama do Piotra. Klaudia El Dursi była zdziwiona tym, że zabrakło w niej jednej ważnej kwestii. Piotrek skomentował. Zajrzyjcie z nami do "Poczty z raju".

Dawid i Anastazja z "Hotelu Paradise" tworzą parę, ale nie ma między nimi chemii. Dziewczyna budowała romantyczną relację z Igorem, który opuścił willę jakiś czas temu. Uczestniczka ciągle ma nadzieję, że chłopak jeszcze do niej wróci i nie może otworzyć się na innych mężczyzn. Dawid nie ustępuje w próbach przekonania jej do siebie. Scena w sypialni jest hitem sieci.

Magdalena Galda to nowa uczestniczka 6. edycji "Hotelu Paradise". 18-latka nie ukrywa, że chciałaby spotkać w końcu prawdziwą miłość. Czy jej marzenie spełni się w słonecznej Panamie?

Piątkowe Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" nie należało do najłatwiejszych. Piotr postanowił, że odejdzie z programu na własnych zasadach i podszedł do mocnej pary. Eliminacja była jedynie formalnością. Camilla odniosła się do krytyki internautów, którzy zarzucali jej umówienie się zarówno z Piotrem, jak i z Adamem. Tymczasem w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Piotr skomentował swoją decyzję.

Klaudia El Dursi ma dwóch synów, ale marzy o tym, aby mieć jeszcze córeczkę. Prowadząca "Hotel Paradise" chciała zajść w ciążę w tym roku, ale wraz z partnerem musiała zmienić plany. Jednak gwiazda nie chce rezygnować z ponownego macierzyństwa. Sprawdźcie, co zadeklarowała w najnowszym wywiadzie.

Szahira Bisiorek to uczestniczka szóstej edycji panamskiego show. Niestety w wyniku głosowania mieszkańców musiała opuścić "Hotel Paradise". Tylko nam zdradziła, jak czuła się po opuszczeniu hotelu i czy ma żal do mieszkańców.

W "Hotelu Paradise" zaczyna się robić gorąco! Pozornie idealna relacja Adama i Angeliki, którzy jako jedyni wyglądali na takich, co to łączy ich coś więcej niż układ, rozpada się na oczach widzów. Jedna z uczestniczek nie kryła radości, gdy dowiedziała się o kłótni. W "Hotelu Paradise" dojdzie do rozłamu?

"Hotel Paradise" kolejny raz udowodnił widzom swoją nieprzewidywalność. Decyzją nowych uczestników, wszyscy mieszkańcy willi w Panamie musieli wytypować, kto powinien opuścić program. Wybierali między Grzegorzem, Hanią i Szahirą. Piotr, którego partnerka została wyeliminowana, pożegnał ją w pięknych słowach. "Może to jeszcze nie koniec".

Carma weszła do "Hotelu Paradise" i od razu trafiła "na języki". Widzowie nie tylko doszukali się jej wspólnych zdjęć z Adamem, ale również byli zaskoczeni jej... wiekiem. Jak do "bycia najstarszą uczestniczką" podchodzi sama zainteresowana? I o co chodzi z tym Adamem? Zobaczcie, co nam powiedziała.

Szahira Bisiorek odpadła z "Hotelu Paradise". Jej odejście budzi wiele emocji. Prowadząca Klaudia El Dursi skomentowała odejście uczestniczki w swoich mediach społecznościowych.

"Hotel Paradise" z każdym odcinkiem coraz bardziej zaskakuje widzów. Wraz z Pandorą, oczy widzów skierowały się na Hanię i jej relację z Mikołajem. On dzieli bowiem sypialnię z Anastazją, a ona - z nowym uczestnikiem, Dawidem. Ta roszada w najmocniejszej panamskiej parze sprawiła, że niektórzy uczestnicy zaczęli doszukiwać się nowych intryg. Tylko nam Hania Balcerzak zdradziła, jak czuła się w ogniu pytań.

Oliwia i Kuba poznali się w 5. edycji "Hotelu Paradise". Choć mało kto dawał im szansę na stworzenie udanej relacji w życiu poza hotelem — udowodnili złośliwym, że byli w błędzie. Wciąż tworzą zgrany duet, a niedługo również zamieszkają razem. Wiemy, gdzie będą mieszkać i czy stresują się przed kolejną zmianą w życiu.

David Andronic to nowy uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise". Jest piłkarzem z artystyczną duszą. Właśnie pisze swoją pierwszą książkę z gatunku romansu. Czy udział w programie dostarczy mu materiału do powieści?

Piotr Czechowski z 6. edycji "Hotelu Paradise" ma imponującą fryzurę. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych mężczyzn w show. Uczestnik pokazał fanom zdjęcie z przeszłości, na którym miał krótkie włosy. Teraz ciężko byłoby go sobie wyobrazić w takiej fryzurze.

Dawid Grygiel-Olek to nowy uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise". Program to dla niego wielki powrót do świata randek. Czy znajdzie w Panamie swoją drugą połówkę?

Piotr i Szahira stają za sobą na każdym Rajskim Rozdaniu, ale fani "Hotelu Paradise" nadal mają wątpliwości, czy ich relacja przerodziła się w prawdziwe uczucie, czy uczestnicy kierują się przede wszystkim chęcią przetrwania w programie. Piotrek opowiedział fanom o swoich odczuciach. Wyjaśnił, dlaczego nie bronił swojej partnerki przed kąśliwymi komentarzami Mikołaja.

Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise" przyznał, że znał wcześniej uczestniczkę, która właśnie dołączyła do panamskiej ekipy. Camilla Hansen nazywana przez uczestnika "Carmą" to współtowarzyszka imprez. Co łączyło hotelowiczów przed programem? Tylko nam Adam Podwapiński opowiedział o kulisach relacji.

"Hotel Paradise 6" nie przestaje nas zaskakiwać. Do programu dołączyła nowa uczestniczka Camilla Hansen. Zobaczcie, co o niej wiemy. 

Piotr Czechowski jest jednym z uczestników "Hotelu Paradise 6". Jak przystało na mieszkańca raju, aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych. Tym razem Piotr podzielił się zdjęciem, które zachwyciło internautów.

Rafała Szulika poznaliśmy w 5. edycji "Hotelu Paradise". Nie udało mu się dotrzeć do finału programu, ale i tak pozostał w pamięci widzów, którzy są ciekawi, co u niego słychać. A dzieje się dużo. Były uczestnik reality show właśnie się zaręczył.

Nana Majos to uczestniczka 4. edycji "Hotelu Paradise". Niedawno pokazała za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie ze szpitala, które zasmuciło jej obserwatorów. Wyjaśniła, dlaczego się tam znalazła i z jakimi schorzeniami się zmaga.

Grzegorz Głuszcz jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise". Mężczyzna uznał się za niekwestionowanego szefa panamskiego raju. Znany z muskulatury i zawadiackiego uśmiechu Grzegorz nie zawsze tak wyglądał. Pokazał nam, jaką drogę musiał przejść, by wyglądać tak, jak teraz.

Wiktoria Góra z "Hotelu Paradise 6" zagrała w teledysku Mateusza Szeka z pierwszej edycji show, który aktualnie rozwija karierę muzyczną pod pseudonimem Matt Palmer. Tylko nam zdradziła, jak wyglądała praca na planie klipu "Była Piękna" i jaki jest Mateusz.

"Hotel Paradise" tworzą nie tylko uczestnicy, ale też obsługa całego hotelu, która przygotowuje dla mieszkańców posiłki i przynosi listy. Ostatnio hotel musiał opuścić ukochany pracownik hotelu Ernesto. Uczestnicy panamskiego show pożegnali go czule. Co podarowali mu na odejście?

Pan Lektor to postać dobrze znana widzom "Hotelu Paradise". Ogromną popularność i uwagę widzów zdobył, mimo tego, że nikt nie widział nawet jego twarzy. Wiele osób ciekawi jednak, jak wygląda autor kultowych tekstów. Możecie się tego dowiedzieć z naszego tekstu!

"Hotel Paradise" z każdym dniem zyskuje na popularności i gromadzi przed telewizorami większą rzeszę widzów. Rajskie show musiał opuścić Igor. Choć polały się łzy, uczestnicy zorganizowali później najgłośniejszą imprezę tego sezonu. Dla kogo oznaczało to zakończenie przyjaźni i utratę zaufania?

"Hotel Paradise" z każdym odcinkiem gromadzi przed telewizorami więcej widzów. Grzegorz Głuszcz to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników show. Już od pierwszego odcinka postawił na pakty i sojusze, eliminując po kilku dniach jednego ze swoich panamskich rywali. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych wytłumaczył nietypowe znaczenie tatuażu, który ozdabia jego klatkę piersiową.

Klaudia El Dursi jest mamą dwóch synów. Prowadząca "Hotel Paradise" cieszy się ogromną popularnością, co odbija się na członkach jej rodziny. Co o sławie mamy sądzą Jaś i Dawid? W rozmowie z Aleksandrą Głowińską gwiazda opowiada o stosunku synów do rozpoznawalności.