TTV

TTV

Jan Pirowski był uczestnikiem kolejnego sezonu "99. Gra o wszystko" z udziałem gwiazd. Dziennikarz stacji TTV w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiada o tym, czy ma powodzenie u kobiet. Zdradza ponadto, co chciałby robić w przyszłości. Nie jest to kariera w mediach!

Fani programu "Down the road. Zespół w trasie" otrzymali wspaniałą wiadomość. Uczestnicy 3. edycji zaręczyli się! W programie prowadzonym przez Przemka Kossakowskiego mieli okazję przeżyć niesamowite przygody. Teraz rozpoczęli kolejną, jeszcze piękniejszą. Sprawdźcie, kim są szczęśliwi zakochani. Zobaczcie zdjęcia z romantycznych zaręczyn.

"Królowe życia" to program, który bardzo szybko zyskał rzesze fanów. Opowiada historie osób, które osiągnęły życiowy sukces. Przed nami ostatni odcinek 12. sezonu. Jesienią nie obejrzymy nowych odcinków hitu stacji TTV i Playera.

"99 gra o wszystko" to program, który dostarczył uczestnikom i widzom mnóstwo dobrej zabawy, a dla niektórych był początkiem nowej przygody. Kamil Papis i Marta Gołębiowska będą kontynuowali telewizyjną karierę w programie "Gogglebox. Przed telewizorem".

Ania i Mateusz z "Królowych życia" pobrali się. Uroczystość będzie można obejrzeć w najnowszym odcinku show. Mamy już małą zapowiedź tego, jak wyglądała ceremonia. Para zdecydowała się na ślub humanistyczny.

Oto nowa "Królowa życia". Do obsady programu TTV dołącza kolejna ciekawa osoba. Julia von Stein pracuje w branży pogrzebowej, ale jest pasjonatką życia. Przeczytajcie, co jeszcze o niej wiadomo!

W 4. edycji "Kanapowców" swoje życie odmieniło sześciu uczestników z Kielc. Do finałowej walki MMA zakwalifikowała się dwójka. Kto pokonał przeciwnika?

W 4. edycji "Kanapowców" przygodę z odchudzaniem rozpoczęło sześciu uczestników z Kielc, ale do finału doszła tylko czwórka. Zobaczcie, jakie efekty osiągnęli. To historyczny wynik! Jak teraz wyglądają?

W 4. edycji "Kanapowców" rewolucję w swoim życiu rozpoczęło sześciu uczestników z Kielc. W najnowszym odcinku zobaczymy, jak spektakularną metamorfozę przeszli przez ostatnie pół roku. Największą przemianę zaliczył Daniel, który zaskoczył wszystkich.

W 4. edycji "Kanapowców" rewolucję w swoim życiu rozpoczęło sześciu uczestników z Kielc. W najnowszym odcinku zobaczymy, jak spektakularną metamorfozę przeszli przez ostatnie pół roku. Największą przemianę zaliczył Daniel, który zaskoczył wszystkich.

Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska są bohaterkami programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobiety są bliźniaczkami i nie odstępują siebie na krok. Opowiedziały, jak reagują na ich widok fani programu, którzy czasami rozpoznają bohaterki show na ulicy.

W 4. edycji "Kanapowców" rewolucję w swoim życiu rozpoczęło sześciu uczestników z Kielc. W najnowszym odcinku trenerzy musieli w końcu podjąć decyzję, kto pożegna się z programem. Rozwój wydarzeń wprawił w zdziwienie wszystkich uczestników.

W 4. edycji "Kanapowców" rewolucję w swoim życiu rozpoczęło sześciu uczestników z Kielc. W najnowszym odcinku programu widzimy, jak przygotowują się do finałowego zadania. Tym razem będzie to walka MMA. Lil Masti dała im zadanie, które wywołało skrajne emocje.

W czwartej edycji "Kanapowców" rewolucję w swoim życiu rozpoczęło nie pięciu, ale aż sześciu uczestników. W najnowszym odcinku programu trener musiał przekazać zawodnikom, kto pożegna się z programem. Emocje sięgnęły zenitu.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska nie będą już w parze w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazdy zmieniły swoich towarzyszów i pokazały zdjęcia z nimi.

W czwartym sezonie "Kanapowców" z niezdrowymi przekąskami i zaleganiem na ukochanej kanapie pożegna się sześciodobowa ekipa z Kielc: Marek, Kuba, Grzegorz, Leszek, Daniel i Marcin. Wspierać będzie ich trener Krzysztof Ferenc z pomocą Lil Masti. Czy bohaterowie tej edycji podołają zmianom?

Już w marcu kolejna ekipa "Kanapowców" pożegna się z niezdrowymi przekąskami i rozpocznie walkę o zdrowie i lepszą sylwetkę. Jednym z uczestników będzie znanego z kanapy programu "Gogglebox. Przed Telewizorem" Marek Morus. Czy "scyzorykom" z Kielc uda się skutecznie schudnąć?

"To tylko kilka dni" to program, który ma na celu przybliżyć życie i funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami. W programie widzimy też, jak wiele trudu muszą włożyć bliscy w opiekę nad nimi. Z pomocą przychodzą im znane gwiazdy, które na kilka dni zajmą ich miejsce.

„Pałacowe Love” to nowy, autorski format randkowy Player Original. Młode pary, które wezmą udział w tym kostiumowym reality show, na cztery tygodnie przeprowadzą się do pałacu w Walewicach. To właśnie tam cofną się w czasie o 200 lat, by odcięci od pokus współczesnego świata sprawdzić siłę swoich związków i zawalczyć o nagrodę główną!

W nowym sezonie programu "Kanapowcy" pojawi się Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, a wcześniej jako SexMasterka. Kim jest?

Po ogromnym sukcesie urodzinowej edycji "99 - Gra o wszystko. VIP" wielkie show wraca na antenę TTV. 99 uczestników, tyle samo konkurencji i jeden cel - nie być ostatnim. Premierowe odcinki już od 5 marca w każdą sobotę o godz. 21.45. 

Słodko-gorzka relacja Tadeusza i Roberta Motyków, zaskarbiła sobie sympatię wielu widzów. Ojciec i syn zrobili duży krok w kierunku poprawienia rodzinnych relacji. Jak teraz wygląda ich męska przyjaźń? Czy biznes Tadeusza się kręci? Co mają jeszcze do nadrobienia nasi bohaterowie? Tego wszystkiego dowiemy się z drugiej odsłony programu.

Wiosną w TVN zobaczymy nie tylko kontynuację znanych i lubianych programów. Stacja przygotowała dla widzów także dwa nowe formaty. Oto, co nowego niedługo będziemy mogli oglądać.

Nadchodzi nowa "Królowa życia"! W 12. sezonie programu TTV wystąpi Alicja Pasierbińska. Przyszła gwiazda reality-show pojawi się razem ze swoją liczną rodziną. Nowa uczestniczka ma męża i dwoje dzieci, ale jest również właścicielką pięciu czempionów. Sprawdźcie sami, jak przedstawili ją twórcy "Królowych życia".

"Projekt Cupid" to nowy program TTV, w którym widzowie mogą śledzić losy kilku niezwykłych osób w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a. Z pomocą ekspertów od związków szukają oni prawdziwej miłości.

Kto prowadzi program, kim są bohaterowie?

Przemysław Kossakowski to człowiek, który nie boi się żadnej pracy, ani wyzwań. Od 12 lat związany jest ze stacją TTV, w której podejmuje się prowadzenia ciekawych i oryginalnych formatów. Ogromną popularność zdobył dzięki programowi "Down the road", w którym już po raz trzeci wraz z dorosłymi osobami z zespołem Downa przemierza świat, by przełamywać stereotypy na ich temat.