TVN

TVN

Krzysztof Skórzyński to dziennikarz TVN i TVN24. Ostatnio widzowie zobaczyli go w całkiem nowej odsłonie. Okazało się, że prezenter ma talent muzyczny. Pokazał go w programie "Mask Singer".

"Herkules" to nowy serial, który trafi na antenę TVN. Ta produkcja to niezła gratka dla fanów niebanalnych postaci i kryminalnych śledztw. Genialny i nieco ekscentryczny detektyw podejmie współpracę z emocjonalną policjantką. Ta mieszkanka wybuchowa dostarczy nam niemało zabawnych sytuacji. Przekonacie się już niebawem!

Omenaa Mensah jest lubianą prezenterką telewizyjną, a także bizneswoman. Pogodynka TVN udziela się też charytatywnie. Co wiemy o jej życiu prywatnym?

Dorota Gardias to fotomodelka, dziennikarka i jedna z najbardziej popularnych prezenterek pogody w Polsce. Możemy oglądać ją w różnych programach telewizyjnych w TVN. Co wiemy o jej życiu?

Przed nami największe święto muzyki, czyli TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022. W Operze Leśnej zobaczymy najjaśniejsze polskie gwiazdy. Oprócz trzech dni muzycznej uczty, czwartego dnia zaplanowany został wieczór komediowy. Całość będzie można oglądać na antenie TVN.

Anna Kalczyńska i Arleta Zalewska wzruszająco pożegnały swoją koleżankę z pracy. Nie żyje Aneta Łuczka - prawniczka, która była związana z programem "Fakty" TVN, stacją TVN24 i tvn24.pl.

Telewizja TVN świętuje swoje 25-lecie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i konkursów. Już teraz możesz wziąć udział w jednym z nich. Pomóż nam stworzyć urodzinowy filmik i zgarnij cenne nagrody!

Agnieszka Cegielska to pogodynka TVN i była modelka oraz Miss Polski Nastolatek z 1995 roku. 43-latka wychowuje nastoletniego syna Franciszka Cegielskiego. Chłopak jest utalentowanym sportowcem. Czy równie dobrze idzie mu z nauką? Mama "pochwaliła" się jego osiągnięciami.

World Media Festivals to prestiżowe wydarzenie w branży medialnej. Grupa TVN Warner Bros. Discovery została uhonorowana w tym roku aż 15 nagrodami. Kto je otrzymał?

Jesienią "Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca z 8. sezonem. Fanów czeka niespodzianka. W nowej odsłonie programu zobaczymy zmieniony skład ekspertów. Kto do nich dołączy?

Weekendowe maraton filmów czy seriali warto rozpocząć od filmowych i serialowych hitów, które znajdziecie na antenie TVN oraz w serwisie Player.pl. Sprawdźcie, jakie światowe produkcje są w zasięgu Waszej ręki.

W 13. odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Opole i restaurację "Caverna Cafe". Właściciele lokalu zakochali się w Wielkiej Brytanii i chcieli przenieść jej smaki do Polski. Czy był to dobry pomysł?

W ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy ostateczne decyzje par. Kto pozostał w małżeństwie, a kto się rozstał? Nie obyło się bez niespodzianek.

W ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznamy ostateczne decyzje par. Kto jest bliższy rozstaniu, a kto już wie, że chce pozostać w małżeństwie? Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

"Totalne remonty Szelągowskiej" to program, który potrafi wzruszyć do łez. W finale 4. sezonu Dorota Szelągowska odwiedziła Kingę z Warszawy. Jak przebiegł remont w jej mieszkaniu?

W 12. odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Wrocław i restaurację "American Dream". Jednak to, co zastała w lokalu dalekie było od amerykańskiego snu. Jedzenie i wystrój były wręcz koszmarne. Czy restauratorce udało się odmienić to miejsce?

W 12. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pary muszą rozstać się, aby podjąć ostateczną decyzję. Kto jest bliższy rozstaniu, a kto już wie, że chce pozostać w małżeństwie? Oto, co wydarzyło się w najnowszym odcinku.

Przed nami weekend i wreszcie można zasiąść przed telewizorem, aby obejrzeć kultowe produkcje. A tych stacje TVN i TVN7 przygotowały całkiem sporo. Coś dla siebie znajdą i miłośnicy komedii romantycznych i wielbiciele filmów akcji.

W 11. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Czeladź i restaurację "Dobre Jadło". Czy rozwiąże problemy właścicieli?

W 11. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wszystkie pary powoli rozwiązują swoje problemy. Otwartość w rozmowach to klucz do sukcesu. Tym, którzy nie potrafią go znaleźć, z pomocą śpieszą eksperci. Oto co wydarzyło się w najnowszym odcinku.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to program, który pokazuje historie niezwykłych ludzi. Pomimo własnych problemów, pomagają innym. Tym razem Dorota Szelągowska odwiedziła Asię z Siedlec. Jak zareagowała na propozycję remontu mieszkania?

W 10. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Tarnów i "Pizzerię Bujani". Pracownicy i właściciele przyczyny niepowodzeń szukają w złej energii miejsca znajdującego się w starej piwnicy. Magda Gessler odprawi rytuał, aby przepędzić złe duchy.

W 10. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wszystkie pary muszą stawić czoła pojawiającym się problemom. Patrycję irytuje uczuciowość Adama, a Agnieszkę zaczyna męczyć ciągła zmiana planów przez Kamila. Między Piotrem a Dorotą doszło do poważnej sprzeczki. Oto, co wydarzyło się w najnowszym odcinku.

Pascal Brodnicki po wielu latach powraca do stacji TVN. Już 8 maja premierę będzie miał pierwszy odcinek jego nowego programu "Tak smakuje dziękuję", w którym kucharz będzie gotował wraz z dziećmi. Co powiedział o nowej odsłonie w rozmowie z ekipą "Co za Tydzień"?

W 9. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Białystok i restaurację "Zielony Nosorożec". Czy dania wietnamskiego kucharza spodobały się restauratorce?

Program "Mask Singer" podbił serca widzów telwizji TVN. Choć jeszcze nie wszystkie maski zostały odkryte, to widzowie zastanawiają się już, czy telewizja wyemituje kolejną serię barwnego show.

W 9. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wszystkie pary zmagają się z codzienną rutyną. Powoli dociera do nich, że chcąc pozostać w małżeństwie, będą musieli zrezygnować z dotychczasowego życia. Niektórych eksperyment zaczyna przerastać.

Weekendowe maraton filmów czy seriali warto rozpocząć od filmowych i serialowych hitów, które znajdziecie na antenie TVN oraz w serwisie Player.pl. Sprawdźcie, jakie światowe produkcje są w zasięgu Waszej ręki.

W 8. odcinku nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła Krzeszowice i restaurację "DaviOli". Właścicielka ma problem z zarządzaniem zespołem, a smak dań jest tragiczny, przez co klienci omijają lokal szerokim łukiem. Czy los restauracji w końcu się odmieni?

W 8. odcinku programu "Przez Atlantyk" podróż Mai Hirsch, Natalii Przybysz, Renaty Kaczoruk, Antka Królikowskiego, Liroya i Zygmunta Miłoszewskiego dobiega końca. Co się wydarzy w finałowym odcinku?