Maffashion

Maffashion i Sebastian Fabijański kupili luksusową willę, którą urządzali ze starannością o detale. Włożyli sporo pracy i serca w stworzenie swojego wymarzonego domu. Niestety długo się nim nie nacieszyli. Po rozstaniu z aktorem influencerka przeprowadziła się z synkiem do innego miejsca. Wyjaśniła, czy nie żałuje swojej decyzji. 

Maffashion i Sebastian Fabijański sprzedają swoją willę w Konstancinie-Jeziornej. Zaledwie kilka tygodni po oficjalnym rozstaniu jednej z najbardziej medialnych par w Polsce, przyszedł czas na spieniężenie ich domu. Zawrotna cena nieruchomości przyciąga wzrok. Czy podobnie zadziała na kupców?

Maffashion opowiedziała o problemach ze snem swojego syna. Influencerka przyznała, że mały Bastian od urodzenia cierpiał na nieprzespane noce i rozważała nawet w tym zakresie konsultację ze specjalistą. Sytuacji nie poprawił moment, w którym chłopiec trafił do szpitala. Julia Kuczyńska zdradziła, co pomogło maluchowi.

Maffashion relaksuje się na wakacjach. Blogerka pokazała figurę po porodzie, którą zachwyciły się jej fanki i szczerze wyznały, że gwiazda jest dla nich inspiracją. Internautki cieszą się, że po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim znów się uśmiecha. Niektórzy spekulują, że to za sprawą jej nowego chłopaka. Inni zwrócili uwagę, że nie ma z nią jej synka. Gwiazda odpowiedziała na krytykę.

Maffashion spędza czas w Grecji. Influencerka wybrała się na wakacje, a teraz podzieliła się z internautami zdjęciem ze śniadania. Była partnerka Sebastiana Fabijańskiego pokazała na nim swój brzuch po ciąży. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautek.

Maffashion na początku lipca tego roku oświadczyła, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Przez długi czas influencerka nie wypowiadała się na temat samopoczucia aż do teraz. Maffashion odpowiedziała na kilka pytań internautów. "Stabilnie. Od teraz tylko lepiej" - napisała.

Maffashion rok temu kupiła swój pierwszy dom, w którym zamieszkała razem z synkiem Bastianem. Gwiazda bardzo skupiła się na wystroju wnętrz i wszystkie pomieszczenia budynku utrzymane są w tym samym tonie. Julia Kuczyńska nie poszła jednak w klasykę, a postawiła na bardziej futurystyczny i wręcz kosmiczny klimat.

Sebastian Fabijański i Maffashion wydali oświadczenia na Instagramie. Zabrali głos w sprawie afery z Rafalalą. Chodzi o ich syna Bastka, którego chcą za wszelką cenę chronić. Aktor publicznie przeprosił za to, że jego dziecko zostało wciągnięte w medialną aferę.

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się. Aktor w wywiadzie przyznał się do zdradzania blogerki i spotkań z Rafalalą, zaznaczył jednak, że po narodzinach syna czuł się seksualnie odrzucony. Chwilę później wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że nie chce "zwalać winy" na Julię Kuczyńską. Influencerka odcięła się całkowicie od słów ojca jej dziecka i zapewniła fanów, że nie ma już szans na uratowanie tego związku.

Sebastian Fabijański i Maffashion rozstali się kilka tygodni temu. Influencerka wyznała na Instagramie, że nigdy nie chciała, by jej związek był medialny. Teraz też nie chce komentować zakończenia relacji z aktorem. Jednak Sebastian Fabijański zdecydował się na wywiad, który określił jako najtrudniejszy w swoim życiu. Gwiazdor odpowiedział też hejterom, którzy piszą, że jego syn będzie się za niego wstydził.

Wiadomość o rozstaniu Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego od kilku dni wzbudza w internautach wiele emocji. Choć pogłoski o poważnym kryzysie pojawiały się już od jakiegoś czasu, para nie wypowiadała się publicznie ani nie dementowała medialnych doniesień. Niestety, czara goryczy się przelała. Blogerka postanowiła zaapelować do mediów.

Sebastian Fabijański skomentował rozstanie z Maffashion. Odniósł się do słów byłej partnerki, które padły w mediach społecznościowych. Jednocześnie zaapelował do internautów, by nie wyciągali wniosków na podstawie kilku zdań. "To może być krzywdzące dla jednej i dla drugiej strony" - napisał.

Maffashion za pomocą InstaStories potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim. Gwiazda chwilę później przyznała, że otrzymała wiele wiadomości ze słowami wsparcia, jednak w całej tej sytuacji swoje miejsce odnaleźli sobie też hejterzy. Jeden z internautów wytknął Julii Kuczyńskiej, że wcześniej chętnie komentowała życie innych osób, a o swoich prywatnych sprawach nie chce rozmawiać. Maffashion nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

Sebastian Fabijański i Maffashion byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Wszystko przez aurę tajemniczości, którą wokół siebie rozsiewali. Aktor i blogerka modowa założyli rodzinę, ale nie chcieli zwierzać się z tego opinii publicznej. Informacja o ich rozstaniu bardzo szybko obiegła media.

Maffashion za pomocą InstaStories potwierdziła, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka powiedziała, że związek z ojcem jej dziecka rozpadł się już trzy tygodnie temu. Odniosła się także do stwierdzenia swojego byłego już partnera, który w jednym z wywiadów powiedział, że po powiększeniu ich rodziny stał się "tym trzecim". "To mnie akurat boli" - nie ukrywała Maffashion.

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że od pewnego czasu jest szantażowany. Aktor zapowiedział, że zamierza zgłosić sprawę do prokuratury i zaapelował jednocześnie do internautów, by nie mieszali w tę sprawę matki jego dziecka, czyli Maffashion.

Wakacje ruszył pełną parą, a wraz z nimi sezon na letnie uczesania. Zapytaliśmy znanego stylistę fryzur gwiazd, Łukasza Urbańskiego, o to, jakie cięcia i kolory będą najmodniejsze w nadchodzących miesiącach. Specjalnie dla was przejrzeliśmy też media społecznościowe sław, które lubią podążać włosowymi trendami.

Maffashion, jedna z najbardziej znanych polskich blogerek modowych odniosła się do kontrowersji, które wywołuje wśród gwiazd słowo "influencer". Dla jednych jest to kwintesencja i zwieńczenie kariery internetowej, dla drugich, obelga. "Tutaj wszyscy są wrzucani do jednego worka" - powiedziała.

Maffashion znalazła się wśród influencerów, którzy zostali ukarani przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ponieważ nie dostarczyli odpowiednich dokumentów, potwierdzających ich współprace z innymi markami. Maffashion w ostatnim wywiadzie powiedziała, dlaczego otrzymała tak wysoką karę.

Sebastian Fabijański ucina plotki o kryzysie w związku z Maffashion. Para przybyła na event w Warszawie osobno i nie chciała utrzymywać ze sobą kontaktu. Aktor wyjawił prawdę na temat ich relacji. Wyjawił też, za co jest wdzięczny swojej partnerce i matce jego synka.

Maffashion udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, który otruł psa przed jednym ze sklepów w Legnicy. Blogerka postanowiła wykorzystać swoje zasięgi i pomóc w znalezieniu sprawcy. Przy okazji pokusiła się o mocny komentarz w sprawie krzywdzenia zwierząt. "Człowiek, który jest zdolny skrzywdzić zwierzę, zdolny jest też skrzywdzić drugiego człowiek" - podkreślała.

Maffashion odniosła się do ostatnich wyznań polskiej influencerki, która przez lata żyła u boku milionera stosującego wobec niej przemoc psychiczną. Blogerka zwróciła się do swoich obserwatorek i przestrzegła je przed wchodzeniem w takie relacje. "Blask odbity od loga torebki nigdy nie będzie blaskiem was jako ludzi" - mówiła.

Wiosna to czas, gdy zamieniamy ciężkie zimowe ubrania na te lżejsze, które zwiastują ciepłe dni. Często, jednak gdy zaglądamy do szafy, nie wiemy, co na siebie włożyć, by było nam wygodnie, ale jednocześnie też wyglądać stylowo. W takim przypadku najlepiej zainspirować się gwiazdami, które lubią publikować w sieci zdjęcia swoich codziennych stylizacji. Co polskie sławy noszą tej wiosny? Sprawdzamy.

Maffashion w ostatnim wywiadzie powiedziała o swoich priorytetach w życiu. Wyznała, że nigdy nie zabierała partnerów na ścianki, ani nie pokazywała się z nimi publicznie, ponieważ jej na tym nie zależało. Powiedziała również o tym, jakie ma podejście do ślubu.

Maffashion zabrała głos w sprawie zachowań rosyjskich influencerek, które niszczą produkty firm, wycofujących się z działalności w Rosji. Ukochana Sebastiana Fabijańskiego w rozmowie z nami powiedziała, że po takich zachowaniach widać, jak dobrze działa rosyjska propaganda, którą są żywieni od wielu lat ludzie.

Maffashion została zapytana o związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Celebrytka przyznała, że jest jej bardzo przykro z powodu medialnych doniesień na ich temat i pożyczyła aktorce dużo siły.

Sebastian Fabijański spełnia się jako aktor, raper i malarz. Wspiera go życiowa partnerka Maffashion, z którą ma synka.

W Gomez Fashion Store znajdziecie ponad 150 marek premium i luksusowych. Na otwarcie nowego sklepu w Warszawie przybyły największe polskie gwiazdy. Maffashion, Natasza Urbańska i Bartek Jędrzejak szukali dla siebie inspiracji.