Sebastian Fabijański wie, jak spędzi Boże Narodzenie. Zależy mu na synu

Sebastian Fabijański
Sebastian Fabijański
Źródło: MWMEDIA
Sebastian Fabijański w najnowszym wywiadzie powiedział, jak spędzi święta Bożego Narodzenia. Jak się okazuje, aktor zdecydowanie chce spędzić miłe chwile z synem Bastianem i stworzyć mu rodzinną atmosferę.

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego był jednym najbardziej popularnych w show-biznesie. Para spędziła ze sobą kilka lat, a także powitali na świecie syna Bastiana. W ubiegłym roku w czerwcu w mediach pojawiły się pogłoski o ich rozstaniu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Premiera filmu "Apokawixa". Sebastian Fabijański i Cezary Pazura o swoich rolach
Źródło: "Co Za Tydzień"

Sebastian Fabijański i Maffashion — rozstanie

Informacje te potwierdziła na początku lipca 2022 sama Maffashion, ucinając tym samym plotki. Blogerka zabrała głos na Instagramie i wydała oświadczenie, w którym przyznała, że jej związek z Sebastianem Fabijańskim należy do przeszłości. Zaznaczyła, że nie ma zamiaru poruszać więcej tego tematu w mediach ze względu na dobro swojego syna Bastiana.

Innego zdania był Sebastian Fabijański, który w długiej rozmowie z Pudelkiem powiedział o szczegółach rozstania z Maffashion, a także o szantażu ze strony Rafalali. Wyznał, że bardzo żałuje swojego zachowania i przeprosił swoją byłą partnerkę.

Maffashion i Sebastian Fabijański zdecydowali o sprzedaży domu, a internauci szybko wyśledzili, że każde z nich spotyka się już z nowymi partnerami. Sebastian Fabijański miał spotykać się z Anną Marią Sieklucką czy Anną Markowską, a Maffashion była w związku z początkującym raperem Mateuszem Be, z którym rozstała się kilka miesięcy temu.

Sebastian Fabijański chce spędzić święta z synem

Niedługo po rozstaniu Maffashion i Sebastian Fabijański nie mieli najlepszych relacji. Blogerka unikała tematu byłego partnera w mediach, zaledwie czasami wtrącając, że dopiero teraz zaczął się zajmować synem, bowiem po rozstaniu Bastian został z mamą.

Teraz Sebastian Fabijański w rozmowie z Plotkiem został zapytany o to, jakie ma plany na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

"Chcę w święta spędzić jak najwięcej czasu z synem. Postaram się udekorować mieszkanie tak, jak zwykle, żeby Bastek czuł się jak w domu na święta" - mówił.

Maffashion również odniosła się do świątecznych planów i w rozmowie z Plotkiem powiedziała:

"Jako rodzice dogadaliśmy i ustaliliśmy między sobą tak istotne rzeczy, jak daty świąt czy innych ważnych okazji w życiu synka. Czasem jest łatwiej, czasem trudniej. Potrzebne są kompromisy. W ubiegłym roku Wigilię synek spędzał z tatą, a resztę dni z mamą. W tym roku będzie odwrotnie" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości