Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży. "To trochę geny, nie ma co ukrywać"

Anna Dereszowska szczerze o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska szczerze o powrocie do formy sprzed ciąży
Źródło: ANDRASSZILAGYI/MWMEDIA
Anna Dereszowska powraca w nowym sezonie serialu "Tajemnica zawodowa". Aktorka w listopadzie ubiegłego roku urodziła synka i już wróciła do pracy. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską zdradziła, co pomogło jej wrócić do formy sprzed ciąży.

Anna Dereszowska już od kilku lat jest w szczęśliwym związku z fotografem Danielem Duniakiem. Aktorka ma z nim dwoje dzieci, siedmioletniego syna Maksymiliana i czteromiesięcznego synka Aleksandra. Wcześniej Anna Dereszowska spotykała się z Piotrem Grabowskim, z którym ma 14-letnią córkę Lenę.

Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Widzowie mogą oglądać aktorkę w serialu "Tajemnica zawodowa". Teraz na ekrany wszedł drugi sezon formatu, a fani aktorki nie mogą się nadziwić, jak to zrobiła, że zaledwie kilka miesięcy po porodzie, wygląda olśniewająco!

W rozmowie z naszym serwisem Anna Dereszowska zdradziła, jak wróciła do formy sprzed ciąży.

- Starałam się bardzo dbać o siebie w ciąży. To jest bardzo istotne. Profilaktyka, profilaktyka, profilaktyka. Często panie słyszą w ciąży, że mogą jeść za dwoje, to nieprawda. Trzeba mądrze się odżywiać, mnie bardzo ciąża oszczędziła, byłam zdrowa i Aleksik również, i faktycznie po ciąży udało mi się bardzo szybko wrócić do formy dzięki temu, że dbałam o siebie w ciąży, ale też trochę geny — powiedziała.

Zobacz całą rozmowę:

TZDERESZOWSKA_FORMA
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Anna Dereszowska o ćwiczeniach

Dalej aktorka dodała, że oprócz zdrowego odżywiania, stara się również ćwiczyć.

- Nie ma co tu ukrywać, że ćwiczę, żeby lepiej wyglądać, chociaż do ćwiczeń wróciłam, bo to bardzo lubię. Trzy razy w tygodniu włączam sobie trening w aplikacji i mam takie poczucie, że przy trójce dzieci, maluszka, którego karmię piersią i planach zawodowych mam naprawdę niewiele czasu — wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRASSZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości