Ramówka TVN na jesień 2022 - gorące nowości i kontynuacje 

Ramówka TVN na jesień 2022
Ramówka TVN na jesień 2022
Źródło: TVN
Prezentacja jesiennej ramówki TVN już w czwartek 25 sierpnia. W wydarzeniu wezmą udział wszystkie gwiazdy stacji, które promować będą swoje produkcje. Co zobaczymy na antenie TVN tej jesieni?

Stacja TVN jesienią 2022 roku stawia na sprawdzone programy i seriale, a także nowości. Widzowie będą mogli zobaczyć między innymi "Kuchenne rewolucje", "Top Model", " Mam Talent!" czy "MasterChefa". Co jeszcze?

"Top Model" - kiedy premiera 11. sezonu, co zobaczymy w programie

Nowy sezon "Top Model" już jesienią. Kto tym razem olśni jurorów i otrzyma szansę, by zawalczyć o swoje miejsce w świecie mody? Wymagające zadania w malowniczych lokalizacjach, eksperci w roli mentorów, nowi uczestnicy i niezastąpione jury. Jedenasty sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco!

W tym sezonie wśród wyjątkowych gości zaproszonych do programu znaleźli się również Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi, Dominika Wysocka, Mrozu, Michał Czernecki, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska, Żabson. Uczestników oceniać będzie jury w niezmienionym składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Michał Piróg udzieli wsparcia i zmotywuje kandydatów.

"Top Model" - sezon 11. w Playerze pojawi się już 7 września. W telewizji TVN program emitowany będzie w każdą środę o 21.35. Start 7 września.

"Top Model": Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska.
"Top Model": Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska.
Źródło: Bartosz Krupa/ TVN

"Lego Masters" - kiedy premiera, kogo zobaczymy w programie?

Piątkowe wieczory to idealny czas na rodzinną rozrywkę i wspólne budowanie z najbardziej znanych i popularnych klocków na świecie, które w tym roku obchodzą już 90. urodziny. Kto zostanie zwycięzcą trzeciego sezonu "LEGO Masters"?

Motywem przewodnim trzeciej serii programu są żywioły: ziemia, powietrze, woda i ogień, ale nie tylko. Wśród zadań pojawią się także takie,  które zabiorą  uczestników w świat wielkiej mody, czy teatru.  Widzów programu czeka także niespodzianka. Skonstruowane w programie budowle będą oceniać nowi jurorzy: Czesław Mozil i Pola Lisowicz, która zawodowo związana jest z firmą LEGO. Zwrócą uwagę nie tylko na pomysły, ale również technikę i zawarte w budowlach historie. Program poprowadzi Marcin Prokop.

"Lego Masters" - sezon 3. w Playerze już od 30 września. Tego samego dnia program zobaczymy na antenie TVN.

"Lego Masters" - jury w nowym składzie - Czesław Mozil i Pola Lisowicz
"Lego Masters" - jury w nowym składzie - Czesław Mozil i Pola Lisowicz
Źródło: TVN

"Mam Talent!" - kiedy premiera, kogo zobaczymy w programie?

Już po raz 14. program "Mam Talent!" dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Zatroszczą się o to nie tylko utalentowani uczestnicy, ale również charyzmatyczni prowadzący, obok których nie da się przejść obojętnie – w tej roli Marcin Prokop oraz Michał Kempa. Za stołem jurorskim zasiądą dobrze znani widzom Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment. W 14. sezonie "Mam Talent!" emocji nie zabraknie również dzięki platynowemu przyciskowi i dzikiej karcie – te dwie zasady dołączyły do programu w ubiegłej edycji i gwarantują naprawdę niespodziewane zwroty akcji.  Kultowy program ponownie zagości na antenie w sobotnie wieczory. 

Premierowy odcinek 14. edycji programu "Mam Talent!" widzowie TVN oraz Playera zobaczą już 3 września. W serwisie Player dostępnych jest również 13 wcześniejszych sezonów.

"Mam Talent!". Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment.
"Mam Talent!". Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment.
Źródło: TVN

"MasterChef" - kiedy premiera, kogo zobaczymy w programie?

"MasterChef" powraca! Już niedługo dowiemy się, jakie wyzwania dla uczestników przygotowali Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. W kuchni "MasterChefa" pojawią się gwiazdy Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Andrzej Sołtysik i Bartek Jędrzejak. Na planie pojawi się także aktorka Anna Mucha, zwyciężczyni ostatniej edycji "MasterChefa Juniora" Hela Kłobucka oraz uczestnicy poprzednich sezonów programu. Mariusz Komenda, Mateusz Krojenka, Rafał Fidyt, a także juror "MasterChefa Juniora" Tomasz Jakubiak. Wydarzeniem będzie wizyta słynnego kolumbijskiego jurora ukraińskiej edycji "MasterChefa" Hectora Jimeneza Bravo.

"MasterChef" sezon 11. będzie miał swoją premierę w TVN i Playerze 4 września. Nowe odcinki co niedzielę o 20.00.

"MasterChef" - wśród gości m.in. Anna Mucha
"MasterChef" - wśród gości m.in. Anna Mucha
Źródło: TVN

"Kuchenne Rewolucje" - kiedy premiera, co zobaczymy w programie?

W jubileuszowym sezonie "Kuchennych rewolucji" słynna restauratorka odwiedzi między innymi Barlinek, Chorzów i Puławy. Po raz pierwszy w historii programu na kulinarnej mapie rewolucji znajdą się też Kępno, Kamionki i Zakręt, gdzie Magda Gessler zmierzy się z kuchnią gruzińską.

"Kuchenne rewolucje" - sezon 25. w Playerze już od 1 września. W TVN program będzie można oglądać wraz z początkiem roku szkolnego w każdy czwartek o 21.35.

"Kuchenne Rewolucje" - Magda Gessler znów rusza w Polskę
"Kuchenne Rewolucje" - Magda Gessler znów rusza w Polskę
Źródło: TVN

 "Totalne Remonty Szelągowskiej" - kiedy premiera, co zobaczymy w programie?

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska już po raz piąty ruszy w podróż po całej Polsce, żeby pomóc tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Jakie wyzwania czekają na nią w piątym sezonie programu "Totalne remonty Szelągowskiej"? W kolejnym sezonie programu producenci postawili na niesamowite i wzruszające historie rodzinne. Nie trzeba przecież organizować spektakularnych akcji społecznych czy zbiórek charytatywnych, żeby być bohaterem dla swoich najbliższych.

5. sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej" od 31 października w poniedziałek o godz. 21.35 na antenie TVN. Odcinki będą dostępne również w Playerze. 

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Źródło: TVN
25 lat TVN. Spot wizerunkowy jesień 2022

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy premiera, kogo zobaczymy w programie?

Kolejni poszukujący szczerego i trwałego uczucia single zgłosili się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia", żeby oddać swoją przyszłość w ręce specjalistów. Psychologowie Magdalena Chorzewska, Karolina Tuchalska-Siermińska i Rafał Olszak dokładnie się im przyjrzą z każdej strony – sprawdzą zainteresowania, energię, wygląd, a nawet zapach. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorą finałową szóstkę, z której utworzą trzy pary. W zeszłym sezonie eksperyment zakończył się rozstaniem w przypadku wszystkich trzech par. Czy nowi uczestnicy będą mieli więcej szczęścia?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - sezon 8. w Playerze już od 6 września. W TVN program będzie można oglądać w każdy wtorek o godzinie 21.35. Start 6 września.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy premiera w TV i Playerze?
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy premiera w TV i Playerze?
Źródło: TVN

"Kuba Wojewódzki" - kiedy premiera, kogo zobaczymy w programie?

Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. "Kuba Wojewódzki" to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji i owiała legendą. Kuba Wojewódzki i jego autorski program to gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Choć lata mijają, przed nami już 32. sezon "Kuby Wojewódzkiego", on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejące się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u. Po każdym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" na antenie TVN w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy", zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski.

"Kuba Wojewódzki" - kiedy nowy sezon w TVN i Playerze?
"Kuba Wojewódzki" - kiedy nowy sezon w TVN i Playerze?
Źródło: TVN

"Milionerzy" - kiedy premiera, co zobaczymy w programie?

Hubert Urbański jest gotowy, by wręczyć czek na milion złotych kolejnemu uczestnikowi programu. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Mimo tego chętnych do wzięcia udziału w "Milionerach" nie brakuje. Do walki o wygraną może stanąć każdy. Komu wystarczy odwagi, wiedzy i szczęścia, by zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego?

Nowe odcinki "Milionerów" od poniedziałku do czwartku o 20.55.

"Milionerzy" - Hubert Urbański
"Milionerzy" - Hubert Urbański
Źródło: TVN

"Co Za Tydzień" - kiedy premiera, co zobaczymy w programie?

Niedzielne popołudnia to czas Oliviera Janiaka, który zabiera widzów w sam środek kulturalnych i artystycznych wydarzeń nad Wisłą. A czasami i za granicą. Wraz ze swoją ekipą reporterów prowadzący wybiera z gąszczu te najbardziej atrakcyjne i z kamerą "Co za tydzień" zagląda za ich kulisy. Premiery kinowo-teatralne, koncerty, pokazy mody, akcje charytatywne – to tylko niektóre z wydarzeń, za których kulisy zaglądają dziennikarze formatu. Za każdym razem przybliżając świat Gwiazd i uchylając rąbka tajemnicy z tego, co każdego dnia widzimy na łamach popularnych magazynów prasowych i w sieci. W nadchodzących tygodniach Olivier Janiak tradycyjnie odwiedzi plany najnowszych produkcji TVN Warner Bros. Discovery, również zagranicznych.

Program "Co Za Tydzień" w TVN w każdą niedzielę o 11.30.

"Co Za Tydzień" - Olivier Janiak
"Co Za Tydzień" - Olivier Janiak
Źródło: Bartosz Krupa/TVN

"Fakty" - kiedy premiera, co zobaczymy w programie?

"Fakty" TVN to marka sama w sobie, która oznacza rzetelne dziennikarstwo i obiektywne informacje. Zespół pracował na nią 25 lat. Są także symbolem rozwoju i zmian w polskim dziennikarstwie newsowym. Wystartowały dokładnie 3 października 1997 roku, a widzowie zobaczyli nową jakość. Sposób montowania i przedstawiania materiałów, wyraziści prowadzący, nieustępliwi i rzetelni reporterzy stali się wzorem do naśladowania, a widzowie szybko docenili pracę zespołu Faktów. Realizacja programu nie ograniczała się do studia – to także była nowość. Specjalne wydania prowadzone były w kontekście ważnych wydarzeń jak wybory prezydenckie, pielgrzymka papieska czy przystąpienie Polski do NATO i Unii Europejskiej. Codzienne wydanie "Faktów" można oglądać nie tylko przed telewizorem, ale także online za pomocą platformy player.pl oraz poprzez aplikację mobilną TVN24 GO.

"Fakty" na antenie TVN codziennie o 19.00.

"Fakty" Piotr Marciniak
"Fakty" Piotr Marciniak
Źródło: TVN

"Superwizjer" - kiedy premiera, co zobaczymy w programie?

Najczęściej nagradzany program reporterski w Polsce powraca z nowym sezonem. Tematy i historie, które na pewno odbiją się dużym echem, przedstawi widzom dotychczasowy redaktor naczelny "Superwizjera" i laureat wielu prestiżowych nagród – Jarosław Jabrzyk.

Wiosną tego roku reporterzy Superwizjera realizowali reportaże dokumentujące atak Putina na Ukrainę. Kilka z nich, jak np. “Ucieczka z Irpienia” trafiło do dystrybucji międzynarodowej w ramach sieci Discovery i miało kilkaset emisji w ponad 100 krajach na świecie. Reportaże Superwizjera z Ukrainy były także pierwszymi materiałami telewizyjnymi z Polski, które trafiły na amerykańską platformę Discovery+, a tym samym do milionów domów w USA.

W nowym sezonie Superwizjer będzie wracał do Ukrainy i dokumentował brutalną agresję Rosji. Ale reporterzy wrócą także do tematyki i spraw, jakimi skutecznie zajmowali się do tej pory. Pokażą nadużycia w służbach specjalnych i organach ścigania, będą docierać do ludzi, którzy stali się ofiarami przestępców w białych kołnierzykach, a także wejdą z kamerą do pilnie strzeżonych baz legii cudzoziemskiej!

"Superwizjer" od 6 września w każdy wtorek o 23.45.

"Superwizjer" Jarosław Jabrzyk
"Superwizjer" Jarosław Jabrzyk
Źródło: TVN

"Uwaga!" - kiedy premiera, co zobaczymy w programie?

"Uwaga!" to historie, o których dyskutuje cała Polska. Reporterzy programu prowadzą dziennikarskie śledztwa, opowiadają o ważnych i poruszających sprawach oraz o budzących u innych strach. Hasztag #tematdlauwagi stał się jednym z najlepiej rozpoznawanych haseł w sieci. W ciągu ostatnich 20 lat Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński wielokrotnie przedstawiali historie poruszające, wywołujące dyskusje, a w rezultacie powodujące zmiany. Nad niektórymi sprawami reporterzy "Uwagi!" pracują przez długie miesiące, stosują prowokacje i ukryte kamery, chcąc pokazać wstrząsające fakty i nieprawidłowości.

"Uwaga!". Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński
"Uwaga!". Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński
Źródło: TVN

"Uwaga!" od zawsze jest blisko ludzi i znajdujących się w potrzebie. Najpierw pandemia, a teraz inflacja i galopujące ceny sprawiły, że zatrważająco szybko rośnie problem biedy w kraju. Ostatnie reportaże „Uwagi!” opowiadały o ludziach, którzy nigdy o nic nie prosili, a dziś stoją w kolejkach po żywność. Po tych programach pomoc bohaterom oferowali widzowie z różnych stron, nie tylko Polski.

Niedziela w "Uwadze!" to moment zasłużonego wytchnienia. W ubiegłym sezonie w "Kulisach Sławy" widzowie spotykali się z wielkimi gwiazdami kina, poznali też historię nowych, młodych twórców oraz znanych sportowców.

"Uwaga!" codziennie o 19.50.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

"Herkules" - nowy serial, kiedy premiera?

Nowy serial "Herkules" już tej jesieni w TVN. Herkules Nowak zawsze wstaje o tej samej godzinie. Jego ulubiony strój to sztruksowa marynarka i wygodne buty. Lubi porządek. Woli nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Marzy o tym, żeby pójść w ślady ojca i zostać policjantem. Podręczniki do kryminologii i kryminalistyki ma w małym palcu. Podobnie jak kodeksy i regulaminy. Niestety już po raz dziesiąty oblał część praktyczną egzaminu, bo jest słaby w emocje. Ma ograniczone zaufanie do wszystkich oprócz siebie. Nie zyskuje przy pierwszym poznaniu, ani drugim. Często sprawia wrażenie niezbyt miłego gościa. Na jego drodze staje policjantka Sylwia Nowak. Okazuje się, że całkiem nieźle się uzupełniają, a wspólne działanie przynosi korzyści każdemu z nich.

Losy tego wyjątkowego duetu będzie można śledzić już od 5 września na antenie TVN. "Herkules" będzie składał się z ośmiu odcinków. W każdym z nich główni bohaterowie zajmą się jedną zagadką kryminalną.

Serial "Herkules" w TVN
Serial "Herkules" w TVN
Źródło: TVN

"Tajemnica zawodowa 2" - drugi sezon serialu, kiedy premiera?

W drugim sezonie "Tajemnicy zawodowej" Julia uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Ale wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła, jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem! Jak walczyć z kimś, kogo zna się najlepiej? Kim okaże się Kinga Górska, z którą dotąd Julia walczyła? Do czego jesteśmy zdolni z miłości?

Pierwszy sezon serialu "Tajemnica zawodowa" można znaleźć w serwisie player.pl. Drugi sezon serialu będzie można obejrzeć nie tylko w Playerze, ale także w każdą niedzielę o 21.35 na antenie TVN. Premiera 4 września.

Drugi sezon serialu "Tajemnica zawodowa" w TVN
Drugi sezon serialu "Tajemnica zawodowa" w TVN
Źródło: TVN

"Ukryta Prawda" - kiedy premiera, co zobaczymy w serialu?

"Ukryta prawda" to historie o ludziach i chwilach, które na zawsze zmieniły ich los. W każdym odcinku czeka nas pełna napięcia opowieść, raz zabawna, a raz z dramatycznym finałem.

"Ukryta Prawda"
"Ukryta Prawda"
Źródło: TVN

Bohaterką jednego z odcinków będzie 41-letnia Arleta. Kobieta jest załamana, bo jej mąż Patryk stracił do niej pociąg seksualny. Pod wpływem rozmów z koleżanką zaczyna podejrzewać, że mąż może ją zdradzać i postanawia go śledzić. Dociera za nim do mieszkania, do którego wpuszcza go seksowna Azjatka. Zrozpaczona Arleta odjeżdża spod bloku, ale łapie gumę i ląduje na poboczu z niesprawnym samochodem i rozładowanym telefonem. Pomaga jej przystojny Grzesiek, który przy okazji zabiera ją na kawę. Niespodziewanie Arleta orientuje się, że poczuła coś do Grześka i zaczyna się z nim spotykać. Okazuje się, że mężczyzna też jest nieszczęśliwy w swoim małżeństwie. Arleta i Grzesiek postanawiają, że będą spotykać się w tajemnicy przed swoimi małżonkami, dopóki będzie im to dawało szczęście. Kobietę nachodzą jednak wątpliwości i postanawia się wycofać. W tym momencie odkrywa, że śledziła ją nastoletnia córka Natalia, która oskarża ją o to, że niszczy ich rodzinę. Zdenerwowana Arleta mówi córce, że to Patryk pierwszy ją zdradził...

Ramówka TVN na jesień 2022
Ramówka TVN na jesień 2022
Źródło: TVN

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości