Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Gwiazda otrzymała niedawno rolę prowadzącej Dzień dobry TVN, a teraz postanowiła powrócić do szkoły, w której przez lata pobierała lekcje baletu.

Damian Michałowski jest prowadzącym "Dzień dobry TVN". Prezenter ma dziś prawdziwy powód do świętowania. Na Instagramie dodał post, w którym zdradził, że właśnie kończy 34 lata. Jak spędzi ten czas?

Do zespołu "Dzień Dobry TVN" dołączyły dwie nowe dziennikarki. Anna Tatarska i Kaja Klimek będą zajmować się tematyką filmową. Co o nich wiemy?

Żaneta Rosińska zadebiutowała w nowej roli. Kilka lat temu próbowała swoich sił w programie "Top Model", a obecnie została nową prezenterką pogody w programie "Dzień Dobry TVN". Co o niej wiemy?

Debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN" komentują jej fani. Gwiazda stacji TVN współprowadzi program śniadaniowy z Krzysztofem Skórzyńskim. Sprawdźcie, jak prezentowała się podczas rozmów na żywo w studio z zaproszonymi gośćmi. Jakie były pierwsze słowa, które skierowała do widzów? Prezenterka długo zastanawiała się, jak powinna się przywitać.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zostali nową parą prowadzących "Dzień dobry TVN". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedzieli, co dla nich oznacza poranne wstawanie i jaką wiadomość otrzymał nowy prezenter od Marcina Prokopa.

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo zadebiutuje w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN", na co czeka wielu fanów gwiazdy. Agnieszka Woźniak-Starak, która z popularną śniadaniówką związana jest od kilku lat, przygotowała dla swojej koleżanki ze stacji celną radę przed jej pierwszym odcinkiem na żywo.

Jesienna ramówka TVN została zaprezentowana. Najwięcej emocji wywołało przedstawienie nowej pary prowadzących "Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński już niedługo przywitają widzów o poranku. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedzieli o tym, jak się poznali i co łączy ich poza światem telewizji.

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła swoje największe marzenie i została prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Towarzyszyć jej będzie w nagraniach o poranku Krzysztof Skórzyński, którego gwiazda porównała do swojego męża. Marcin Prokop pokusił się o niewybredny żart, ale riposta Małgosi była równie celna. Zobaczcie, co działo się na prezentacji nowej pary prowadzących podczas jesiennej ramówki TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zostali nowymi prowadzającymi "Dzień Dobry TVN". Kiedy zobaczymy ich na antenie po raz pierwszy?

Dorota Wellman opowiedziała o swoim podejściu do sławy i popularności, a także do rozpoznawalności, którą nie ukrywa, że bardzo lubi. - Jeśli ktoś mówi, że nie lubi popularności, to myślę sobie, że troszeczkę oszukuje - mówiła w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą. Wyjaśniła także, dlaczego mimo tak dużego zainteresowania jej życiem fanów, wciąż nie zamierza założyć Instagrama.

Mateusz Hładki to dziennikarz od lat związany z telewizją TVN. Prezenter "Dzień dobry TVN" cieszy się dużą sympatią widzów. Co wiemy o jego życiu? Sprawdź koniecznie!

Paulina Krupińska coraz śmielej chwali się w sieci prywatnymi kadrami. Z okazji Dnia Matki prezenterka opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z porodówki z zaledwie dwudniowym synem i jego starszą o 21 miesięcy siostrą. "Czuje ogromną wdzięczność, że było mi dane zostać mamą, a zarazem współodczuwam ból innych kobiet" - napisała we wzruszającym poście. 

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak to jedyny duet kobiecy prowadzący "Dzień dobry TVN". Ostatnio w nowym odcinku cyklu Mateusza Hładkiego panie powiedziały, jakich cech w sobie nie lubią. "Cięty język" - skwitowała Ewa Drzyzga.

Małgorzata Ohme chwali się na Instagramie wspólnymi chwilami z córką. Panie wybrały się w długo planowaną podróż do Francji. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" swoim wpisem zwróciła uwagę na to, że pomimo wojny w Ukrainie powinniśmy spróbować normalnie żyć.

Anna Wendzikowska przebywa na urlopie w egzotycznych krajach. Dziennikarka chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji na swoim profilu na Instagramie. Takich krajobrazów i sylwetki można jej zazdrościć!

Marcin Prokop relacjonuje na Instagramie początek wakacji. Dziennikarz spędził noc na pokładzie promu i jak zwykle zażartował z sytuacji. Przy okazji powrócił do wspomnień z dzieciństwa. W jakich warunkach kiedyś mieszkał?

Justyna Steczkowska gościła ostatnio w "Dzień dobry TVN", gdzie wraz z synem opowiedzieli o pasjach, dorastaniu, a także relacjach, jakie ich wiążą. "Lubi jeść, świetnie gotuje" - powiedziała piosenkarka o synu.

Małgorzata Ohme od wielu lat związana jest z mediami, ale dopiero od kilku lat możemy ją oglądać w telewizji. Razem z Filipem Chajzerem prowadzi poranne programy „Dzień Dobry TVN”. Tworzyła relację z Rafałem Ohme, z którym mają dwoje dzieci.

Ewa Drzyzga to doświadczona dziennikarka, która przed laty prowadziła kultowy talk-show "Rozmowy w toku". Obecnie można ją oglądać w "Dzień Dobry TVN" u boku Agnieszki Woźniak-Starak. Prywatnie jest mamą i ma dwóch nastoletnich synów.

Paulina Krupińska-Karpiel to Miss Polonia i Miss Universe. Obecnie można ją oglądać w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". Prywatnie jest żoną muzyka Sebastiana Karpiel-Bułecki i mamą dwójki dzieci. 

Dorota Wellman to jedna z najbardziej charyzmatycznych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Jej poczucie humoru, błyskotliwe riposty i ciekawe postrzeganie świata, a także umiejętność rozmawiania z ludźmi, którzy otwierają się przed nią i opowiadają najbardziej intymne historie życiowe, jest inspiracją dla wielu młodych dziennikarzy.

Andrzej Sołtysik przez wiele lat kojarzony był głównie z tematyką filmową, natomiast obecnie pojawia się cyklicznie w paśmie porannym Dzień Dobry TVN. Niedawno ożenił się i doczekał synka. Od 1997 r. związany jest ze stacją TVN.

Damian Michałowski przez wiele lat związany był z radiem, to tam prowadził audycje i kontaktował się z widzami. Od 2020 r. pojawia się także na antenie TVN w programie porannym Dzień Dobry TVN, który współprowadzi w parze z Pauliną Krupińską-Karpiel. Prywatnie jest mężem i ojcem dwójki dzieci. 

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbarwniejszych postaci w świecie show-biznesu, która wzbudza ogromne emocje fanów. Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem, a później byłym partnerem Dody, Radkiem Majdanem, śledzili wszyscy. Małgorzata doczekała się trojga dzieci, a obecnie można ją oglądać w programie "Projekt Lady". Co wiemy o jednej z czołowych gwiazd TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na drobną zmianę w wygladzie. Prezenterka skróciła grzywkę, jednak fani jednogłośnie zdecydowali, że jest to zmiana zdecydowanie na plus.

Filip Chajzer to jedna z barwniejszych osób w świecie dziennikarskim. Prezenter telewizyjny i radiowy budzi ogromną sympatię widzów, podobnie jak jego sławny tata, Zygmunt Chajzer. Prywatnie jest mężem i tatą 4-letniego Aleksandra. 

Marcin Prokop to jeden z najwyższych i najzabawniejszych prezenterów telewizyjnych, którego uwielbiają widzowie. Zawsze elegancki i doskonale przygotowany do pracy, pełni oprócz roli prowadzącego programy, także funkcję konferansjera, felietonisty i pisarza.

Program Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli. Jest pięć par prowadzących, którzy pojawiają się w studiu i prowadzą z gośćmi interesujące rozmowy na przeróżne tematy. Są to zarówno eksperci, gwiazdy ze świata show-biznesu, jak i inspirujący ludzie czyniący dobro albo zachęcający do inspirujących działań.

Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka, która od lat występuje w znanych i cenionych programach telewizyjnych. Doskonale odnajduje się też jako współprowadząca w "Dzień Dobry TVN" u boku Ewy Drzyzgi. Prywatnie jest miłośniczką i obrończynią zwierząt, sama ma kilka psów, które wzięła ze schroniska.