Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o relacji. Bywa wybuchowo?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Anna Senkara i Sandra Hajduk od kilku miesięcy tworzą kobiecy duet prowadzących w programie "Dzień dobry TVN". Mimo zmian, które nie tak dawno zaszły na antenie, tylko panie dołączyły do grona prezentów, wzbudzając przy tym wiele emocji. Ostatnio w rozmowie z nami wyznały, jak się dogadują. Bywa ostro?

Anna Senkara z telewizją TVN jest związana od 10 lat. Mimo że ukończyła Akademię Sztuk Pięknych, to ostatecznie wygrało u niej dziennikarstwo. Edukację kontynuowała w Londynie na jednej z cenionych uczelni Goldsmiths College. Studiowała na wydziale dziennikarstwa, a swoje umiejętności rozwijała także pod okiem prezenterów ze stacji telewizyjnej BBC. 

Sandra Hajduk i Anna Senkara — kim są?

Pierwsze kroki w stacji TVN Anna Senkara stawiała w programie Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku", a następnie pracowała w programie "Między kuchnią a salonem". Od dłuższego czasu możemy ją oglądać w programie "Dzień dobry TVN", w którym była ekspertką od brytyjskiej rodziny królewskiej, a od ponad dwóch miesięcy w duecie z Sandrą Hajduk dołączyła do grona prowadzących.

Sandra Hajduk natomiast zaczynała karierę od dziennikarstwa show-biznesowego, tworzyła autorskie reportaże, przeprowadzała wywiady oraz relacje z wydarzeń na czerwonych dywanach.

Sandra Hajduk i Anna Senkara są jedynym kobiecym duetem prowadzących w "Dzień dobry TVN", po tym, jak Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą programu "Mam talent!", a Ewa Drzyzga dołączyła do Krzysztofa Skórzyńskiego jako nowa para prowadzących "Dzień dobry TVN".

Sandra Hajduk i Anna Senkara o współpracy w "Dzień dobry TVN"

Ostatnio w rozmowie z nami Sandra Hajduk i Anna Senkara wyznały, czy w ich relacji pojawiają się czasami pewne zgrzyty. Co je najbardziej zaskoczyło we współpracy?

- Sandra mnie najbardziej zaskakuje — odpowiedziała żartobliwie Anna Senkara.

Sandra Hajduk dodała:

- A mnie Ania, my przeżyłyśmy już dużo przez tych kilka miesięcy w "Dzień dobry TVN" wzlotów i upadków, kłótni i pogodzeń, tak naprawdę poznajemy się cały czas i to jest fascynujący proces — wyznała.

Anna Senkara zaznaczyła, że nie raz bywa wybuchowo, jednak muszą się dotrzeć.

- To jest trochę tak jak w związku, pewnego procesu po prostu nie można przyspieszyć, więc musi czas płynąć swobodnie, musimy sobie dać trochę przestrzeni, a że obie mamy charaktery, to tego już nie przeskoczymy. To jest poza nami — powiedziała dziennikarka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: KAPiF

podziel się:

Pozostałe wiadomości