Damian Michałowski pochwalił się kolejnym etapem budowy domu. Przestrzeń robi wrażenie

Damian Michałowski
Damian Michałowski
Źródło: MWMEDIA
Damian Michałowski relacjonuje w mediach społecznościowych postępy przy budowie jego wymarzonego domu. Teraz dziennikarz pochwalił się, że jego przyszłe gniazdko ma już ściany i nawet okna. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" opublikował nowe zdjęcie na Instagramie.

Damian Michałowski to znany prezenter i dziennikarz radiowy i telewizyjny. Na co dzień jego fani mogą go oglądać w "Dzień Dobry TVN", w którym od lat tworzy zgrany duet z Pauliną Krupińską-Karpiel. Damian Michałowski prywatnie również nie może narzekać — w 2017 roku wziął ślub z ukochaną Polą Michałowską. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Henryka i córki Heleny.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

MICHALOWSKI_SYN_INSTAGRAM
Damian Michałowski o pokazywaniu prywatności w sieci i rodzinie
Damian Michałowski jest żonaty. Ma córkę i syna. Prezenter opowiedział, jak rodzina radzi sobie z jego popularnością.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Damian Michałowski pokazał zdjęcie z budowy domu

Damian Michałowski już jakiś czas temu wyznał, że jest w trakcie spełniania jednego ze swoich marzeń. Chodzi bowiem o budowę własnego domu. Kilka lat wcześniej dziennikarz i jego rodzina wyprowadzili się z Warszawy i uciekli od wielkomiejskiego zgiełku. Na swoje nowe gniazdko wybrali spokojną okolicę, otoczoną lasem.

Pracę ruszyły już jakiś czas temu. Teraz Damian Michałowski pochwalił się na Instagramie kolejnym etapem budowy: jego wymarzony dom ma już bowiem ściany i okna! Całość, mimo że jeszcze nie jest wykończona, wygląda naprawdę imponująco. Wielkie wrażenie robi szczególnie przestrzeń.

Damian Michałowski nawiązał także do samego przebiegu budowy i wyznał, że zawsze wszystko zależy od ludzi i od ekipy budowlanej. Na szczęście dziennikarz i jego żona do tej pory korzystali z usług sprawdzonych fachowców.

"Z okazji Dnia Mężczyzny moja kochana żona pozwoliła mi myć okna w naszym domu zawsze, kiedy tylko będę chciał. Doceniam ten niezwykły gest. Tak zupełnie na serio, podczas budowy najważniejsi są ludzie, na których się trafia. Na szczęście trafiamy na razie dobrze, choć kilka razy już prawie się nacięliśmy" - napisał Damian Michałowski.

Damian Michałowski nie pokazuje się publicznie z żoną i dziećmi

Damian Michałowski jest bardzo aktywny na Instagramie, jednak przeważnie publikuje posty związane z jego pracą. Dziennikarz bardzo rzadko pokazuje publicznie swoje dzieci i chroni ich prywatność. Praktycznie nigdy nie wstawia także zdjęć z żoną. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z nami wyznał, że nie wystąpi z rodziną na okładce żadnego z popularnych magazynów.

- Moja żona nie ma ochoty pokazywać się, nie wychodzi na oficjalne spotkania i premiery. Nie widzę powodu, dla którego miałaby być przedstawiona medialnie. Nie prowadzimy żadnej fundacji. Moja żona nie prowadzi działalności publicznej. Nie widzę powodu, dla którego miałaby być atrakcja dla mediów. Naszej rodziny na okładce kolorowego pisma nie zobaczycie — powiedział nam jakiś czas temu.

Dziennikarz wyjaśnił, że lubi publikować posty na temat ojcostwa, jednak zawsze dba o to, by na umieszczanych przez niego zdjęciach nie było widać twarzy jego dzieci.

- Chcę pokazywać, że ojcostwo XXI wieku to nie jest nic wstydliwego. Pokazuję tyle, ile chcę, więcej nie potrzebuję — wyznał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości