Piotr Stramowski

Piotr Stramowski to aktor, który niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w social mediach. Jednak ostatnio, z okazji trzecich urodzin swojej córki Helenki, mężczyzna opublikował zdjęcie z małą u boku. Dlaczego zdecydował się na taki krok?

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie wątki prawnicze i medyczne. W pierwszym sezonie widzowie poznali historię małżeństwa Żuławskich. Jak potoczą się ich dalsze losy? W głównych rolach Cezary Pazura, Magdalena Różczka i Anna Dereszowska.

Piotr Stramowski za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował odważne zdjęcie. Aktor zasłania intymną część ciała jedynie ręcznikiem i chwali się wypracowaną muskulaturą. W kilka chwil pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy. Nie wszystkie pochlebne.

Piotr Stramowski zaciekawił internautów tajemniczym wpisem. Wyznał, że czasem zapomina o tym, co naprawdę jest ważne. "Zdarzają się momenty w moim życiu, kiedy budzę się z tzw. 'ręką w nocniku'. Dzień dobry, to teraz" - napisał.

Katarzyna Warnke opowiedziała, że o zdradzie byłego partnera dowiedziała się podczas wspólnych wakacji. Szczere wyznanie wywołało zamieszanie w polskim show-biznesie. "Zostaje taki rodzaj skazy w człowieku. Nie polecam"- powiedziała artystka. 

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie tematykę prawniczą i medyczną. W pierwszym sezonie widzowie mogli śledzić historie rozgrywające się na sali sądowej, ale też poznać ciekawe przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi historiami. Głównymi bohaterami są prawniczka Julia Żurawska i jej mąż lekarz Andrzej Żurawski.

"Tajemnica zawodowa" to serial, w którym wątki prawnicze łączą się z wątkami medycznymi. Poruszające ludzkie historie pozwalają zrozumieć zarówno zawód obrońcy, jak i lekarza. Widzowie mogą śledzić historie rozgrywające się na sali sądowej, ale też poznać ciekawe przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi historiami.

Przed nami drugi sezon serialu "Tajemnica zawodowa". Oprócz Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury będziemy mogli przyglądać się relacji głównej bohaterki z postacią odgrywaną przez Piotra Stramowskiego. Tamara Arciuch również wiele wniesie do fabuły.