Głośne rozstania i rozwody w 2023 roku. Te pary zaskoczyły powodami zerwania

Reese Witherspoon, Piotr Stramowski, Patrycja Markowska
Reese Witherspoon, Piotr Stramowski, Patrycja Markowska
Źródło: Mwmedia/Getty Images
Polskie i zagraniczne gwiazdy podzieliły się w tym roku informacjami o zakończeniu swoich związków. Fanów zaskoczyły newsy o rozstaniach popularnych artystów. Niektóre pary w tym roku spotkały się też na sali rozwodowej.

Poniżej kilka polskich i zagranicznych par, które ogłosiły rozpad swoich związków. Niektórzy artyści mieli równie znanych małżonków, inni rozstali się z partnerami, którzy nie udzielali się w mediach.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Małżeństwo Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego zakończyło się już w 2022 roku, ale 16 października 2023 roku aktorska para spotkała się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Artyści otrzymali rozwód w jednym ze stołecznych sądów i to w zaledwie 20 minut.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wyjaśnili we wspólnym oświadczeniu w mediach społecznościowych, że nie będą opowiadać o szczegółach rozstania dla dobra swojej córki Heleny. Byli partnerzy poprosili o uszanowanie ich prywatności. Obecnie Piotr Stramowski ma nową partnerkę, a jego była żona bardzo mu kibicuje.

Czytaj więcej: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozwiedli się w ekspresowym tempie

Sonia Bohosiewicz i Paweł Majewski

Sonia Bohosiewicz w pandemii rozstała się z mężem po 14 latach małżeństwa. Aktorka była związana z Pawłem Majewskim, synem reżysera Janusza Majewskiego i fotografki Zofii Nasierowskiej. Zakochani doczekali się dwóch synów. Dopiero w tym roku Sonia Bohosiewicz zdecydowała się opowiedzieć o zakończonym małżeństwie i nowym związku.

Sonia Bohosiewicz przyznała, że pandemia pozwoliła jej zatrzymać się i spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Uznała, że nie chce marnować czasu i pragnie czegoś innego. Aktorka nie żałuje decyzji o rozwodzie.

Czytaj więcej: Sonia Bohosiewicz zdradziła, dlaczego zdecydowała się na rozwód. Powiedziała też o nowym związku

Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz
Źródło: MWMEDIA

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes po pięciu latach małżeństwa ogłosili rozstanie.

"Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy prywatną umowę, która pozostanie między nami. Pozostajemy w przyjaźni i stawiamy naszą córkę na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę, nie będę komentowała tej decyzji" - ujawniła gwiazda "Top Model" w oficjalnym oświadczeniu.

2 listopada 2019 roku powitali na świecie córkę Ashę-Leigh Nunes. Wcześniej Joanna Krupa przez dziesięć lat była żoną Romaina Zago (rozwiodła się z nim w sierpniu 2017 roku).

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski

Monika Richardson przez jakiś czas była szczęśliwa u boku producenta filmowego Konrada Wojterkowskiego. Po rozstaniu para utrzymuje przyjazne stosunki. Dziennikarka wyznała, że ostatni związek dużo ją nauczył.

"Myślę sobie, że karma mi go przyniosła po to, by wskazać mi pewne obszary mojego życia, które muszę poprawić czy zmienić. I na pewno jednym z tych obszarów są pieniądze" - tłumaczyła.

W tym roku Monika Richardson ma też za sobą rozwód ze Zbigniewem Zamachowskim. Byli małżonkowie udostępnili na Instagramie wspólne zdjęcie. Prezenterka zdradziła, jak wygląda teraz ich relacja.

Czytaj więcej: Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozwiedli się. Zaskoczyli wspólnym zdjęciem i wyznaniem

Monika Richardson oraz Konrad Wojterkowski
Monika Richardson o kulisach rozstania z Konradem Wojterkowskim
Monika Richardson oraz Konrad Wojterkowski
Źródło: MWMEDIA

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński

O rozstaniu z partnerem w tym roku opowiedziała więcej również Patrycja Markowska. W jednym z wywiadów już po zakończeniu związku z Jackiem Kopczyńskim piosenkarka przyznała, że było dla niej bardzo ważne, aby utrzymać swoje prywatne sprawy z dala od mediów. Również aktor nie komentował rozpadu związku. Obecnie ma już nową partnerkę. Z Patrycją Markowską uczęszczał na terapię dla par. Jednak nie udało im się uratować relacji. Dziś skupiają się na wychowywaniu syna.

Patrycja Markowska skomentowała rozstanie z Jackiem Kopczyńskim
Patrycja Markowska skomentowała rozstanie z Jackiem Kopczyńskim
Patrycja Markowska skomentowała rozstanie z Jackiem Kopczyńskim
Źródło: MWMEDIA

Joe Jonas i Sophie Turner

Joe Jonas i Sophie Turner to para z Hollywood. Oboje zdobyli ogromną popularność. Doczekali się dwójki dzieci. Rozwiedli się w tym roku po czterech latach małżeństwa. W oficjalnym oświadczeniu ogłosili, że była to ich wspólna decyzja.

1 maja 2019 roku Joe Jonas i Sophie Turner pobrali się w Las Vegas. Rok później małżonkowie doczekali się z pierwszego dziecka, a w 2022 roku drugiego. Niestety wokół ich rozstania pojawiło się wiele plotek. Joe Jonas obwinił bowiem żonę o bycie złą matką i niekonsekwentne wykonywanie obowiązków rodzicielskich. Oficjalnie jednak byłej partnerce wokalisty nic nie udowodniono.

Reese Witherspoon i Jim Toth

Uwielbiana przez fanów Reese Witherspoon wiodła z pozoru poukładane życie. Kilka dni przed 12. rocznicą ślubu poinformowała fanów o swojej trudnej decyzji. Mąż aktorki wychowywał również dwójkę jej dzieci z poprzedniego małżeństwa. Para miała wspólnego syna. Według doniesień powodem rozstania tej pary była różnica charakterów.

Kevin Costner i Christine Baumgartner

Kevin Costner i Christine Baumgartner rozstali się po 19 latach małżeństwa. Aktor i projektantka torebek wierzyli w swoją miłość mimo różnicy wieku wynoszącej 20 lat. Zakochani wzięli ślub w 2004 roku. Ceremonia odbyła się na ranczu Costnera w Aspen. Aktor przyjechał na ceremonię konnym powozem. Taki początek historii brzmi jak z bajki. Jednak nie ma tutaj happy endu.

Fani spekulują, że powodem rozstania pary mógł być pracoholizm aktora. Jego ukochana pragnęła, by zrezygnował z udziału w kolejnym sezonie serialu "Yellowstone". W mediach pojawiły się później doniesienia, że aktor chce eksmitować żonę z domu. Zaproponował jej alimenty w wysokości 38 tys. dolarów miesięcznie, podczas gdy ona żąda 248 tys.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Mwmedia/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości