Magdalena Różczka

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie wątki prawnicze i medyczne. W pierwszym sezonie widzowie poznali historię małżeństwa Żuławskich. Jak potoczą się ich dalsze losy? W głównych rolach Cezary Pazura, Magdalena Różczka i Anna Dereszowska.

#METAMORFOZYGWIAZD Magdalena Różczka to dziś uosobienie posągowej urody i niezwykłej elegancji. Aktorka uwielbia klasyczny styl, w którym chętnie prezentuje się na salonach, zachwycając przy tym opinię publiczną. Nie zawsze jednak tak było. Jeszcze ponad dekadę temu Magdalena Różczka prezentowała się zupełnie inaczej i nie chodzi tu tylko o sposób ubierania.

Anna Dereszowska i Magdalena Różczka znają się od lat. Aktorki występują razem w serialu "Tajemnica zawodowa". Obie są matkami i mają dzieci w podobnym wieku.

Wiosną w TVN zobaczymy nie tylko kontynuację znanych i lubianych programów. Stacja przygotowała dla widzów także dwa nowe formaty. Oto, co nowego niedługo będziemy mogli oglądać.

W rozmowie z ekipą "Co za Tydzień" Magdalena Różczka powiedziała, co czeka na widzów w nowym sezonie serialu "Tajemnica zawodowa". Na Player.pl możecie oglądać go od 22 lutego.

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie tematykę prawniczą i medyczną. W pierwszym sezonie widzowie mogli śledzić historie rozgrywające się na sali sądowej, ale też poznać ciekawe przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi historiami. Głównymi bohaterami są prawniczka Julia Żurawska i jej mąż lekarz Andrzej Żurawski.

"Tajemnica zawodowa" to serial, w którym wątki prawnicze łączą się z wątkami medycznymi. Poruszające ludzkie historie pozwalają zrozumieć zarówno zawód obrońcy, jak i lekarza. Widzowie mogą śledzić historie rozgrywające się na sali sądowej, ale też poznać ciekawe przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi historiami.

Magdalena Różczka i Cezary Pazura grają w serialu "Tajemnica zawodowa" małżeństwo. Gwiazdor wcielił się w czarny charakter. Ta aktorska para walczy ze sobą na ekranie. Jak potoczą się ich losy w drugim sezonie "Tajemnicy zawodowej"?