Magdalena Różczka dziś jest posągową divą. Nie zawsze tak wyglądała

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Magdalena Różczka przeszła metamorfozę

#METAMORFOZYGWIAZD Magdalena Różczka to dziś uosobienie posągowej urody i niezwykłej elegancji. Aktorka uwielbia klasyczny styl, w którym chętnie prezentuje się na salonach, zachwycając przy tym opinię publiczną. Nie zawsze jednak tak było. Jeszcze ponad dekadę temu Magdalena Różczka prezentowała się zupełnie inaczej i nie chodzi tu tylko o sposób ubierania.

Magdalena Różczka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która od lat cieszy się dobrą prasą. Gwiazda stroni od skandali, w mediach skupia się na życiu zawodowym, a na popularnych ściankach czy większych galach zachwyca wyglądem. Diva jest bowiem idealnym przykładem posągowej piękności, subtelnej i kobiecej. Dziś jej styl jest bardzo klasyczny, w czym też odnajduje się znakomicie. Jej droga do wizerunkowego sukcesu była jednak dosyć kręta i długa. Sprawdzamy, jak wyglądała lata temu.

Magdalena Różczka kiedyś nie potrafiła dobrze podkreślić swojej urody

Magdalena Rożczka z kiedyś to zupełnie inna Magdalena Różczka niż ta, którą znamy obecnie. Gwiazda kiedyś nosiła niezbyt dobrze dopasowaną do jej owalu twarzy fryzurę z grzywką, unikała także makijażu, nawet podczas oficjalnych wystąpień. Na tym nie kończyły się jednak wizerunkowe "problemy" Magdaleny Różczki. Aktorka ponad 10 lat temu nie przywiązywała też uwagi zbytniej uwagi do tego, co wyciąga ze swojej szafy. Podomowe sukienki, które potrafiła nałożyć na siebie podczas medialnych wystąpień, już na zawsze zapiszą się na kartach historii modowych wpadek show-biznesu.

Magdalena Różczka w 2006 roku
Magdalena Różczka w 2006 roku Magdalena Różczka w 2006 roku Źródło: Marek Ulatowski/mwmedia

Z roku na rok Magdalena Różczka coraz chętniej pokazywała się na salonach i powoli zaczęła eksperymentować z modą i wyglądem. Niestety, jej pierwsze kroki w tym zakresie nie można zaliczyć do najbardziej udanych. Gwiazda przycięła bowiem jeszcze krócej swoją grzywkę, co zdecydowanie nie podkreśliło jej urody.

Magdalena Różczka w 2007 roku
Magdalena Różczka w 2007 roku Magdalena Różczka w 2007 roku Źródło: Andras Szilagyi/mwmedia

Chociaż na pokazie mody Magdalena Różczka prezentowała się stylizacyjne całkiem dobrze, gorzej bywało, gdy na czerwony dywan musiała się ubrać sama. W 2008 roku pojawiła się na jednej z gal w sukience, która odbiła się w show-biznesie szerokim echem. Aktorka nie dość, że w żaden sposób nie podkreśliła swojej figury, to dodatkowo ją zaburzyła. Krój i kolor tamtej "kreacji" przywodził na myśl sukienko-narzutki, w których lata temu chodziły nasze babcie. Jakby tego było mało, gwiazda wciąż nie przestawała eksperymentować z fryzurą i wówczas nosiła włosy przycięte jak od przysłowiowego "garnka".

Magdalena Różczka w 2008 roku
Magdalena Różczka w 2008 roku Magdalena Różczka w 2008 roku Źródło: Marek Ulatowski/mwmedia
Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej
Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magdalena Różczka dziś jest klasyczną pięknością i zachwyca stylem

Magdalena Różczka zaczęła zmieniać swój styl na przełomie lat 2010-2012. Gwiazda zapuściła włosy i zaprzyjaźniła się z delikatnym, kobiecym makijażem, który sprawił, że na ściankach zaczęła się prezentować niczym prawdziwa hollywoodzka piękność. Aktorka postawiła też na klasykę w ubiorze, której wiernie trzyma się do dziś. Kilka zmian spowodowało, że efekt był natychmiastowy i piorunujący. Magdalena Różczka zaczęła pojawiać się też w zestawieniach najpiękniejszych i najlepiej ubranych Polek.

Magdalena Różczka w 2015 roku
Magdalena Różczka w 2015 roku Magdalena Różczka w 2015 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Aktorka w pewnym momencie wróciła do ukochanej grzywki, jednak zrobiła to tylko na chwilę i co najważniejsze - tym razem w dobrym guście. Magdalena Różczka tym razem bowiem nie przycięła jej za krótko i postawiła na kosmyki zasłaniające całe czoło, co dało bardzo romantyczny efekt. Warto też podkreślić, że gwiazda zaczęła jeszcze bardziej eksperymentować z garderobą, trzymając się cały czas wyznaczonej sobie wcześniej estetyki. Magdalena Różczka zaczęła zachwycać nie tylko w powłóczystych sukniach, ale także w bardziej casualowych outfitach.

Magdalena Różczka w 2018 roku
Magdalena Różczka w 2018 roku Magdalena Różczka w 2018 roku Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Magdalena Różczka z czasem pokochała też garnitury. Męskie kroje, zestawione z jej bardzo kobiecymi rysami twarzy, tworzą mieszkankę wybuchową pełną elektryzującego seksapilu, która stała się już jej znakiem rozpoznawczym. Dziś aktorka bez wątpienia może stanowić przykład dla innych kobiet w kwestii doboru makijażu, fryzury czy ubrania. W przypadku gwiazdy powiedzenie "mniej znaczy lepiej" okazało się być strzałem w dziesiątkę.

Magdalena Różczka w 2020 roku
Magdalena Różczka w 2020 roku Magdalena Różczka w 2020 roku Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

#METAMORFOZYGWIAZD to cykl tekstów, w których przyglądamy się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości