Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Conan Shingoo Kaźmierski – urodzony 7 lipca 2001 roku w New Jersey polski influencer i syn celebrytki Dagmary Kaźmierskiej.

Conan Kaźmierski – rodzina i dzieciństwo

Conan Kaźmierski jest synem znanej z telewizyjnego reality show „Królowe życia” Dagmary Kaźmierskiej i Pawła Kaźmierskiego, związanego ze światem przestępczym na Dolnym Śląsku i skazanego za zabójstwo gangstera – Dariusza L. pseudonim „Szpila”.

Conan Kaźmierski urodził się w New Jersey, gdzie w 2001 roku wyjechała i ukrywała się jego matka z poszukiwanym wówczas listem gończym partnerem. Po powrocie do Polski i zatrzymaniu przez policję jego ojca wychowywał się z matką.

Conan Kaźmierski – media i życie zawodowe

Conan Kaźmierski pojawiał się regularnie u boku matki Dagmary Kaźmierskiej w reality show. Jak deklaruje, nie chce jednak wiązać swojej przyszłości z działalnością medialną. Wystąpił jednak w programie „99-gra o wszystko”. Rozpoczął studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Próbuje swoich sił w muzyce – jego pasją jest rap. W czerwcu 2022 roku otworzył we Wrocławiu lodziarnię – franczyzę sieci lodów rzemieślniczych „Beza Krówka”.

Conan Kaźmierski – Instagram

Conan Kaźmierski prowadzi konto na portalu społecznościowym Instagram (@conanbestia), gdzie regularnie dzieli się aktualnościami ze swojego życia.

Dagmara Kaźmierska – matka Conana

Matką Conana jest Dagmara Kaźmierska, znana z telewizyjnego reality show „Królowe życia”, w którym po raz pierwszy pojawiła się w 2016 roku. Jest uznawana za jedną z najbardziej barwnych i jednocześnie kontrowersyjnych postaci programu. W 2018 roku była także bohaterka programu „Made in Maroko”. Dagmara Kaźmierska ma na swoim koncie epizod w filmie Patryka Vegi pt. „Kobiety mafii 2” oraz filmie Dominika Matwiejczyka pt. „Ślicznotka”.

Dagmara Kaźmierska była związana z Pawłem Kaźmierskim, znanym na Dolnym Śląsku przestępcą. Sama także została skazana za stręczycielstwo, sutenerstwo i działalność w zorganizowanej grupie przestępczej. Prowadziła m.in. agencję towarzyską.

Dagmara Kaźmierska poza działalnością medialną prowadzi także butik „Viva La Queen” w Kudowie Zdrój.

Wydała dwie biografie, w których w otwarty sposób pisze o swoich problemach z prawem i ucieczce do USA. Pierwsza z nich to wydana w 2021 roku książka pt. „Prawdziwa historia Królowej Życia”, druga ukazała się w 2022 roku i nosi tytuł „Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami”.

Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach
Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach

Źródło zdjęcia głównego: TTV