Conan Kaźmierski wybrał imię dla swojego przyszłego syna. Sam miał się tak nazywać

Aktualizacja:
Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Conan Kaźmierski wybrał już imię dla swojego syna

Conan to jedyne dziecko Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia". Syn celebrytki to jej oczko w głowie. Conan ma też ojca, który nadał mu tak oryginalne imię. Okazało się, że syn gwiazdy show TTV wie już, jak chciałby nazwać swoje dziecko. To również rzadko spotykane imię.

Conan Kaźmierski był jednym z bohaterów "Królowych życia". Jako drugoplanowa postać towarzyszył na ekranie swojej mamie, ale z czasem widzowie show zaczęli coraz bardziej interesować się jego prywatnym życiem. Chłopak jest bardzo skryty, ale ostatnio miał okazję udzielić kilku wywiadów i opowiedzieć o sobie.

Conan Kaźmierski z "Królowych życia" wybrał imię dla swojego syna

Conan na razie nie planuje dzieci. Studiuje, założył własny biznes i dopiero układa swoje dorosłe życie. Jednak już teraz wie, jak będzie nazywał się jego syn. Sam ma bardzo oryginalne imię. Czy zawsze był z niego zadowolony?

"W czasach wczesnej podstawówki bardzo nie lubiłem tego imienia. Chciałem zmienić na Dawid, ale potem jakoś się przyzwyczaiłem i z roku na rok lubię je coraz bardziej" - powiedział w rozmowie z Party.

Dagmara Kaźmierska kilka lat temu wyjawiła, że to ojciec Conana wymyślił jego imię, nawiązując do duszy wojownika. Jednak jeszcze jedno imię przypadło do gustu mężowi "Królowej życia". Conan mógł nazywać się Evander! Okazało się, że w rodzinie nic nie ginie.

"Mój syn będzie nazywał się Evander. Więc imię jest już wybrane" – zdradził Conan w wywiadzie.

Jan Pirowski o kobietach, mediach społecznościowych i pasji
Jan Pirowski o kobietach, mediach społecznościowych i pasji Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Conan Kaźmierski o przyszłości. Czym będzie się zajmował?

Conan jest zaradny, co wciąż powtarza jego mama. W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl podkreślił, że ostatnio inwestuje najwięcej pieniędzy w różne projekty i przedsięwzięcia, które mają zapewnić byt jego rodzinie. Syn Dagmary Kaźmierskiej studiuje medycynę. W programie mogliśmy zobaczyć, jak jego mama chwali się, że będzie świetnym lekarzem. Na studiach medycznych poznał też swoją dziewczynę Ewę. Conan nie wybrał jeszcze konkretnej specjalizacji, ale skłania się ku psychiatrii lub chirurgii plastycznej.

"Oprócz tego jest kilka specjalizacji, którymi się inspiruję, ale to wszystko jeszcze może się pozmieniać tysiąc razy" - stwierdził w wywiadzie z nami.

Cała rozmowa z synem Dagmary Kaźmierskiej dostępna TUTAJ. Sprawdźcie, jak Conan reaguje na różne docinki na swój temat. Trzeba przyznać, że ma mocny charakter. Odporność na hejt odziedziczył po mamie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości