Conan Kaźmierski o hejcie, pieniądzach i medycynie. O jakiej specjalizacji myśli?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach

Conan Kaźmierski od lat gości na ekranach telewizorów. U boku mamy, Dagmary Kaźmierskiej występuje w programie "Królowe życia". Choć sam nie uważa się za gwiazdora, nie może narzekać na brak zainteresowania i uwagi internautów. Jaki jest prywatnie? Rąbka tajemnicy uchylił podczas wywiadu z Dagmarą Olszewską.

Conan Kaźmierski zaskoczył widzów "Królowych życia" i internautów gdy wyjawił, że bez problemów dostał się na medycynę, chce rozwijać swoje kompetencje lekarskie i jednocześnie - otworzył własną firmę gastronomiczną. Czy wybrał już specjalizację? Jak reaguje na hejt w mediach społecznościowych? Na co wydaje najwięcej pieniędzy? Na te wszystkie pytania odpowiedział w wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl. 

Conan Kaźmierski o plotkach i hejcie

"Królowe życia" w kilka chwil stały się jednym z najpopularniejszych programów TTV. Tym samym Dagmara Kaźmierska została okrzyknięta gwiazdą, a jej syn Conan Kaźmierski opowiedział nam, jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami w mediach społecznościowych. 

- Ludzie mówili, mówią i będą mówić. Już w podstawówce mówili i w gimnazjum, gdy miałem całkiem dobre wyniki. A ja poszedłem do jednego z najlepszych liceów we Wrocławiu o rozszerzeniu biologiczno–chemiczno-matematycznym. Tam też mówili różne rzeczy, wiadomo na jaki temat. Było ich sporo, ale to nieodłączny element pracy i pewnie jeszcze dużo takich sytuacji będzie. (...) Nie będę się wywyższać, ale przez to co przeszedłem, nie przejmuję się cudzymi opiniami czy hejtem. Doły, depresje związane z hejtem - ja takie rzeczy zjadam na śniadanie już od ok. 7 roku życia. Nigdy z tym nie miałem problemu i nigdy nie będę miał - powiedział. 

Conan Kaźmierski o własnej firmie, pracy i pieniądzach

Conan Kaźmierski w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział także, na co obecnie wydaje najwięcej pieniędzy i czy planuje niedługo zaskoczyć internautów i widzów nowymi przedsięwzięciami, projektami czy decyzjami.

- To dla mnie proste pytanie. Najwięcej pieniędzy wydaję na jedzenie. Bardzo dużo swoich wydałem też na otworzenie własnej firmy. No i paliwo, w tym roku szczególnie dużo mnie kosztuje (...) Jestem bardzo rodzinny, stawiam bliskich na pierwszym miejscu, choć teraz priorytetem są studia. Na pewno chciałbym się ustatkować. Wiadomo, że mam z czego się utrzymać, ale nie jest to jeszcze to, do czego dążę. Chciałbym zapewnić swojej rodzinie najlepszy możliwy byt i na to właśnie będę pracować - wyznał.

Conan Kaźmierski o medycynie i studiach

Dagmara Kaźmierska nie stroni od mediów i chętnie relacjonuje swoje życie także poza nagraniami do programu “Królowe życia”. Gwiazda show wielokrotnie chwaliła swojego syna za osiągnięcia naukowe, inteligencję, wiedzę i sposób bycia. Conan Kaźmierski w rozmowie z nami wyjawił o jakiej specjalizacji na studiach medycznych myśli obecnie. 

- W liceum zrodził się pomysł na psychiatrię i to dalej jest aktualne. Na pierwszym roku doszła jeszcze chirurgia plastyczna, którą jestem bardzo mocno zainteresowany. Oprócz tego jest kilka specjalizacji, którymi się inspiruję, ale to wszystko jeszcze może się pozmieniać tysiąc razy - powiedział szczerze.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości