"99 - gra o wszystko. VIP". Kto znalazł się w finale? Kto wygrał?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"99 - gra o wszystko" - odcinek 5

Program "99 - gra o wszystko. VIP" dobiegł końca. W finałowym odcinku poznaliśmy szczęśliwca, który zgarnął główną nagrodę. Jakie konkurencje czekały na finałową szóstkę? Kto wygrał drugą edycję "99 - gra o wszystko. VIP"?

W 5. odcinku poznaliśmy sześciu zawodników, którzy zmierzyli się ze sobą w wielkim finale programu "99 - gra o wszystko. VIP." Za nimi konkurencje, jakich jeszcze nie było, wielkie emocje, rywalizacja i bezwzględna eliminacja.

"99. Gra o wszystko. VIP". Odcinek 5. - kto odpadł?

W piątym odcinku kolejnych sześciu uczestników musiało się pożegnać z dalszą rywalizacją. Z programu "99 - gra o wszystko" odpadli Rafał Śledź i Krzysztof "Fernicze" Ferenc z "Kanapowców", Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem", Paweł Dziedzina z poprzedniej edycji "99-gra o wszystko" i Conan Kaźmierski oraz Anna "Kicia" Renusz z "Królowych życia".

Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności
Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" o hejcie, figurze i popularności. Zawiodła się na znajomych?

"99. Gra o wszystko. VIP". Odcinek 5. - kto doszedł do finału?

Do finału programu "99 - gra o wszystko" weszli Jędrek Gąsienica, Joachim Zeiske i Krzysztof Radzikowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", Partyk Borowiak i Iza Macudzińska z "Królowych życia" oraz Malwina Wędzikowska - prowadząca program "Ostatnia szansa".

Finał programu "99 - gra o wszystko. VIP" wyemitowany został 2 września o 22.00. Jakie konkurencje czekały na uczestników? Zaczęli śpiewająco, a właściwie grająco… Zadaniem uczestników było nauczenie się nut do znanego wszystkim utworu, a następnie zagranie go na fortepianie. Kto zdał egzamin, dosłownie wślizgnął się w kolejną konkurencję, która polegała na jak najszybszym wejściu na szczyt schodów, ale żeby nie było tak łatwo schody, zostały oblane śliską mazią.

W kolejnych konkurencjach zawodnicy zabawili się w hydraulików i musieli "załatać" dziurawe rury, a następnie dowiedzieliśmy się, kto nie potrafił czytać z ruchu warg i tym samym nie wziął udziału w konkurencji finałowej. I wreszcie finał!

Do finałowego zmagania stanęli Malwina Wędzikowska oraz Patryk Borowiak. Mieli za zadanie przebić balony zlokalizowane na trampolinach. Po tym szaleńczym wyścigu finaliści musieli przebić kolejne balony za pomocą rzutek i ostatni, największy - utrzelić z łuku. Niekwestionowaną zwyciężczynią została Malwina Wędzikowska, która główną nagrodę, 50 000 złotych, przekazała na rzecz Fundacji TVN na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Centrum Zdrowia Dziecka.

"99 - Gra o wszystko. VIP" - zasady programu, kiedy i gdzie oglądać?

W każdym odcinku "99 - Gra o wszystko" zawodnicy mają do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, werwa, otwarta głowa i odrobina szczęścia. Konkurencji jest 99 tak, jak zawodników. Wszyscy mają takie same szanse. Ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, odpadają kolejno z programu. Do finałowego, dwunastego odcinka, dotrze ośmiu najlepszych zawodników.

Nowy sezon zadebiutował na antenie TTV 28 sierpnia. Odcinki są emitowane codziennie od niedzieli do piątku, a wielki finał odbędzie się 2 września.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości