Katarzyna "Laluna" Lirsz

Katarzyna "Laluna" Lirsz z "Diabelnie boskich"

Kasia Laluna Lirsz to influencerka i osobowość telewizyjna, która swoją popularność zdobyła dzięki udziałowi w sztandarowym programie TTV – „Królowe życia”. Obecnie jest jedną z bohaterek nowego programu tej stacji - „Diabelnie boskie”.

Poza działalnością telewizyjną, Katarzyna Laluna Lirsz jest również modelką bielizny, prowadzi własny biznes, jest influencerką, a od 2022 roku również zawodniczką FAME MMA.

Katarzyna Laluna Lirsz – "Królowe życia" i "Diablenie boskie"

Katarzyna Laluna Lirsz swoją karierę w telewizji TTV rozpoczęła w programie "Królowe życia". Dołączyła do bohaterów w 2019 roku, od 6. sezonu tej popularnej serii i bardzo szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów.

W marcu 2023 roku Laluna została bohaterką nowego programu stacji TTV – „Diabelnie boskie”. W tej serii razem z kamerami śledzimy losy 5 przebojowych kobiet. Obok Laluny, możemy zobaczyć tam również inne gwiazdy stacji TTV, jak Iza Macudzińska-Borowiak, czy Julia von Stein.

Katarzyna Lirsz wystąpiła także w nowym sezonie programu "99 - gra o wszystko. VIP", w którym do rywalizacji stają znane twarze telewizji. U jej boku pojawił się jej przyjaciel Wojciech Samojluk, II Vice Mister Polski 2017.

Lalunę mogliśmy zobaczyć również w jednym z odcinków popularnego programu „Damy i wieśniaczki”, w którym jako tytułowa dama, zamieniła się miejscami z bohaterką mieszkającą na wsi.

Katarzyna Laluna Lirsz – rodzina, córka, życie prywatne

Katarzyna Lirsz najbardziej znana pod pseudonimem artystycznym Laluna, występowała również jako Laluna Unique i Katarzyna Alexander.

Jej mama, Lidia Lirsz oraz 20-letnia córka Laura Lirsz, pojawiały się u jej boku w programie „Królowe życia”. Występowała tam również ze swoim ówczesnym partnerem Gabrielem Vicenzo. Para rozstała się pod koniec 2019 roku.

Laluna – wiek, waga, wzrost

Katarzyna Laluna Lirsz ma obecnie 39 lat - kobieta urodziła się w 1983 roku na Dolnym Śląsku, gdzie obecnie mieszka w miejscowości Oława. Laluna waży 69 kilogramów i ma 163 cm wzrostu. Informacje na ten temat poznaliśmy przy okazji jej debiutu w FAME MMA.

Katarzyna Laluna Lirsz – zawodniczka FAME MMA

W kwietniu 2022 roku Lala Laluna została zawodniczką FAME MMA. Na gali FAME MMA 14, Laluna zadebiutowała w klatce. Początkowo miała stanąć do walki z Sheyą, dziewczyną Gimpera, jednak ta kilka dni przed walką doznała kontuzji, ostatecznie więc walczyła przeciwko piłkarce ręcznej i influencerce Wiktorii Jaroniewskiej. Walka zakończyła się porażką Laluny.

Z czego żyje Laluna?

Katarzyna Laluna Lirsz, oprócz kariery w telewizji zajmuje się także pracą w modelingu – pojawia się w reklamach bielizny. Jest także bizneswoman. Prowadzi własną firmę, jest właścicielką butiku zajmującego się sprzedażą peruk. Swój biznes często promuje w sieci, gdzie znana jest jako influencerka. Jej konto na Instagramie śledzi prawie pół miliona osób.

Laluna z "Królowych życia" tworzy z Wojciechem zgrany duet
Laluna z "Królowych życia" tworzy z Wojciechem zgrany duet Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: screen/TTV