Królowe życia

Królowe życia

Julia von Stein występowała w obsadzie programu "Królowe życia". Nadal chętnie pokazuje widzom swoją codzienność i nietypowe zajęcie zawodowe. W szczerym wywiadzie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o zjawiskach paranormalnych, wierze w duchy i o tym, co w branży funeralnej daje poczucie spełnienia.

Dagmara Kaźmierska występowała w "Królowych życia" ze swoimi przyjaciółmi, Edytą i Jackiem, oraz z ukochanym synem Conanem. W kilku odcinkach wystąpiła nawet jego dziewczyna Ewa. Conan Kaźmierski zdradził w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl, czy bał się reakcji swojej mamy, gdy ta pozna jego dziewczynę. 

Izabela z "Królowych życia" kocha metamorfozy. W programie miała różne wcielenia, była i blondynką i brunetką. Teraz prezentuje się w długich blond włosach. Odpowiedziała również na krytykę fanów, którzy sugerują, że nie przypomina już dawnej siebie. Celebrytka pokazała zdjęcie z przeszłości na dowód tego, że nie wszystko w jej wyglądzie jest efektem zabiegów plastycznych.

Conan to jedyne dziecko Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia". Syn celebrytki to jej oczko w głowie. Conan ma też ojca, który nadał mu tak oryginalne imię. Okazało się, że syn gwiazdy show TTV wie już, jak chciałby nazwać swoje dziecko. To również rzadko spotykane imię.

Julia von Stein to bohaterka programu "Królowe życia". Widzowie szybko polubili ją za szczerość i otwartość, a nietypowy zawód sprawił, że tysiące osób każdego dnia śledzi jej losy w mediach społecznościowych. Jaka prywatnie jest Julia von Stein? Rąbka tajemnicy uchyliła w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Conan Kaźmierski od lat gości na ekranach telewizorów. U boku mamy, Dagmary Kaźmierskiej występuje w programie "Królowe życia". Choć sam nie uważa się za gwiazdora, nie może narzekać na brak zainteresowania i uwagi internautów. Jaki jest prywatnie? Rąbka tajemnicy uchylił podczas wywiadu z Dagmarą Olszewską.

"Królowe życia" to jeden z najpopularniejszych programów TTV. Laluna, czyli Katarzyna Lirsz to jedna z najbardziej znanych i barwnych postaci show. Niejednokrotnie u jej boku występowała mama Lidia, która w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o swoim życiu, adopcji przez siostrę biologicznej mamy i życiu w telewizji.

"Królowe życia" to program, który bardzo szybko zyskał rzesze fanów. Opowiada historie osób, które osiągnęły życiowy sukces. Przed nami ostatni odcinek 12. sezonu. Jesienią nie obejrzymy nowych odcinków hitu stacji TTV i Playera.

Ania i Mateusz z "Królowych życia" pobrali się. Uroczystość będzie można obejrzeć w najnowszym odcinku show. Mamy już małą zapowiedź tego, jak wyglądała ceremonia. Para zdecydowała się na ślub humanistyczny.

Oto nowa "Królowa życia". Do obsady programu TTV dołącza kolejna ciekawa osoba. Julia von Stein pracuje w branży pogrzebowej, ale jest pasjonatką życia. Przeczytajcie, co jeszcze o niej wiadomo!

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu "Królowe życia". Przez wszystkie lata obecności na antenie, u jej boku co jakiś czas pojawiała się Edzia, najlepsza przyjaciółka. Niestety, według ostatnich doniesień i komentarzy, jakich udzielały obie panie, wiemy, że ich relacja jest zakończona. Edyta Nowak-Nawara, czyli programowa Edzia zabrała głos w sprawie.

Dagmara Kaźmierska była gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w programie "Domówka u Dowborów". Jedna z najbardziej znanych bohaterek "Królowych życia" opowiedziała o zakończeniu przyjaźni z Edzią, nietypowym podejściu do macierzyństwa, wypadku oraz wyrzuceniu ze studiów.

Joanna Koroniewska dodała na Instagramie nagranie, które rozbawiło jej fanów. Aktorka zestawiła krótki fragment wideo z programu "Królowe życia" z Dagmarą Kaźmierską, ucząc się od niej, jak zostać "królową". Co musi zrobić?

Wiosną w TVN zobaczymy nie tylko kontynuację znanych i lubianych programów. Stacja przygotowała dla widzów także dwa nowe formaty. Oto, co nowego niedługo będziemy mogli oglądać.

Nadchodzi nowa "Królowa życia"! W 12. sezonie programu TTV wystąpi Alicja Pasierbińska. Przyszła gwiazda reality-show pojawi się razem ze swoją liczną rodziną. Nowa uczestniczka ma męża i dwoje dzieci, ale jest również właścicielką pięciu czempionów. Sprawdźcie sami, jak przedstawili ją twórcy "Królowych życia".