Piotr Bukowiecki

Piotr Bukowiecki (ur. 23 marca 1980 r.) - producent telewizyjny, prezes zarządu w Rochstar Live, partner Edyty Herbuś, były partner Doroty Gardias i Karoliny Rosińskiej.

Piotr Bukowiecki (ur. 23 marca 1980 r.) - producent telewizyjny, prezes zarządu w Rochstar Live, partner Edyty Herbuś, były partner Doroty Gardias i Karoliny Rosińskiej.

Piotr Bukowiecki - życie zawodowe

Piotr Bukowiecki jest producentem telewizyjnym. Od 2017 roku pełni funkcję prezesa zarządu w firmie Rochstar Live - producenta formatów takich jak „The Voice of Poland”, „Dance, Dance, Dance”. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Top Model. Zostań modelką”.

Piotr Bukowiecki - związki

Piotr Bukowiecki przez trzy lata (od 2012 roku) związany był z pogodynką i dziennikarką TVN Meteo, TVN24 i TVN Dorotą Gardias. Wcześniej był żonaty z aktorką Karoliną Rosińską. Ślub z Rosińską wziął w Stanach Zjednoczonych, tam też para uzyskała rozwód. Bukowiecki i Gardias rozstali się w 2015 roku. W 2018 roku podczas festiwalu filmowego w Gdyni Bukowiecki po raz pierwszy pokazał się publicznie z tancerką Edytą Herbuś, którą poznał rok wcześniej.

Piotr Bukowiecki - dzieci

Piotr Bukowiecki ma troje dzieci: córkę Vivian (ut. 2007 r.) i syna Melchiora (ur. 2008 r.) z pierwszego małżeństwa oraz córkę Hannę (ur. 7 września 2013 roku) ze związku z Dorotą Gardias.

Piotr Bukowiecki - historia związku z Edytą Herbuś

Edyta Herbuś, z którą związany jest Piotr Bukowiecki, urodziła się 26 lutego 1981 roku w Kielcach. Jest nagradzaną tancerką, w tym trzykrotną mistrzynią Polski formacji tanecznych. W 2008 roku wygrała Konkurs Tańca Eurowizji, partnerował jej aktor Marcin Mroczek, z którym tańczyła w 2006 roku w “Tańcu z gwiazdami”.

Udział w tym programie - po raz pierwszy wystąpiła w drugiej edycji, u boku Jakuba Wesołowskiego - przyniósł jej rozpoznawalność i popularność poza swoją branżą i otworzył drzwi do aktorstwa. Edyta Herbuś zagrała w kilku serialach, w tym w produkcji TVN “Na Wspólnej” (2006-2007).

Historia związku Edyty Herbuś i Piotra Bukowieckiego była pełna niespodzianek i wyzwań, ale udowodnili, że są dla siebie stworzeni. Pierwsze spotkanie miało miejsce pod koniec 2017 roku, kiedy Piotr Bukowiecki zaproponował Edycie Herbuś poprowadzenie koncertu, który produkował. Mimo początkowej odmowy tancerki spotkali się ponownie i zaczęli budować swoją relację.

Przez wiele miesięcy ukrywali swój romans, a pierwszy raz publicznie pokazali się razem we wrześniu 2018 roku podczas festiwalu filmowego w Gdyni. Edyta Herbuś wtedy mówiła, że jest szczęśliwa i pełna optymizmu, a ich życie prywatne układa się tak, jak powinno. Para szybko zaczęła mieszkać razem, a Edyta odnalazła się w roli macochy, opiekując się dziećmi Piotra. Edyta Herbuś nie ukrywa, że czasami irytują ją pytania o brak własnych dzieci i ślub. Jednak podkreślała, że każdy ma prawo do swoich wyborów i że tworzy rodzinę razem z Piotrem, który ma już dzieci.

Piotr Bukowiecki i Dorota Gardias

Była partnerka Piotra Bukowieckiego i matka jego dziecka, Dorota Gardias, urodziła się 22 czerwca 1980 roku w Tomaszowie Lubelskim. Karierę zrobiła jako prezenterka pogody i dziennikarka, pod koniec lat 90. startowała w wielu konkursach piękności i ma na swoim koncie kilka tytułów Miss, w tym Miss Lubelszczyzny, Miss Roztocza i Miss Dziennika Wschodniego. Przed związkiem z Piotrem Bukowieckim była żoną Konrada Skóry, pilota wojskowego. Rozwiedli się w 2011 roku.

Piotr Bukowiecki i Karolina Rosińska

Była żona Piotra Bukowieckiego, aktorka Karolina Rosińska, urodziła się 2 czerwca 1974 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1993 roku główną rolą w filmie "Uprowadzeniu Agaty" (reż. Marek Piwowski). Dwa lata później wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Studiowała tam aktorstwo i pracowała jako modelka. Popularność przyniosła jej rola Noemi w filmie “Poranek kojota” (reż. Olaf Lubaszenko, 2001). Wróciła do Polski z dziećmi w 2009 roku, po czym znowu przeprowadziła się USA. Mieszka w Los Angeles.

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA