Walentynki 2023. Tak gwiazdy świętują dzień zakochanych. Natalia Kukulska, Edyta Pazura, Pola Wiśniewska...

Autor:
Kamila
Jamrożek
Walentynki 2023. Gwiazdy świętują dzień zakochanych. Natalia Kukulska, Pola Wiśniewska, Edyta Pazura

Walentynki to święto wszystkich zakochanych. Wiele gwiazd wykorzystuje ten moment, aby wyznać miłość swoim ukochanym i pochwalić się romantycznymi zdjęciami. Niektórzy zwracają też uwagę na to, że najważniejsze jest kochanie siebie samych, bo tylko wtedy możemy budować udane relacje z innymi ludźmi. Zobaczcie najpiękniejsze wpisy opublikowane przez polskie sławy na Instagramie. 

W polskim show-biznesie jest wiele gwiazd, które lubią celebrować swoje uczucie. A 14 lutego to idealny moment na szczere wyznania miłości. Choć wiele par ma już sobą długie lata związku, to ich uczucie wydaje się mocniejsze niż kiedykolwiek. Zebraliśmy dla was najpiękniejsze walentynkowe wpisy polskich gwiazd!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Paulina Smaszcz pierwszy raz o partnerze. "Nie przestraszył się. Jest bardzo dzielny"
Paulina Smaszcz pierwszy raz o partnerze. "Nie przestraszył się. Jest bardzo dzielny" Paulina Smaszcz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą otworzyła się na temat nowego partnera. Dziennikarka nie ukrywa, że jest bardzo zakochana i szczęśliwa.

Walentynki 2023 – Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka

Natalia Kukulska od wielu lat jest w szczęśliwym związku. Choć z Michałem Dąbrówką poznali się w latach 90., nie od razu połączyła ich miłość. Uczucie przyszło do nich podczas podróży po Stanach Zjednoczonych. Dla Natalii Kukulskiej walentynki mają jednak podwójną wartość. Jej mąż Michał Dąbrówka 14 lutego obchodzi urodziny. Z tej okazji wokalistka postanowiła złożyć mu życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Mój Walenty Michał Dąbrówka! Stukał na tych bębnach, aż mu stuknęło kolejny rok! Rocznica ślubu, urodziny i walentynki… ile można? Nigdy nie za wiele. Czy wygląda na zmęczonego od tych dowodów miłości? I wiem, że ich nie zabraknie! 100 lat mój chłopaku" - napisała na instagramowym profilu.

Walentynki 2023  – Pola i Michał Wiśniewscy

Michał Wiśniewski na ślubnym kobiercu stawał aż 6 razy. Dwa ostatnie śluby wziął z Polą Wiśniewską, którą poznał za pośrednictwem portalu randkowego. Para pobrała się w okresie pandemii, a niedawno odnowiła przysięgę i wyprawiła huczne wesele. Jak para świętuje walentynki? Jak się okazuje, piosenkarz co roku występuje z okazji walentynek, a jego żona zostaje w domu z dziećmi.

"14 luty. Walentynki. Jak je spędzam? Jak co roku! Ja w domu z dziećmi a mąż na robocie. Nic nie szkodzi, bo my Walentynki robimy sobie codziennie. Tego też wszystkim zakochanym życzę, by celebrować miłość każdego dnia, a nie tylko od święta" - czytamy we wpisie opublikowanym przez Polę Wiśniewską.

Walentynki 2023 – Edyta i Cezary Pazurowie

Edyta Pazura i Cezary Pazura tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Poznali się w pociągu 16 lat temu i od tamtej pory ich miłość nieustannie rozkwita. Para doczekała się trójki dzieci. Walentynki spędzają, wypoczywając na Malediwach.

"Porwana 16 lat temu" - napisała Edyta Pazura pod zdjęciem z mężem.

Walentynki 2023 – Agata i Piotr Rubikowie

Agata i Piotr poznali się w 2005 roku podczas konkursu Miss Polonia, w którym Agata Rubik, wówczas Paskudzka, walczyła o koronę. To właśnie wtedy Piotr Rubik miał na zabój zakochać się w o 18 lat młodszej piękności. Z okazji walentynek Agata Rubik nawiązała do pięknego okresu zakochania. Opublikowała archiwalny filmik z ukochanym.

"Z czasów, kiedy Walentynki były codziennie" - napisała Agata Rubik, a wpis opatrzyła hashtagami #przedślubem #przeddziećmi #przedpsem.

Walentynki 2023 – Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki

Edyta Herbuś od 2018 roku jest w nieformalnym związku z producentem telewizyjnym — Piotrem Bukowieckim. Z okazji walentynek dodała romantyczne zdjęcie z ukochanym. Zapytała też swoich obserwatorów, jaką piosenką wyraziliby swoje uczucia i zadedykowała partnerowi utwór zespołu Maanam.

"Miłości moja. Jak dobrze, że jesteś … Życzymy dziś wszystkim Walentynkom i Walentym dużo radosnych pocałunków, pysznych pieszczot i odważnych wyznań. Kosztujcie, smakujcie, spełniajcie, śpiewajcie serenady… Kochajcie, ile wlezie! No właśnie, jak będziecie dziś świętować miłość? A gdybyście mieli wyznać swoje uczucie za pomocą piosenki, to którą byście wybrali? Ja lubię 'Kocham Cię kochanie moje… I nagle dzwony dzwonią i ciało mi płonie .. Kocham Cię'. A wy?" - napisała Edyta Herbuś.

Walentynki 2023 – Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski są razem od 1996 r. Poznali się w korytarzu radiowym. Wybranek serca dziennikarki jest młodszy o kilkanaście lat. Dziennikarka przy okazji postu walentynkowego, poruszyła kilka bardzo ważnych tematów. Zaapelowała, aby tego dnia nie zapominać o wszystkich, którzy mają złamane serca z powodu tragedii, jaka się im przydarzyła lub są oddzieleni od ukochanych, gdyż walczą o wolność swoją i innych.

"Nie liczymy czasu, ale jesteśmy razem 'nieco' dłużej niż media społecznościowe istnieją. Dlatego nie zanudzamy Was zbyt często swoimi zdjęciami razem #szaleństwo #love #przyjaźń. Szczególnie dzisiaj i #codziennie jesteśmy myślami ze wszystkimi, którzy mają złamane serca. Nie zapominamy o Tych, którzy są rozdzieleni siłą przez dyktatorów ze swoimi miłościami, rodzinami, bliskimi — jak Andrzej Poczobut, skazany przez sąd w Mińsku na 8 lat kolonii karnej. Pamiętamy o bohaterach z Ukrainy, o wszystkich, którzy walczą o #wolność i demokracje! Myślami jesteśmy blisko uchodźców. Przypominamy NIE #hejt tylko #życzliwość Zawsze nasze serca są blisko nauczycieli — You’ll Never Walk Alone! #YoullNeverWalkAlone Bardzo prosimy, wspierajmy lekarzy, ratowników i strażaków, którzy pomagają podnieść się z tragedii ludziom w Turcji i Syrii"

Walentynki 2023 – Staszek Karpiel-Bułecka i Anna Lis

Staszek Karpiel-Bułecka jest w związku małżeńskim z Anną Lis, z którą mieszka w Warszawie. Para ma syna Stanisława, który przyszedł na świat w 2016 roku. Z okazji walentynek muzyk dodał zdjęcie z żoną.

"W dniu Świętego Walentego życzę wam dużo miłości" - napisał na Instagramie.

Walentynki 2023 – Magdalena Lamparska i Bartosz Osumek

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. W tym czasie mieli dwa śluby: cywilny, w sierpniu 2018 roku i kościelny, w czerwcu 2019 roku w Watykanie. Z okazji walentynek aktorka opublikowała zdjęcie z ukochanym.

"W dniu zakochanych… Dużo czułości i miłości dla was kochani" - napisała na Instagramie.

Walentynki 2023 – Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski

Dominika Gwit-Dunaszewska wraz ze swoim partnerem, Wojciechem Dunaszewskim, doczekali się narodzin pierwszego potomka. W dniu zakochanych aktorka opublikowała archiwalne zdjęcie ze ślubu.

"Dzień dobry kochani. Jak co roku w walentynki, wrzucam moje ukochane zdjęcie z naszego ślubu. Lubię je, bo wyraża więcej niż milion słów. Tak jest do dziś, a czasem mam wrażenie, że z każdym dniem tej miłości jest więcej i więcej. Życie płynie i daje nam lekcje, doświadcza. Dzięki temu ta miłość jest dojrzalsza i mądrzejsza. Tego właśnie wam życzę. Kochajcie nie tylko od święta. Trwajcie. Nie poddawajcie się, walczcie o miłość. Ona wszystko zwycięży, wszystkiemu zaradzi Kochajcie się!" - napisała we wzruszającym wpisie Dominika Gwit.

Walentynki 2023 – Paulina Gałązka

Paulina Gałązka przy okazji walentynek Paulina Gałązka w odróżnieniu od innych gwiazd napisała o miłości do nas samych, a nie innych ludzi. Zwróciła uwagę na to, że nigdy nie osiągniemy ideału wykreowanego przez współczesny świat, ale zawsze możemy kochać siebie najlepiej, jak potrafimy.

"Udanych Walentynek, Kochani! Dla kogoś zawsze będziemy 'nie tacy'. Za chudzi, za grubi, za wrażliwi, za mało wrażliwi, za smutni, za bardzo uśmiechnięci. Ciężko dogodzić światu. Ale my możemy kochać siebie i innych, najlepiej jak potrafimy" - stwierdziła aktorka.

Walentynki 2023 – Joanna Moro

Także Joanna Moro zwróciła uwagę, że jeśli nie będziemy kochali siebie, to nie osiągniemy szczęścia także w związku. Aktorka przebywa obecnie na rodzinnych feriach. Opublikowała filmik, na którym pokazuje, że należy kochać siebie i świat, który nas otacza.

"Takie mam gorące walentynki w tym roku !!! Każdy, kto jak lubi, nie ma co narzekać — cudowne miejsce — sauna, basen, piękny widok na góry, pyszne jedzonko i zdrowe fajne dzieciaki róże jak to śpiewa Miley Cyrus, można dziś sobie samej dać i jest git!!! Bo szczęście jest w nas i albo umiemy się cieszyć z życia, albo nie będziemy potrafili się cieszyć z żadnego prezentu także miłości do siebie, do życia, do świata" - stwierdziła Joanna Moro.

Walentynki 2023 – Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk zwróciła uwagę, na to, że miłość możemy odnaleźć nawet w najbardziej prozaicznej czynności

"Czuję miłość, kiedy… zamykam oczy, wystawiam twarz do słońca i pozwalam się oślepić światłem. A sobie — poczuć jak mrowieniem rozgrzewa mi. I daję sobie taką minutę w prezencie, w pełnym ? Albo kiedy uderzam palcami do nuty, słuchając jazzu na żywo i płakać mi się chce jakie to dobre. I kiedy tańczę. Najlepiej na bosaka, na trawie. Albo, kiedy czuję pod stopami miękki piasek. Kiedy śpiewam, co mi przypłynie w spontanicznej jam session z obcymi-nowymi przyjaciółmi- kiedy nagle czuję się z nimi jak w rodzinie, tak bardzo czuję się 'przyjęta' [...] Czuję się kochana i zaopiekowana i odwzajemniam całą sobą. Walentynki są codziennie a miłość dookoła. Wystarczy się wsłuchać, to taki rzadki prezent" - napisała na Instagramie była modelka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości