Edyta Herbuś zdradziła, czy Piotr Bukowiecki bywa o nią zazdrosny. Odpowiedź zaskakuje

Edyta Herbuś
Edyta Herbuś otworzyła się na temat zazdrości w związku
Źródło: MWMEDIA
Edyta Herbuś udzieliła niedawno wywiadu, w trakcie którego została zapytana o to, czy jej partner Piotr Bukowiecki bywa o nią zazdrosny. W odpowiedzi gwiazda powróciła do trudnych relacji, w jakich zdarzało jej się bywać w przeszłości.

Edyta Herbuś to utalentowana tancerka, która rozwija się również w dziedzinie aktorstwa i dziennikarstwa. Gwiazda odnosiła sukcesy także jako prezenterka telewizyjna. Jej życie prywatne również układa się pomyślnie — od 2018 roku jest w szczęśliwym związku z Piotrem Bukowieckim.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie
Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie
Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie

Edyta Herbuś na temat zazdrości w związku

Edyta Herbuś udzieliła niedawno wywiadu reporterce serwisu jastrzabpost.pl. W trakcie rozmowy gwiazda otworzyła się na temat związany z zazdrością w związku. Jak mówi tancerka, jej obecny partner jest bardzo wyrozumiały, a przy tym pełny cierpliwości. Edyta Herbuś nie ukrywa, że ma wrażenie, iż Piotr Bukowiecki stawia jej potrzeby nawet ponad swoje.

 "Ja bardzo wyjątkowych sytuacji doświadczam z moim ukochanym, bo bardziej wyrozumiałego mężczyzny i takiego patrzącego, otulającego miłością dotychczas jeszcze nie spotkałam. Mam wrażenie, że on często stawia nawet moje potrzeby ponad swoje i raczej dmucha w moje skrzydła, niż w jakikolwiek sposób miałby nie ograniczać. Nie wiem, czy to jest tak, że on w sobie to potrafi ujarzmić czy po prostu ma w sobie aż takie duże pokłady cierpliwości zaufania do mnie" - powiedziała.

W dalszej części swojej wypowiedzi Edyta Herbuś nie ukrywa, że w przeszłości zdarzało jej się trafiać na bardzo zazdrosnych partnerów.

"To już jest sześć lat razem, więc już się nauczyliśmy ze sobą funkcjonować, ale miałam do czynienia z różnymi szaleńcami w życiu z różnymi temperamentami..." - wspomina tancerka.

Edyta Herbuś zdradziła czy weźmie ślub

W jednym z wywiadów Edyta Herbuś wyznała, że kwestia ślubu od jakiegoś czasu jest tematem poruszanym w jej domu. Mimo że ma określone wyobrażenie dotyczące idealnej ceremonii i wesela, to prawdopodobnie jej decyzja o zawarciu małżeństwa będzie spontaniczna.

"Parę razy zastanawiałam się nad tym, jaki byłby dla mnie wymarzony ślub. Dla mnie wymarzony ślub to taki, który będzie blisko natury i ukochanych osób. Może tak być, że kiedyś, zupełnie ukradkiem dam dyla z ukochanym, garstką przyjaciół, rodziny i pozwolę sobie na takie szaleństwo" - powiedziała w rozmowie z jastrzabpost.pl.

W 2022 roku w mediach pojawiły się fotografie Edyty Herbuś z jej partnerem i jego córkami. W wywiadzie tancerka opowiedziała również o swoich relacjach z dziewczynkami.

"Dziewczynki były świetnymi kompankami. Było bardzo dużo radości. Dostałam ksywkę, że jestem ciocią roku, że absolutnie im się podobało to, w jaki sposób funkcjonowaliśmy na tym wyjeździe, to momentami wchodziłam w takie dziecięce zabawy, że czułam się, jakbym była jedną z nich" - zdradziła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości