Edyta Herbuś świętuje urodziny partnera. Pokazała wspólne zdjęcie

Edyta Herbuś składa życzenia partnerowi
Edyta Herbuś składa życzenia partnerowi
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Edyta Herbuś świętuje urodziny swojego ukochanego. Z tej okazji pokazała w sieci wspólne zdjęcie z partnerem. Przy okazji złożyła mu życzenia. "Dziękuję za te ramiona" - pisała.

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki spotykają się od 2017 r., jednak długo trzymali swoją znajomość z dala od mediów. Partner Edyty Herbuś wcześniej związany był z aktorką Karoliną Rosińską, znaną wszystkim z tytułowej roli w filmie "Uprowadzenie Agaty". Producent telewizyjny ma z nią dwoje dzieci - 15-letnią Vivian i 14-letniego Melchiora.

Kim jest partner Edyty Herbuś?

Później Piotr Bukowiecki związał się z Dorotą Gardias, a w 2013 r. na świecie pojawiła się ich córka Hanna. Po kilku latach para rozstała się, a producent związał się z Edytą Herbuś. Na początku zakochani utrzymywali związek w tajemnicy, jednak w 2018 r. aktorka pokazała wspólne zdjęcie ze Świąt Wielkanocnych.

Teraz ukochany aktorki świętuje urodziny. Z tej okazji Edyta Herbuś postanowiła złożyć mu życzenia na Instagramie. Tancerka dodała dwa wspólne zdjęcia z partnerem i napisała, za co jest mu wdzięczna.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o relacji z mężem
Anna Świątczak o relacji z mężem

Edyta Herbuś świętuje urodziny partnera

Edyta Herbuś na Instagramie napisała:

"Dziś wyjątkowy dzień, bo ten wyjątkowy mężczyzna obchodzi swoje urodziny. Dziękuję za te ramiona pełne czułej miłości… za piękny umysł i gorące serce. Wszystkiego najlepszego kochanie! A resztę życzeń wyszepczę mu dziś czule do uszka…" - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele życzeń od internautów.

"Wszystkiego najlepszego", "Sto lat Piotruś", "Bądźcie szczęśliwi", "Moi państwo Misiowie", "Najlepsi ludzie są z marca", "Przez chwilę myślałam, że to Leonardo Di Caprio", "Pięknie wam razem", "Dużo szczęścia kochani" - czytamy.

Edyta Herbuś od najmłodszych lat związana jest z tańcem. Swoją medialną karierę zaczęła w programie "Taniec z gwiazdami" a później wystąpiła w kilku filmach i serialach. Tancerka ma za sobą również wiele głośnych rozstań, w tym m.in. z Tomaszem Barańskim, Dawidem Ozdobą, Maciejem Kawulskim czy Mariuszem Trelińskim.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości