Izabella Łukomska-Pyżalska nadal czeka na pierwszą sprawę rozwodową. Dokumenty złożono już w grudniu zeszłego roku, rozprawę zaplanowano na... styczeń przyszłego roku. Przyczyn może być dużo, warto jednak pamiętać, że małżeństwo wychowuje szóstkę dzieci i dorobiło się całkiem sporego majątku, który trzeba będzie podzielić...
Izabella Łukomska-Pyżalska niedawno ogłosiła, że wniosła pozew o rozwód. Przy okazji powiedziała, że nie była dobrze traktowana przez męża i nie czuła się bezpiecznie we własnym domu. Teraz głos w sprawie zabrał sam Jakub Pyżalski, który rzucił na ich rodzinną sytuację zupełnie inne światło.
Niedziela 25 czerwca obfitowała w wiele ciekawych newsów płynących ze światowego oraz polskiego show-biznesu. Media żyły wyjątkowym koncertem ku pamięci Kory, a także kontrowersyjnym wywiadem Jakuba Rzeźniczaka. Sprawdź nasze podsumowanie niedzieli!
Małżeństwo Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej uchodziło w przestrzeni publicznej za wzór. Jak się okazuje, obraz wykreowany w mediach odbiegał jednak od rzeczywistości. Modelka potwierdziła doniesienia, że rozwodzi się z mężem i opowiedziała o przemocy domowej.
Simon Cowell mocno pomylił się co do uczestniczki "Mam talent". Stwierdził, że jej talent wcale nie jest wart głównej nagrody w programie. Tymczasem tancerka po swoim pokazie zebrała od publiczności owacje na stojąco. Trzeba przyznać, że to było coś niesamowitego.
Izabella Łukomska-Pyżalska to polska milionerka, która może pochwalić się ciekawą karierą. Zaczynała w modelingu, a potem znalazła swoje miejsce w... klubie piłkarskim, gdzie pełniła funkcję prezesa. Dzięki późniejszemu biznesowi dorobiła się ogromnego majątku. Jej wielką dumą jest też liczne potomstwo. Co jeszcze o niej wiemy?
Do kradzieży doszło nad ranem, w piątek 11 lutego. Modelka i była prezes Warty Poznań o zajściu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sprawę skomentował także mąż Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. "Zapytała, czy je przestawiałem".