Izabella Łukomska-Pyżalska - modelka, matka, milionerka, bizneswoman. Kim jest?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella Łukomska-Pyżalska to polska milionerka, która może pochwalić się ciekawą karierą. Zaczynała w modelingu, a potem znalazła swoje miejsce w... klubie piłkarskim, gdzie pełniła funkcję prezesa. Dzięki późniejszemu biznesowi dorobiła się ogromnego majątku. Jej wielką dumą jest też liczne potomstwo. Co jeszcze o niej wiemy?

Izabella Łukomska-Pyżalska miała bardzo nietypową, ale ciekawą karierę. Milionerka jest nie tylko bizneswoman, ale także mamą aż sześciorga dzieci. Dowiedzcie się więcej o jej życiu!

Izabella Łukomska-Pyżalska - kim jest, skąd pochodzi, wiek

Izabella Łukomska-Pyżalska urodziła się 22 listopada 1977 w Poznaniu. To polska modelka, bizneswoman, działaczka piłkarska i osobowość medialna.

Milionerka niedawno trafiła na czołówki gazet, gdy ktoś włamał się do jej domu w Czapurach przy ul. Leśnej. Z garażu skradziono dwa luksusowe auta: Porsche Cayenne Turbo S e-hybrid i Mercedes klasy G AMG 63. 

Izabella Łukomska-Pyżalska - modeling

Izabella Łukomska-Pyżalska rozgłos uzyskała jako modelka "Playboya". W 2001 roku została uhonorowana tytułem "Dziewczyny Roku" polskiej wersji magazynu. Modelka zasłynęła także za granicą. Jej zdjęcia publikowane były również w amerykańskim wydaniu pisma.

Później Izabella Łukomska-Pyżalska została właścicielką poznańskiej agencji modelek Perfect Model. Dziś obserwuje świat polskiej mody z zewnątrz. Jest pasjonatką twórczości młodych rodzimych projektantów mody.

Izabella Łukomska-Pyżalska
Izabella Łukomska-Pyżalska Źródło: MWMEDIA

Izabella Łukomska-Pyżalska - prezesura w klubie piłkarskim

Izabella Łukomska-Pyżalska nazywana jest "najbardziej znaną pani prezes w polskim futbolu". Od 2011 do 2018 roku pełniła funkcję prezesa klubu piłkarskiego Warta Poznań. Podczas obchodów stulecia klubu Warta Poznań w 2012 otrzymała srebrny medal Polskiego Komitetu Olimpijskiego "Za zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego" oraz złotą odznakę klubu KS Warta. W 2012 roku kandydowała do zarządu PZPN, ale nie udało jej się dostać stanowiska.

Izabella Łukomska-Pyżalska - polityka

Izabella Łukomska-Pyżalska od dłuższego czasu przygląda się polskiej scenie politycznej. W roku 2014 roku startowała nawet w wyborach. Izabella Łukomska-Pyżalska była kandydatką Europy Plus i Twojego Ruchu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Znajdowała się wówczas na drugim miejscu wielkopolskiej listy.

Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania"
Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Izabella Łukomska-Pyżalska - biznes, majątek

W 2013 roku znalazła się na 98. miejscu w rankingu 100 najbogatszych kobiet w Polsce opublikowanym przez gazetę "Wprost". Jej majątek oszacowano na 16 mln zł. Do 2019 roku prowadziła firmę deweloperską Family House (później pod nazwą Yellow Point Investment), w której zajmowała stanowisko wiceprezesa. Obecnie jest udziałowcem w kilku firmach związanych z budownictwem.

Izabella Łukomska-Pyżalska
Izabella Łukomska-Pyżalska Źródło: MWMEDIA

Izabella Łukomska-Pyżalska - mąż, dzieci

Mężem Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej jest Jakub Pyżalski, właściciel Warty Poznań. Kobieta spełnia się nie tylko w życiu zawodowym, ale także rodzinnym. Jest szczęśliwą mamą sześciorga dzieci. Jej najstarsza córka Amelia jest już nastolatką i niedługo będzie pełnoletnia. Milionerka ma też syna Igora, córkę Anastazję, bliźniaki Aurelię i Borysa oraz najmłodszego syna Ernesta.

Izabella Łukomska-Pyżalska urodziła sześcioro dzieci, ale nie odbiło się to na jej sylwetce. Bizneswoman trenuje aerial jogę i pole dance. Na Instagramie podzieliła się ostatnio z fanami zdjęciami w bikini, które zachwyciły jej obserwatorów. Zdradziła swój przepis na idealną figurę.

"Moja dieta? Stawiam na jakość, nie ilość! I zamykam przed sobą lodówkę wieczorem" - napisała Izabella Łukomska-Pyżalska w opisie zdjęcia na Instagramie.

Izabella Łukomska-Pyżalska - Instagram

Izabella Łukomska-Pyżalska prowadzi oficjalny profil na Instagramie pod nickiem @zalukomskapyzalska. Gwiazda zachwyca fanów świetną formą fizyczną. Bizneswoman na swoim profilu na Instagramie chętnie chwali się trudnymi figurami, które wykonuje podczas treningów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości