Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz podkreśla, że Polacy powinni oswoić się z mówieniem o finansach, bo pieniądze są ważne. Projektantka mody porozmawiała o tym z Martyną Wojciechowską. Podczas wywiadu wróciła wspomnieniami do związku z Janem Kulczykiem i ich wspólnego podboju świata. Opowiedziała o tym, kogo dzięki niemu miała okazję spotkać.

#COZAKOBIETA! Były mąż wyrzucił ją z domu w asyście policji. Wzięła torebkę, dzieci, trochę biżuterii i zamknęła za sobą drzwi. Nie miała dokąd pójść, ale nie poddała się. Pracowała ciężko. Dla swoich synów jest matką i ojcem. Dla swoich fanek — inspiracją i źródłem siły. Kolorowy ptak show-biznesu, którego nazwisko odmieniane jest przez wszystkie przypadki nie tylko w polskiej, ale również w zagranicznej prasie. Kreatorka, wizjonerka, projektantka, a od niedawna również pisarka, której powieść lada dzień ujrzy światło dzienne — Ewa Minge w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o drodze przez ciernie do gwiazd.

Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o małżeństwie z Rinke Rooyensem. Projektantka przyznała, że jej związek jest idealny i nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim ukochanym. Zdradziła też przepis na sukces w miłości. "Nauczyliśmy się ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą" - powiedziała.

Joanna Przetakiewicz niedawno wydała książkę o pieniądzach. Z tej okazji opowiada Annie Pawelczyk-Bardydze o tym, czy musiała kiedyś iść po podwyżkę. Zdradza również, kiedy pierwszy raz poczuła niezależność.

Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z prowadzących konferencję podczas premiery książki Joanny Przetakiewicz "Pieniądze szczęście dają". Gwiazda w rozmowie z nami powiedziała, co dla niej oznacza to dość odważne w dzisiejszych czasach hasło, a także odniosła się do przemocy ekonomicznej, jakiej często doświadczają kobiety w Polsce.

W czerwcowy weekend Łódź została krajową stolicą influencerów. Po dwuletniej przerwie zorganizowano festiwal See Bloggers. Jednym z głównych punktów wydarzenia była gala rozdania nagród Hasztagi Roku, która przyciągnęła wiele gwiazd. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć Sandry Kubuckiej, Klaudii Halejcio czy Agnieszki Woźniak-Starak.

Joanna Przetakiewicz ma trzech dorosłych synów, więc teoretycznie mogłaby już zostać babcią. Jednak gwiazda nie zgadza się z tradycyjnym postrzeganiem kobiet, zajmujących się swoimi wnukami. Opisuje, jak wyglądają współczesne kobiety.

Małgorzata Socha podczas premiery książki Joanny Przetakiewicz rozmawiała z Anną Pawelczyk-Bardygą. Aktorka powiedziała, co sądzi o tezie: "Pieniądze szczęście dają". Wyznała także, dlaczego jej zdaniem kwestie finansowe to nadal w Polsce temat tabu.

Joanna Przetakiewicz jest projektantką i bizneswoman, która nie narzeka na brak pracy. Niedawno wydała książkę na temat pieniędzy. W jednym z wywiadów Joanna Przetakiewicz pochyliła się nad losem "przeciętnego Kowalskiego". Przyznała, że pogłębiająca się inflacja jest trudnym tematem.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens nie będą hucznie obchodzić zbliżającej się rocznicy ślubu. W jednym z wywiadów właścicielka marki "La Mania" zdradziła powody takiej decyzji. Chodzi o problemy rodzinne. "Uzależniamy nasze plany od tego, co będzie dalej" - wyznała.

Anna Lewandowska to bardzo zapracowana gwiazda. Zorganizowała obóz sportowy dla kobiet i zaprosiła na niego Rafała Maseraka. Trenerka i tancerz zaprezentowali pozy jak w "Dirty Dancing". Tego samego dnia zmieniła lokalizację i udała się na charytatywną kolację w Warszawie, w której uczestniczyła m.in. Joanna Przetakiewicz.

Agata i Piotr Rubikowie razem z dziećmi przebywają obecnie na Hawajach, skąd chwalą się zapierającymi dech w piersiach zdjęciami. Nie tylko oni w czasie Wielkanocy wybrali zagraniczny kierunek. Które polskie gwiazdy spakowały walizki i wyjechały, a które zostały, by świętować w rodzinnym gronie? Sprawdziliśmy.

Joanna Przetakiewicz wraz z ukochanym podbijają rajskie, malediwskie plaże. Projektantka pokazała internautom piękne widoki, jednak to nie rajskie plaże wzbudziły największy zachwyt. Fani byli jednogłośni. "Pani wygląda fenomenalnie".

Joanna Przetakiewicz podzieliła się z internautami zdjęciem z urodzin swojej mamy. Żona Rinke Rooyensa podziękowała mamie za pomoc, którą okazała jej w opiece nad dziećmi i wsparcie, na które zawsze mogła liczyć. Pod postem pojawiło się wiele życzeń od bliskich Joanny Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz mocno zaangażowała się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Projektantka przestała publikować codziennie zdjęcia na Instagramie i wykorzystała swoje media społecznościowe do niesienia dobra. - Dziś myślenie o przyjemnościach, chociażby planach na wakacje jest dla mnie abstrakcyjne - powiedziała w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Rinke Rooyens, życiowy partner Joanny Przetakiewicz udzielił szczerego wywiadu. Opowiedział, że długo walczył z obwinianiem się po samobójstwie matki. "Tamtego dnia dzwoniła do mnie parę razy, a ja nie odebrałem, bo pracowałem".

Finał pierwszej polskiej edycji "Projektu Runway" już za nami. Główną nagrodę zdobył Jakub Bartnik i powiedział nam, co zrobi z wygraną. Ma poważne plany.

Joanna Przetakiewicz zorganizowała w Warszawie event "La Mania Mind Blow Party". Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd. Kamery programu "Co Za Tydzień" towarzyszyły im podczas imprezy.