Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z mamą. Złożyła jej wzruszające życzenia

Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz
Źródło: MWMEDIA
Joanna Przetakiewicz podzieliła się z internautami zdjęciem z mamą, która obchodziła niedawno urodziny. Żona Rinke Rooyensa opisała panią Marię Jaroszek jako "kochająca ludzi, troskliwą, ciepłą, łagodną, dbającą o wszystkich osobę". Pod postem pojawiło się wiele życzeń dla jubilatki od fanów Joanny Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz jest polską projektantką mody, przedsiębiorczynią, założycielką i dyrektorką modowej marki, a także dyrektorką kreatywną domu mody "La Mania". Jest również radcą prawnym. Inicjowała akcję Era Nowych Kobiet. Prywatnie była wieloletnią partnerką przedsiębiorcy Jana Kulczyka, a w 2020 roku wyszła za mąż za Rinke Rooyensa. Ma trzech synów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_przetakiewicz_niezaleznosc
Joanna Przetakiewicz o niezależności
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Przetakiewicz pokazała mamę

Mama Joanny Przetakiewicz świętowała urodziny. Z tej okazji gwiazda publicznie złożyła jubilatce życzenia. Opublikowała na Instagramie wpis, w którym wyznała, że "umiejętność dawania" odziedziczyła właśnie po niej.

Choć Maria Jaroszek na co dzień mieszka w luksusowej willi w malowniczym Konstancinie, a jej sławna córka zajęta jest prowadzeniem biznesów, to panie znalazły czas na wyjątkową sesję zdjęciową.

Do poruszającego wpisu Joanna Przetakiewicz dodała fotografię z mamą, na której obie promieniują radością. Czy widzimy na zdjęciu rodzinne podobieństwo? Zdecydowanie gwiazda odziedziczyła po swojej matce nie tylko umiejętność dawania, ale także urodę.

Joanna Przetakiewicz złożyła mamie życzenia

Joanna Przetakiewicz do zdjęcia z mamą dołączyła wzruszający wpis, w którym opisała swoją mamę w samych superlatywach.

"Moja kochana mama kilka dni temu miała urodziny. Kochająca ludzi, troskliwa, ciepła, łagodna, dbająca o nas wszystkich. Wiem, że to się nigdy nie zmieni. Jest zawsze. Doradzi, wysłucha. Widzi wszystko i czuje, kiedy coś się dzieje. Wtedy dzwoni, to wystarczy, żeby zrobiło się lepiej. To chyba jedyna osoba na świecie, która tak wspaniale łączy czułość, troskę i intuicję. Odziedziczyłam po niej umiejętność dawania. Mamo, wszyscy bardzo kochamy cię. Życzymy Ci zdrowia i sił. Cała reszta jest do ułożenia. I my o to dla Ciebie zadbamy" - napisała projektantka na Instagramie.

Emocjonujące życzenia Joanny Przetakiewicz wywołały duże poruszenie wśród internautów. Sekcja komentarzy została zalana falą ciepłych słów. Fani także postanowili złożyć swoje życzenia mamie gwiazdy.

"Mama to siła, to kobiecość, to bezpieczeństwo, to diament"; "Piękny obrazek"; "Wszystkiego najlepszego dla mamy, dużo zdrówka, pięknie Panie razem wyglądacie, miłość i szacunek bezgraniczny"; "Wszystkiego, co najlepsze dla mamy. Mieć taką cudowną osobę u boku to skarb"; "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla pani mamy. Życzę zdrowia, dobroci, pięknych rodzinnych relacji i wzajemnej bliskości" - możemy przeczytać pod zdjęciem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości