Joanna Przetakiewicz urządziła wystawne przyjęcie. Wśród gości prawdziwe tłumy gwiazd

Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz
Źródło: MWMEDIA
Joanna Przetakiewicz wyprawiła przedświąteczne przyjęcie w swojej konstancińskiej willi. Motywem przewodnim imprezy był dom mody Chanel, a na zaproszonych czekały tematyczne poczęstunki oraz... wielki niedźwiedź polarny. Wśród gości byli między innymi Michał Szpak, Anna Lewandowska czy Agnieszka Woźniak-Starak.

Joanna Przetakiewicz często powtarza, że kocha luksus z wzajemnością i nie da się ukryć, że z całego polskiego show-biznesu to właśnie ona wyprawia najbardziej huczne i spektakularne przyjęcia. Gwiazda specjalizuje się w imprezach tematycznych, a tym razem postawiła na motyw domu mody Chanel. Z okazji zbliżających się świąt projektantka zaprosiła do swojej willi w Konstancinie słynnych znajomych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

AKADEMIAPANAKLEKSA_SIWIEC_SWIETA
Natalia Siwiec o świętach Bożego Narodzenia. W tym roku spędzi je w Polsce
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Przetakiewicz urządziła przyjęcie w stylu domu mody Chanel

Joanna Przetakiwicz przez lata miała okazję współpracować z Karlem Lagerfeldem, który 10 lat po śmierci Gabrielle Chanel przejął jeden z najsłynniejszych na świecie domów mody. Polska projektantka nigdy nie ukrywała, że była bardzo związana z Niemcem i zawsze podkreślała, że wiele się od niego nauczyła.

Chanel było tegorocznym motywem przewodnim imprezy świątecznej, jaką wyprawiła Joanna Przetakiewicz. Rinke Rooyens przebrał się za Karla Lagerfelda, a na gości czekał biało-czarny, klasyczny wystrój i tematyczne przekąski. Gwiazdy miały okazję uraczyć się drinkami z logiem słynnego "CC" oraz zjeść słodkości w kształcie torebek, a także innych wyrobów galanteryjnych. To jednak nie wszystko.

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz
Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz
Źródło: screen ig

Główną atrakcją przyjęcia był biały niedźwiedź polarny, który rozbawił przybyłe do willi gwiazdy. Celebryci chętnie się z nimi fotografowali. Relacje z wydarzenia zamieszczono na Instagramie.

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz
Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz
Źródło: screen ig

Anna Lewandowska i wiele innych gwiazd na przyjęciu u Joanny Przetakiewicz

O sile przyjęcia nie świadczą jednak dekoracje czy zapewnione atrakcje, a lista gości. Joanna Przetakiewicz jak co roku zaprosiła wiele sławnych osób z show-biznesu. Na imprezie zjawili się między innymi Anna Lewandowska, Monika Olejnik, Agnieszka Woźniak-Starak, Michał Szpak, Małgorzata Socha, Łukasz Jemioł, Gosia Baczyńska, Katarzyna Sokołowska, Hanna Lis oraz Zosia Ślotała.

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz
Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz
Źródło: screen ig

Wszyscy goście musieli dopasować swoje stylizacje do obowiązującego biało-czarnego dress code'u, nawiązującego do klasycznych barw domu mody Chanel. Gwiazdy chętnie ozdabiały swoje kreacje kultowymi koralami z pereł oraz kwiatowymi motywami.

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz
Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz
Źródło: screen ig

Joanna Przetakiewicz jako organizatorka przyjęcia wypadła spektakularnie. Projektantka zaprezentowała się w długiej do ziemi czarnej sukni, która była ozdobiona w talii pasem z wielką białą kamelią, czyli ulubionym kwiatem Gabrielle Chanel.

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz
Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz
Źródło: screen ig

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości