Gwiazdy świętują Dzień Matki. Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie mamy, a Magda Gessler...

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Dzień Matki 2023. Zobaczcie, jak świętują gwiazdy

Dzień Matki to wyjątkowe święto, w którym dzieci doceniają swoje ukochane mamy. Często udostępniają w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia i pokazują, jak spędzają ten wyjątkowy dzień. Zobaczcie, jak dzieci zaskoczyły Magdę Gessler, a także jak Dominika Gwit po raz pierwszy świętuje ten dzień w roli mamy.

Dzień Matki na całym świecie jest obchodzony w różnych dniach. W Stanach Zjednoczonych święto to przypada na 14 maja, a w Polsce na 26 maja. To właśnie wtedy w mediach społecznościowych możemy obserwować zalew zdjęć dzieci z ich ukochanymi mamami.

W taki sposób Dzień Matki świętują również nasze polskie gwiazdy. W sieci wiele z nich pokazało, jak świętuje ten dzień z dziećmi, a także ze swoimi mamami. Kuba Wojewódzki i Ralph Kaminski udostępnili na Instagramie zdjęcia swoich mam, Magda Gessler pokazała niespodziankę, jaką przygotowały jej dzieci, a Dominika Gwit po raz pierwszy obchodzi ten dzień w roli mamy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Magda Gessler z ekscytacją o nowym sezonie
Magda Gessler z ekscytacją o nowym sezonie

Dzień Matki 2023. Magda Gessler i niespodzianka od dzieci

Magda Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie z pięknymi, różowymi kwiatami, które dostała z okazji Dnia Matki od Tadeusza Müllera i Lary Gessler. Do zdjęcia dodała opis:

"Dziękuję… za kwiaty... za piękny początek Dnia Mamy moim dzieciom Larze i Piotrowi … Jagodzie i Tadeuszowi" - napisała restauratorka.  

Dzień Matki 2023. Magda Gessler
Dzień Matki 2023. Magda Gessler Dzień Matki 2023. Magda Gessler Źródło: Instagram

Dzień Matki 2023. Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z mamą sprzed lat

Kuba Wojewódzki na Instagramie pokazał wyjątkowe zdjęcie. Dziennikarz rzadko mówi w mediach o tematach związanych z rodziną i nie pokazuje z nimi zdjęć. Tym razem z okazji Dnia Matki zrobił wyjątek i opublikował fotografię sprzed lat, na której pozuje z mamą.

"Są chwile gdy cudownie jest być mamą. A potem na świat przychodzę ja" - napisał dziennikarz.

Dzień Matki 2023. Ralph Kaminki pokazał zdjęcie mamy

Ralph Kaminki od kilku lat szturmem podbija polską scenę muzyczną, a jego piosenki szybko trafiają na listy przebojów. Wokalista, który pochodzi z Jasła, udostępnił na Instagramie zdjęcie swojej mamy z okazji jej święta.

"Wszystkim mamusiom składam najlepsze życzenia! Na zdjęciu moja" - czytamy.

Dzień Matki 2023. Dominika Gwit pierwszy raz świętuje w roli mamy

Dla Dominiki Gwit tegoroczne święto mam jest wyjątkowym dniem, bowiem aktorka świętuje je pierwszy raz z ukochanym synkiem.

"Mój pierwszy Dzień Mamy. Mój Synek, Mój Świat, Moje Życie" - napisała.

Dzień Matki 2023. Dorota Gardias świętuje ten dzień z córką

Dorota Gardias na Instagramie dodała kilka pięknych zdjęć z córką. Jak widać, panie wybrały się na przejażdżkę rowerową.

"Dziś piękne święto!!! Dzień Matki… Za każdym razem, od 9 lat jestem w tym dniu bardzo wzruszona… ponieważ dzięki temu, że jestem mamą tej cudownej dziewczynki, jestem naprawdę szczęśliwa i moje życie ma sens. Dla mnie to najważniejsza rola jaką pełnię w życiu. To zaszczyt! I wdzięczność, że jest mi dane… Staram się i będę starać codziennie być najlepsza mama na świecie. Dziś pędzę też do mojej mamy podziękować za wszystko, co dobre… z życzeniami zdrowia i szczęścia! Dziękuje za Wszystko! Drogie mamy!!! Bądźmy dziś dumne z siebie i naszych kochanych dzieci! Piękny dzień!" - napisała dziennikarka.

Dzień Matki 2023. Rafał Cieszyński pokazał zdjęcie z mamą

Rafał Cieszyński złożył na Instagramie życzenia ukochanej mamie i dodał z nią zdjęcie. Aktor do fotografii dołączył również poruszający opis.

"Wszyscy wiemy, jakie dzisiaj święto! Bez nich nie byłoby nas — dosłownie i w przenośni, fizycznie i duchowo. Ich miłość napędza całe dobro tego świata. Kocham Cię mamo i dziękuję! Dziękuję też swojej żonce Alżbecie, że jest taką wspaniałą mamą dla naszych dzieci" - napisał.

Dzień Matki 2023. Joanna Przetakiewicz zaapelowała do internautów

Joanna Przetakiewicz udostępniła w sieci zdjęcie z mamą i zaapelowała do innych mam, aby były dla siebie wyrozumiałe. Sama zwróciła się w opisie do swoich synów.

"Dziś 68% Polek (wiek 18-45) deklaruje, że nie chce mieć dzieci NIGDY. Ja chciałam od zawsze, ale przyznaje, że do macierzyństwa trzeba dojrzeć. Ja sama byłam na to za młoda. Pierwszy syn po 1 roku studiów. Drugi po 3 roku. Najmłodszy tuż po obronie pracy. Dzieci, dom, studia, aplikacja oraz własna firma równolegle. I co? PRZEPRASZAM swoich trzech synów, że byłam z nimi za mało. Że nie dostały tyle uwagi i przytulania, na ile zasługiwały. DZIĘKUJE im, że zawsze byli i są kochani mądrzy i wspierający. DZIĘKUJĘ mojej kochanej mamie za ogromną pomoc. Bez niej nie dałabym rady. PRZEPRASZAM siebie za samodyscyplinę ponad siły" - napisała Joanna Przetakiewicz.

Dzień Matki 2023. Dawid Woliński pokazał zdjęcie z mamą

Znany projektant, a także juror "Top Model" opublikował na Instagramie zdjęcie z ukochaną mamą. Do fotografii dodał opis.

"Wszystkim Mamom wspaniałego dnia! Dużo energii i wspólnych przygód z dziećmi, a oto kilka z naszych wspólnych rodzinnych" - napisał.

Dzień Matki 2023. Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z Anną Przybylską

Oliwia Bieniuk z okazji Dnia Matki podzieliła się na Instagramie zdjęciem, ze zmarłą w 2014 r. Anną Przybylską. Dodała również fragment wiersza Wisławy Szymborskiej.

"Coś się tu nie zaczyna

o zwykłej porze.

Coś tu się nie odbywa jak powinno

Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma”

- W.Szymborska

Tęsknie..." - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Mw Media

Pozostałe wiadomości