Dzień Ojca

Dzień Ojca

Andrzej Seweryn wyjaśnił, czy trudniej jest być ojcem córki, czy syna. W życiu słynnego aktora było mnóstwo kobiet, a z pięcioma z nich wziął ślub. Doczekał się też trójki dzieci. Co sądzi o ojcostwie?

Martyna Wojciechowska pochwaliła się swoim 87-letnim ojcem Stanisławem Wojciechowskim. Dziennikarka pokazała nagranie, na którym z nim tańczy. Jest to zabawa pełna szaleństwa. Jak zmieniły się ich relacje?

23 czerwca to bardzo ważna data dla wszystkich tatusiów. Z okazji Dnia Ojca wiele gwiazd polskiego show-biznesu pokazuje zdjęcia i nagrania ze swoimi dziećmi. Niektórzy wspominają swoich ojców lub wychwalają partnerów. Zebraliśmy dla Was rozczulające wpisy. Zobaczcie koniecznie!

Dzień Ojca może mieć różne oblicza, a obchodzić go mogą również ci mężczyźni, którzy dopiero czekają na swoich potomków. Wśród nich plejada polskich i zagranicznych sław. Michał Żebrowski, Krzysztof Ibisz czy Jan Kliment. Czyja rodzina niedługo się powiększy?

Z okazji Dnia Ojca Piotr Gąsowski zdecydował się na wyjątkowy gest. Za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył życzenia swojemu tacie. Zaapelował też do wszystkich ojców. "Nie wstydźcie się mówić waszym dzieciom, że je kochacie" - napisał Piotr Gąsowski.

Robert Żuchowski jest uczestnikiem przedostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To właśnie tam poznał Anetę, którą poślubił i z którą niedługo po zakończeniu show doczekał się synka. Teraz w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Robert powiedział, jak świętuje pierwszy Dzień Ojca w roli taty i opowiedział o swoich kontaktach z ojcem.

Minione miesiące wśród gwiazd i artystów obfitowały w narodziny. 23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. To właśnie z tej wyjątkowej okazji pragniemy przypomnieć wam, którzy znani i lubiani mężczyźni obchodzą dziś swoje święto.