Urocze zdjęcia, słodkie filmiki, piosenki. Zobacz, jak gwiazdy świętują Dzień Ojca

Gwiazdy świętują Dzień Ojca: Cezary Żak, Paweł Małaszyński, Cezary Pazura
Gwiazdy świętują Dzień Ojca: Cezary Żak, Paweł Małaszyński, Cezary Pazura
Źródło: MWMEDIA
23 czerwca to bardzo ważna data dla wszystkich tatusiów. Z okazji Dnia Ojca wiele gwiazd polskiego show-biznesu pokazuje zdjęcia i nagrania ze swoimi dziećmi. Niektórzy wspominają swoich ojców lub wychwalają partnerów. Zebraliśmy dla Was rozczulające wpisy. Zobaczcie koniecznie!

Cezary Żak i Paweł Małaszyński chwalą się swoimi kochanymi ojcami, choć sami także nimi są. Piotr Gąsowski wstawił piosenkę nagraną z synem. Agata Rubik, Edyta Pazura czy Zofia Zborowska opublikowały czułe filmiki, na których widać ich partnerów. Kto jeszcze świętuje Dzień Ojca?

Dzień Ojca 2022. Cezary Żak wspomina tatę

Cezary Żak dodał na Instagramie wzruszający wpis. Dołączył do niego zdjęcie taty, który odszedł 22 lata temu, ale nadal pozostaje w sercu syna i w jego pamięci:

"Nie ma Cię już 22 lata, a ja ciągle o Tobie myślę nie tylko w Dniu Ojca, Tato" - napisał Cezary Żak.

Dzień Ojca 2022. Paweł Małaszyński wstawił zdjęcie z tatą

Paweł Małaszyński dodał na Instagramie bardzo artystyczną fotografię z tatą i nim w czasach dzieciństwa.

"Bardzo lubię to zdjęcie" - podpisał piękne, czarno-białe ujęcie.

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Dzień Ojca 2022. Anja Rubik na zdjęciu z tatą

Anja Rubik dodała na swój profil na Instagramie kilka zdjęć z tatą. Pochodzą z czasów jej dzieciństwa. Jest też jedno bieżące.

"Kochamy Cię Tatuś. Jesteś Naszym największym wsparciem" - podpisała fotografie.

Dzień Ojca 2022. Anna Samusionek chwali się przystojnym tatą

Anna Samusionek wstawiła na Instagramie krótki filmik ze zdjęciami ze swoim tatą. Stwierdziła, że jej tata był w młodości bardzo przystojny i elegancki i z powodzeniem mógłby się wcielić w rolę Jamesa Bonda.

"Mój tata w młodości spokojnie mógłby zagrać Jamesa Bonda. Zgadzacie się ze mną? P.s. Uprzedzając pytania...Tak w tym wiklinowym koszu to ja, maleństwo na rękach taty to moja siostra Iwonka" - napisała.

Dzień Ojca 2022. Blanka Lipińska pozuje z tatą

Blanka Lipińska zapozowała ze swoim tatą i wstawiła na Instagram zdjęcie w wakacyjnym klimacie.

"Kocham Cię najbardziej na świecie Tato i dziękuje, że Cię mam. Jesteś moim najlepszym kumplem. Moim ziomeczkiem. Moja miłością Spokojem i Pokorą. Jesteś najlepszym Tatą na świecie - dziękuje, że jesteś akurat moim Tatą" - napisała pochlebnie o swoim ojcu.

Dzień Ojca 2022. Damian Michałowski z tatą Irkiem

Damian Michałowski pochwalił się na Instagramie zdjęciami z tatą. Panowie prezentują się bardzo elegancko. Widać też duże podobieństwo syna do ojca.

 "Tata Irek. Przyjaciel, majsterkowicz, gadżeciarz, jajcarz, wzór Lata mijają, a my wciąż tacy sami Najlepszego dla wszystkich tatów!" - podpisał dziennikarz.

Dzień Ojca 2022. Joanna Jabłczyńska czule o swoim tacie

Joanna Jabłczyńska wstawiła na Instagramie rodzinną fotografię z siostrą i tatą.

"Kiedy pytają mnie skąd we mnie tyle optymizmu, miłości do sportu, uporu, dziecięcej radości z najmniejszych rzeczy, odwagi, ciekawości świata i ludzi, otwartości i ciągłej potrzeby rozwoju…. Stąd obym w wieku 70 lat nadal miała to wszystko jak mój Tata" - napisała aktorka.

Dzień Ojca 2022. Piotr Gąsowski wstawił piosenkę z synem

Piotr Gąsowski we wpisie na Instagramie wstawił piosenkę, którą nagrał z synem. Zadedykował ją swojemu tacie.

"Dzisiaj jest Dzień Ojca… ja wolę nazywać ten dzień, Dniem Taty… jakoś tak brzmi cieplej i serdeczniej… Dziękuję Ci Tato za wszystko, co mi dałeś i nadal dajesz! Dziękuję Ci za Twoją miłość do Twoich dzieci i do…dzieci Twoich dzieci! Marzę, żeby te dzieci Twoich dzieci mogły mieć takiego Tatę jak Ty!!! Chociaż w połowie! Tatusiu! Kochamy Cię z Igorem bardzo, bardzo, bardzo i dedykujemy Ci tę ojcowsko-synowską piosenkę! I wszystkim Tatusiom! Tatusiowie! Kochajcie i bądźcie kochani! I nie wstydźcie się mówić Waszym dzieciom, że je kochacie! To daje im radość, szczęście , komfort psychiczny, wzmacnia też ich poczucie wartości… To sprawia, że i my , tatusiowie, czujemy się szczęśliwsi i lepsi! Trzymajcie się! Dobrego dnia! Tata Gąs" - napisał.

Dzień Ojca 2022. Marcin Hakiel dostał uroczy prezent od dzieci

Marcin Hakiel po 17 latach rozstał się z Kasią Cichopek. Przez 14 lat małżeństwa doczekali się dwójki dzieci. Wspólnie wychowują 13-letniego Adama i 8-letnią Helenkę.

Mąż Kasi Cichopek pochwalił się w sieci zdjęciem z przytulonymi do niego dziećmi. Z okazji jego święta wykazały się sporą kreatywnością i własnoręcznie ozdobiły dla niego czapeczkę z daszkiem. Widzimy na niej napis "Kochamy Cię Tata".

Dzień Ojca 2022. Agata Rubik dodała filmik z Piotrem i córkami

Agata Rubik dodała uroczy filmik z Piotrem Rubikiem w roli głównej. Agata i Piotr Rubikowie mają dwie córki: Helenę (ur. 2009) i Alicję (ur. 2013). 

"Najlepszy tata, najlepszy przyjaciel" - podpisała nagranie na Instagramie.

"Wszystkim Tatusiom składam najlepsze życzenia z okazji naszego święta. Dzięki @agata_rubik za możliwość przeżywania tego szczęścia" - skomentował swoim postem Piotr Rubik.

Dzień Ojca 2022. Zofia Zborowska opublikowała słodki filmik

Zofia Zborowska-Wrona opublikowała filmik, składający się z ostatnich miesięcy jej córki Nadziei i męża w roli ojca. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pod koniec lipca 2021 roku zostali po raz pierwszy rodzicami. Na nagraniu widać momenty kiedy była w ciąży i obecnie. Na filmiku możemy zobaczyć także niepublikowane wcześniej kadry ze szpitala tuż po porodzie.

"Wszystkiego najlepszego dla najlepszego Taty na świecie. Kochamy Cię bardzo! Twoje Wronki (duża i mała). No i wszystkiego Naj dla wszyyyyystkich tatusiów" - napisała aktorka.

Dzień Ojca 2022. Lara Gessler wychwala Piotra Szeląga

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg niedługo znów zostaną rodzicami. Para wychowuje już córeczkę Nenę. Celebrytka dodała na Instgramie kilka ujęć meża z córką.

"Tata. Czuły, ciepły, silny, mądry. Momentami stanowczy. Opowiadający świat, pokazujący piękno, uczący doświadczać. Ty. Dziękuje Ci, że mogłam nauczyć się być Mamą przy Tobie. Dziękuję, że mnie nią uczyniłeś. Dziękuję, że robisz to, czego ja nie potrafię. Dziękuję, że jesteś moją miłością i Tatą moich dzieci Piotr. Dzięki Tobie żyje życiem, o jakim latami marzyłam" - wychwalała partnera.

Dzień Ojca 2022. Edyta Pazura opublikowała filmik ze śpiewającym Cezarym

Cezary Pazura jest szczęśliwym ojcem czwórki dzieci. Wraz z żoną Edytą wychowują trójkę wspólnych pociech – córki Amelię i Ritę oraz syna Antoniego. Na filmiku opublikowanym przez Edytę Pazurę widzimy, jak kochany tata śpiewa córeczce piosenkę i kołysze maluszka w jej rytm.

"To jest dopiero miłość" - napisała.

Dzień Ojca 2022. Agnieszka Włodarczyk zwróciła się do ojca dziecka

Agnieszka Włodarczyk jest świeżo upieczoną mamą. Miesiąc po swoich 40 urodzinach ogłosiła, że wraz z partnerem Robertem Karasiem spodziewa się dziecka. 7 lipca 2021 urodził się ich syn Milan.

"Tatusiu, dziś Twój dzień. Bardzo ważny, bo ja zawsze się uśmiecham kiedy Cię widzę. No, chyba że wymuszam, to wtedy trochę krzyczę i udaję, że płaczę. Ale Ty zawsze reagujesz i bierzesz mnie na rączki, więc będę wymuszał dalej sorki. Ty zawsze o mnie dbasz, jak jestem zdrowy czy chorutki, karmisz, przewijasz, bawisz się piłkami, samochodzikami i tym, czym akurat chcę. Dziękuję tym, czym Lubię z Tobą spędzać czas najbardziej na świecie. Dorośli mówią, że to jest miłość" - napisała aktorka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości