Stanisław Rozenek

Stanisław Rozenek, najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka, w szczerym wywiadzie opowiedział o swojej relacji z Radosławem Majdanem i popularności rodziców. Wyznał także, jak ich praca wpływa na jego relacje szkolne. Pójdzie w ślady opiekunów i dołączy do świata show-biznesu?

Jacek Rozenek trzy lata temu doznał udaru. Choć lekarze nie dawali mu szans na powrót do zdrowia, udowodnił im, że się mylili. Dziś przyznaje, że "nie czuje się chory". Swoje doświadczenia opisał w książce "Padnij, powstań". - Ta książka jest dla ludzi, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie - przekonuje. Aktor i autor poradnika w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o życiu sprzed udaru, o tym, jak otarł się o śmierć i wyznał, czy liczy jeszcze na miłość. - Naprawdę chciałbym być z jakąś kobietą. Dać jej szczęście, zaopiekować się nią - mówi.

Jacek Rozenek wydał książkę pt. "Padnij. Powstań. Życie po udarze", która już jest dostępna w przedsprzedaży. Do jej przeczytania i zakupu zachęca za pośrednictwem Instagrama jego była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan. Przy okazji okazało się, że starszy syn Małgorzaty i Jacka również jest zaangażowany w jej powstanie. W jakim charakterze? Sami zobaczcie.