Małgorzata Rozenek o prezencie na 18. urodziny syna i jego wyprowadzce. "Trudny moment" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek o prezencie na 18. urodziny syna i jego wyprowadzce. "Trudny moment"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą poruszyła temat 18. urodzin swojego najstarszego syna. Stanisław Rozenek w czerwcu stanie się pełnoletni, a jego rodzina szykuje dla niego z tej okazji wyjątkowy prezent. Nastolatek chce studiować poza granicami Polski i niedługo wyprowadzi się z rodzinnego domu. Prezenterka nie ukrywała, że to dla niej trudny moment. "Wtedy dopiero po raz pierwszy poczułam, że to się realnie dzieje" - mówiła szczerze.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych. Gwiazdę TVN już niedługo będzie można oglądać w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Celebrytka świętuje teraz wyjątkowy czas i to nie tylko ze względu na nowy format, którego jest bohaterką. Za dwa miesiące bowiem najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan, czyli Stanisław Rozenek stanie się pełnoletni.

Małgorzata Rozenek szykuje niezwykły prezent z okazji 18. urodzin syna

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan w czerwcu skończy 18 lat i tym samym wejdzie w dorosłość. W rozmowie z nami słynna prezenterka wyznała, że razem z resztą rodziny szykują dla Stasia niezwykły prezent w postaci wymarzonej podróży.

- To miała być dla Stasia niespodzianka, ale wolałam jednak z nim to przedyskutować. On teraz żyje w ogóle aplikacjami na studia, ponieważ aplikuję do kilku uczelni za granicą i ten cały proces nie jest wcale łatwy, ale to do mnie wciąż nie dociera, że mój syn, ten mały Stasio, którego pamiętam w brzuszku, chodziłam z nim za rączkę, który był takim Heniem, idzie na studia. On marzy o Japonii, w ogóle kocha Japonię, wszystko to, co z tym krajem jest związane. Więc oczywiście myśleliśmy o tym, że możemy mu kupić jakąś fizyczną rzecz albo przekazać jakieś pieniądze, ale to wiem, że zrobią dziadkowie z funduszu dla niego utworzonego. Natomiast my po prostu wszyscy, całą rodziną lecimy do Tokio, lecimy na Okioto, bo to są rzeczy, które on do końca życia będzie miał ze sobą w pamięci - zdradziła nam Małgorzata Rozenek-Majdan.

Przy okazji gwiazda zdradziła, że jej najstarszy syn wciąż pasjonuje się modą oraz fotografią i właśnie w tych kierunkach chce się spełniać w przyszłości.

- Tak, zdecydowanie. Stasiu cały czas podąża swoją artystyczną drogą, jest coraz odważniejszy. Jego zmysł estetyczny i modowy jest bardzo surowy, industrialny, ale bardzo mu kibicuję - dodała prezenterka.

Małgorzata Rozenek szczerze o wyprowadzce syna i rozłące

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywała, że moment, gdy jej dzieci zaczynają wyfruwać z ich rodzinnego gniazda, jest dla niej wyjątkowo trudny. Gwiazda przez długi czas nie zdawała sobie sprawy, że już niedługo tak naprawdę jej syn wyjedzie na studia.

- To jest naprawdę bardzo trudny moment i bardzo rozczulił mnie Tadzio, nasz średni syn, czyli ten 14-latek. Siedzimy tak w trójkę, bo my mamy wspólne wieczory, bardzo lubimy takie wspólne wieczory. Ja już jestem na górze z Heniem w sypialni, ale chłopcy wiedzą, że wtedy mam najbardziej spokojną głowę, więc spotykamy się i oni przychodzą do mnie, o czymś rozmawiamy albo pytają o coś. Mamy takie momenty dla siebie i siedzimy na tym łóżku, Henio, Stasio, Tadzio i nagle Tadzio tak mówi, nie wyobrażam sobie, jak to będzie, jak nie będzie Stasia z nami w domu. I zrobiło się tak smutno i wzruszająco i naprawdę wtedy dopiero po raz pierwszy poczułam, że to się realnie dzieje - mówiła w rozmowie z nami.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w 2020 roku powitali na świecie wspólnego syna Henryka, który obecnie jest najmłodszym członkiem rodziny. Prezenterka przyznała, że bycie mamą dla takiego malucha w momencie, gdy reszta dzieci wchodzi w dorosłość, działa na nią mobilizująco.

- Za chwilę pewnie Tadek za te parę lat wyjedzie, więc tak się cieszę, że mamy tego Henia, ten rzut na taśmę taki. Dzięki niemu ja się ciągle czuję młodą mamą, bo wiesz, ja mam problemy przedszkolne (śmiech). Dzięki temu ciągle jestem osobą, która musi się mobilizować. Radzio tak samo, żyjemy życiem tego małego dziecka, ale naprawdę bardzo, bardzo mi będzie brakowało moich synów, bo ja jestem bardzo z nimi związana - zakończyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości