Wywiady

Wywiady

Jan Kliment i jego żona Lenka Klimentowa spodziewają się dziecka. Jeszcze w tym roku zostaną rodzicami po raz pierwszy. Tancerz i juror "Mam talent!" zdradził, co czuł, gdy dowiedział się o ciąży żony. Opowiedział, jakie zmiany jeszcze go czekają. Czy chciałby mieć chłopca czy dziewczynkę? Powiedział też, jak czuje się jego ukochana w ciąży.

Julia Gołębiowska to uczestniczka 6. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia". Choć jej programowe małżeństwo nie przetrwało, nie może powiedzieć, że eksperyment się nie powiódł. Dzięki show poznała swojego obecnego partnera, Dominika. Jak mówi, pierwszy raz czuje się w pełni akceptowana i kochana. W rozmowie z Dagmarą Olszewską para opowiedziała o swoim uczuciu, planach na przyszłość i ważnym dniu, do którego się przygotowują.

Jacek Szymkiewicz odszedł 12 kwietnia 2022 roku. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Był ważny dla wielu osób, jeszcze więcej go kochało i nie wyobrażało sobie życia bez jego muzyki. Ale to nie im najtrudniej jest przeżyć żałobę. Marta Malikowska, była żona "Budynia" i matka Jagody, ich wspólnej córki, w rozmowie z Aleksandrą Głowińską wspomina nie tylko wybitnego muzyka, ale również męża i ojca. - Najważniejsze, że już nie cierpi. Jagoda na pogrzebie powiedziała, że jest jedna rzecz, za którą nie będzie tęskniła - za cierpieniem w jego oczach. Ja też widziałam to cierpienie. Myślę, że wielu ludzi to widziało - mówi.

#COZAKOBIETA! Dosięgnęła ją choroba, która wywróciła jej życie do góry nogami. Przeszła kilka operacji, by wrócić do pełnej sprawności. Rozwodziła się na oczach całej Polski. Do sieci trafiły nawet zdjęcia z sali sądowej. Tabloidy wieszały na niej psy, a kobiety do dziś podszczypują ją w komentarzach. Ale nie poddała się. Nie obniżyła poprzeczki, którą zawiesiła sobie wysoko przed laty. Dziś frunie jeszcze wyżej. O kobietach, marzeniach, porażkach, macierzyństwie i budowaniu relacji po zakończeniu małżeństwa w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała Paulina Smaszcz.

#JacyRodziceTakieDzieci? Jan Kietliński w show-biznesie pojawił się kilka lat temu. Syn Beaty Tadli stał się ciekawym tematem dla wielu mediów, mimo tego, że zawsze ich unikał. Teraz o tym wszystkim opowiedział w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską w autorskim cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?". O dzieciństwie, dorastaniu, rozwodzie rodziców, a także o planach na przyszłość.

Jeremiah "Jay" Dąbrowski największą popularność w Polsce zyskał dzięki udziałowi w "Hotelu Paradise". Od razu zaskarbił sobie sympatię telewidzów, a jego historię miłości z Elizą widzowie okrzyknęli współczesną wersją Romeo i Julii. Okazuje się jednak, że życie tego uśmiechniętego chłopaka nie zawsze było kolorowe. Zmagał się z depresją i zaburzeniami odżywiania. Trafił do szpitala i przez wiele lat nie widział się z matką. Dziś jednak pokonał swoje demony i stara się nadrobić stracony czas. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o swojej drodze do szczęścia.