Wywiady

#COZAKOBIETA! Życie jej nie oszczędzało. W wieku 23 lat pochowała męża. Byli dwa lata po ślubie. Przez sześć lat szukała swojego miejsca na Ziemi. I znalazła je w podwarszawskim Komorowie u boku Andrzeja Domalika. Doceniana aktorka, spełniona żona, dumna matka i feministka, która nie jest feministką. O żałobie, blaskach i cieniach macierzyństwa, polskim Hollywood, drodze do szczęścia i strachu przed starością w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała Ewa Telega. 

#JacyRodziceTakieDzieci? Leon Myszkowski to najstarszy syn Justyny Steczkowskiej. 22-latek od dziecka pojawiał się w mediach i dorastał na oczach wielu. Dziś, tak jak mama, zajmuje się muzyką, jest szczęśliwie zakochany i jak sam powtarza, rodzina jest dla niego ważna. W cyklu Aleksandry Czajkowskiej opowiedział o swoim dzieciństwie, pracy, a także miłości.

#COZAKOBIETA! Mówi się, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi silna kobieta. I jeśli ktokolwiek wątpił w słuszność ów stwierdzenia, po lekturze wywiadu na pewno nie będzie. O życiu na walizkach, kierowaniu autem z tylnego siedzenia, wychowaniu dzieci w blasku fleszy, odłożeniu w czasie własnych marzeń, żalu i zazdrości, marzeniach i miłości w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała Katarzyna Golec.

Natasza Urbańska walczy w Sopocie o statuetkę Bursztynowego Słowika. Artystka promuje na festiwalu Top of the Top swój najnowszy singiel "Let me lie". W dzieciństwie nie zajmowała się muzyką, ale jej rodzice akceptowali jej każdy pomysł na siebie. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Natasza Urbańska opowiedziała o tym, jakie wychowanie otrzymała w domu. To przełożyło się na jej dorosłe życie i założenie własnej rodziny.

#COZAKOBIETA. Jest aktorką teatralną, filmową, serialową, dubbingową. Wokalistką z niemałymi sukcesami na koncie. Wyprodukowała dwie płyty i spektakl. Współpracowała z największymi. Jej nazwisko odmieniane jest w mediach przez wszystkie przypadki. Nie pozostaje bierna w tematach istotnych dla tych, o których próżno szukać wzmianek w sieci i od lat wspiera kobiety, a mimo to dla wielu wciąż pozostaje "żoną swojego męża". O kobietach w kinie, strachu przed starością, sukcesach partnera, wyborach córek i działalności charytatywnej opowiedziała Katarzyna Żak w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Kalina Józefowicz to już 13-letnia dziewczyna, która powoli szuka życiowej drogi. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl jej mama - Natasza Urbańska, opowiedziała o więzi z córką i wspólnych chwilach, które ją wzmacniają. Artystka wspomina swojego ukochanego tatę. Piosenkarka stwierdziła, że Kalina już wyrabia w sobie silny charakter. Co sądzi o jej pierwszych artystycznych działaniach?

Monika Miller w rozmowie z Aleksandrą Głowińską zdradziła, jak się czuje. - Po operacji usunięcia przepukliny okołoprzełykowej wszystko zaczęło działać. Dostałam kolejne leki, które były jak wygrana na loterii - mówi. Niestety, wciąż boryka się z chorobą. - Napady pojawiają się nawet 3-4 razy w ciągu dnia. Utrudnia mi to życie i funkcjonowanie - mówi nam Monika Miller.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są małżeństwem od 14 lat. Poznali się w teatrze "Studio Buffo". Artystka była jego uczennicą, a reżyser jej mistrzem. Dziś ich relacja znacznie się zmieniła. Aktorka i piosenkarka pracuje nad kolejnymi muzycznymi projektami, a jej mąż cierpliwie przygląda się temu, co tworzy. Natasza Urbańska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o tym, jak jej ukochany zmieniał się u jej boku.

Felicjan Andrzejczak jest niekwestionowaną legendą polskiej muzyki. Zasłynął jako wokalista zespołu Budka Suflera. To właśnie on zaśpiewał hit "Jolka, Jolka", który właśnie świętuje swoje 40. urodziny. Co jest takiego wyjątkowego w tym utworze, że stał się hymnem pokoleń? Jak wspiera go żona w muzycznej karierze? I czy tęskni za Romualdem Lipko, wieloletnim przyjacielem, z którym tworzył duet nie tylko na scenie, ale i w życiu? O tym Felicjan Andrzejczak opowiedział Aleksandrze Głowińskiej w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl.

Marietta Witkowska niedawno wyszła za mąż za miłość swojego życia. Patryk Świdowski w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o pierwszym spotkaniu z gwiazdą "Hotelu Paradise", towarzyszącej jego ukochanej sławie, która z czasem zaczęła przelewać się również na niego oraz o porównaniach do jej byłego partnera Chrisa Ducci. Mąż Marietty Witkowskiej przyznał także, że do ostatniej chwili przed ślubem martwił się o to, czy jego ukochana na pewno zjawi się przed ołtarzem. Na szczęście ceremonia odbyła się bez większych wpadek, a świeżo upieczeni małżonkowie nie ukrywają, że jeszcze w tym roku chcieliby stać się rodzicami.

#(NIE)ZAPOMNIANEGWIAZDY Natalia Gryczyńska ponad 20 lat temu jako Maja Kraft zyskała ogólnopolską sławę, a jej styl śpiewania oraz teledyski przypominały bardzo twórczość Britney Spears. Po roku, kiedy była u szczytu kariery zrezygnowała ze śpiewania. Teraz mieszka w Stanach Zjednoczonych i zajmuje się rynkiem nieruchomości. Jak potoczyły się jej losy? W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską wytłumaczyła swoją decyzję sprzed 20 lat.

#COZAKOBIETA! Były mąż wyrzucił ją z domu w asyście policji. Wzięła torebkę, dzieci, trochę biżuterii i zamknęła za sobą drzwi. Nie miała dokąd pójść, ale nie poddała się. Pracowała ciężko. Dla swoich synów jest matką i ojcem. Dla swoich fanek — inspiracją i źródłem siły. Kolorowy ptak show-biznesu, którego nazwisko odmieniane jest przez wszystkie przypadki nie tylko w polskiej, ale również w zagranicznej prasie. Kreatorka, wizjonerka, projektantka, a od niedawna również pisarka, której powieść lada dzień ujrzy światło dzienne — Ewa Minge w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o drodze przez ciernie do gwiazd.

#JacyRodziceTakieDzieci? Zofia Domalik jest córką aktorki Ewy Telegi i wybitnego reżysera teatralnego Andrzeja Domalika. Karierę aktorską zaczęła jeszcze w wieku nastoletnim, jednak nie sądziła, że pójdzie w ślady rodziców na poważnie. W cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Zofia Domalik powiedziała o blaskach i cieniach aktorstwa, a także o hejcie. Wyznała, że otrzymała również groźby śmierci.

#CoZaKobieta! Kiedy przeszła z "hard newsów" do lifestyle'u, wieszali na niej psy. "Regres, porażka, degradacja" - pisali wzburzeni widzowie. Potem, choć w nowej roli poradziła sobie świetnie, nie było lepiej. Zarzucali jej, że karierę zrobiła dzięki mężowi, a bolesne słowa uderzały nie tylko w nią, ale i w jej rodzinę. Wycelowane w nią setki zarzutów i hejterskich komentarzy odbija jak Iga Świątek piłkę tenisową. I choć to nie jest tak, że wszystko spływa po niej jak po kaczce, o poranku wita widzów promiennym uśmiechem. O tym, jak nie dać się złamać, kiedy prosić o pomoc i jak przy tym nie zwariować w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała dziennikarka - Anna Kalczyńska.

Jacek Rozenek trzy lata temu doznał udaru. Choć lekarze nie dawali mu szans na powrót do zdrowia, udowodnił im, że się mylili. Dziś przyznaje, że "nie czuje się chory". Swoje doświadczenia opisał w książce "Padnij, powstań". - Ta książka jest dla ludzi, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie - przekonuje. Aktor i autor poradnika w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o życiu sprzed udaru, o tym, jak otarł się o śmierć i wyznał, czy liczy jeszcze na miłość. - Naprawdę chciałbym być z jakąś kobietą. Dać jej szczęście, zaopiekować się nią - mówi.

Jan Kliment i jego żona Lenka Klimentowa spodziewają się dziecka. Jeszcze w tym roku zostaną rodzicami po raz pierwszy. Tancerz i juror "Mam talent!" zdradził, co czuł, gdy dowiedział się o ciąży żony. Opowiedział, jakie zmiany jeszcze go czekają. Czy chciałby mieć chłopca czy dziewczynkę? Powiedział też, jak czuje się jego ukochana w ciąży.

Julia Gołębiowska to uczestniczka 6. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia". Choć jej programowe małżeństwo nie przetrwało, nie może powiedzieć, że eksperyment się nie powiódł. Dzięki show poznała swojego obecnego partnera, Dominika. Jak mówi, pierwszy raz czuje się w pełni akceptowana i kochana. W rozmowie z Dagmarą Olszewską para opowiedziała o swoim uczuciu, planach na przyszłość i ważnym dniu, do którego się przygotowują.

Jacek Szymkiewicz odszedł 12 kwietnia 2022 roku. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Był ważny dla wielu osób, jeszcze więcej go kochało i nie wyobrażało sobie życia bez jego muzyki. Ale to nie im najtrudniej jest przeżyć żałobę. Marta Malikowska, była żona "Budynia" i matka Jagody, ich wspólnej córki, w rozmowie z Aleksandrą Głowińską wspomina nie tylko wybitnego muzyka, ale również męża i ojca. - Najważniejsze, że już nie cierpi. Jagoda na pogrzebie powiedziała, że jest jedna rzecz, za którą nie będzie tęskniła - za cierpieniem w jego oczach. Ja też widziałam to cierpienie. Myślę, że wielu ludzi to widziało - mówi.