Małgorzata Rozenek reklamuje książkę Jacka Rozenka. Internauci wzruszeni. "Klasa"

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek-Majdan

Jacek Rozenek wydał książkę pt. "Padnij. Powstań. Życie po udarze", która już jest dostępna w przedsprzedaży. Do jej przeczytania i zakupu zachęca za pośrednictwem Instagrama jego była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan. Przy okazji okazało się, że starszy syn Małgorzaty i Jacka również jest zaangażowany w jej powstanie. W jakim charakterze? Sami zobaczcie.

Jacek Rozenek w 2019 roku doznał udaru, który bezpowrotnie zmienił jego życie. Aktor zmagał się z częściowym paraliżem kończyn i twarzy, zaburzeniami aparatu mowy. Miał również kłopoty z orientacją i zawroty głowy. Ale, mimo że aktor porównał swoją chorobę do "walca, który po nim przejechał", nie poddał się. Walczył podczas rehabilitacji, by wrócić do pełnej sprawności. Dziś chce się dzielić swoim doświadczeniem z innymi.

"Książka 'Padnij, Powstań' to poradnik dla dotkniętych udarem, a także ich rodzin, napisany z punktu widzenia człowieka, który przeszedł bardzo trudne chwile. Znajdziesz tu też rozmowy z lekarzami, psychologiem i praktyczne informacje" - czytamy na stronie padnijpowstan.pl.

Jacek Rozenek wydał książkę. Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera swojego byłego męża. Kiedy Jacek Rozenek wydał książkę i rozpoczął przedsprzedaż swojego dzieła w sieci, opublikowała na Instagramie post, w którym zachęciła do zakupu.

"'Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie'. Tak, dwa lata po przebytym udarze, mówi Jacek. To były dwa lata ciężkiej rehabilitacji i walki o powrót do normalności. Ta książka jest tego zapisem. Sięgnijcie po nią. To nie tylko emocjonalny, ale i dzięki rozmowom z ekspertami, merytoryczny opis tej choroby. Współpraca przy jej pisaniu z Sergiuszem Pinkwartem nadała jej tempo i lekkość, mimo ciężaru tematu. Ta książka pokazuje, też jak ulotne potrafi być życie… Warto przeczytać" - napisała.

Internauci są poruszeni jej gestem.

"Klasa!", "Brawo!" - piszą w komentarzach.

Co ciekawe - syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka również "maczał palce" w procesie powstawania książki.

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce zawita na TikToku. Wiemy, co będzie nagrywać
Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce zawita na TikToku. Wiemy, co będzie nagrywać

Syn Jacka Rozenka pomógł ojcu przy książce

Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała, że jej starszy syn - Stanisław - również był zaangażowany w proces powstawania książki swojego ojca. Wykonał zdjęcie okładkowe.

"Autorem zdjęcia okładkowego jest nasz syn Stanisław" - poinformowała Małgorzata Rozenek.

Swoim dziełem pochwalił się również sam Stanisław, który wsparł tatę i poinformował o starcie przedsprzedaży.

"Po przejściu udaru i wszystkich jego konsekwencji, po 2 latach ciężkiej rehabilitacji i pracy nad sobą mój Tata wypuszcza książkę która opisuje to co przeszedł i jak z tego wychodzi, książka dostępna w przedsprzedaży na stronie"

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości