Stanisław Rozenek o relacji z Radosławem Majdanem i popularności rodziców. Pójdzie w ich ślady?

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi
Źródło: MW MEDIA
Stanisław Rozenek, najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka, w szczerym wywiadzie opowiedział o swojej relacji z Radosławem Majdanem i popularności rodziców. Wyznał także, jak ich praca wpływa na jego relacje szkolne. Pójdzie w ślady opiekunów i dołączy do świata show-biznesu?

Stanisław Rozenek niedawno towarzyszył swojemu ojcu, Jackowi Rozenkowi, podczas uroczystej premiery książki. To właśnie wtedy zdecydował się na jeden z pierwszych wywiadów. Wyjaśnił, jakie relacje łączą go z ojczymem — Radosławem Majdanem. 

Stanisław Rozenek o popularności i rodzinie 

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl wyjaśnił, że zdążył się już przyzwyczaić do życia w świetle sławy rodziców. Zdradził także, czy czyta doniesienia prasowe i medialne na temat najbliższych. 

"Rzadko czytamy. Czasami znajduję rzeczy, które nie są zgodne z prawdą i nie za bardzo mnie to cieszy, ale teraz jest już dla mnie kompletnie naturalne. Staram się nie czytać" - wyjaśnił nastolatek. 

Stanisław Rozenek opowiedział także, czy w szkole odczuwa skutki popularności opiekunów. 

"Nie i bardzo się cieszę z tego powodu. Nie chodzę do polskiej szkoły, więc większość osób, które nie są z Polski, nie kojarzą za bardzo mojej mamy i mojego taty. A jeśli ktoś ich zna, to traktuje to jako kolejną rzecz, którą o mnie wiedzą, co nie przesłania tych najważniejszych. I cieszę się, że to nie wpływa na moje życie socjalne" - odpowiedział syn Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli o nietypowym, pierwszym spotkaniu.

Stanisław Rozenek o Radosławie Majdanie i show-biznesie

Stanisław Rozenek podczas wywiadu opowiedział także o pierwszych chwilach z najmłodszym z braci — Henrykiem. Nastolatek przyznał, że choć bywa trudno, cała rodzina zaangażowała się w opiekę nad najmłodszą pociechą Małgorzaty Rozenek-Majdan i cieszy się, że może obserwować jego dorastanie. 

Stanisław Rozenek w krótkich słowach opisał też swoją relację z Radosławem Majdanem.

"Radek jest bardzo dobrą osobą w moim życiu. Jest inspiracją i przyjacielem po prostu" - powiedział. 

Na koniec rozmowy syn nowej prowadzącej "Dzień Dobry TVN" wyjaśnił, czy sam myśli o obecności w show-biznesie. 

"Widzę siebie, ponieważ projektowanie mody jest mocno związane z show-biznesem. Często myślałem o takich rzeczach, ale nie chcę, żeby to był mój główny cel. Mimo to chciałbym być dość aktywny i móc przekazywać mój punkt widzenia światu" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości