Anna Zejdler

Anna Zejdler

Anna Zejdler urodziła się w 1976 roku. To polska dziennikarka, projektantka i prowadząca podcastu Porażka, czyli sukces. Matka Maksymiliana i Mileny, była żona znanego prezentera telewizyjnego Krzysztofa Ibisza, obecnie związana z Tomaszem Walentą.

Anna Zejdler – kariera zawodowa

Anna Zejdler była studentką prawa. Jako dziennikarka była związana z czasopismami: "Joy", "Shape", "Voyage" oraz" Instyle". To była redaktor naczelna magazynu "Gala" – dwutygodnika, którego ostatni numer ukazał się w 2021 roku.

Zejdler prowadzi podcast "Porażka, czyli sukces", w którym rozmawia ze swoimi gośćmi na temat definicji sukcesu i sposobów na pokonywanie życiowych trudności. Słuchowisko jest dostępne na platformach: Youtube, Spotify i Apple Podcasts.

Dziennikarka zajmuje się również projektowaniem i sprzedażą damskich torebek.

Życie prywatne Anny Zejdler

Pierwszym mężem Anny Zejdler był znany prezenter telewizyjny, Krzysztof Ibisz, starszy od niej o jedenaście lat. Para poznała się za sprawą wspólnego znajomego – fotografa, Marcina Tyszki. Zejdler miała wówczas dwadzieścia dwa lata. Wzięli ślub zaledwie po kilku miesiącach znajomości, 5 września 1998 roku. Ceremonia była transmitowana przez TVN i została okrzyknięta najgorętszym wydarzeniem roku.

W 1999 roku na świat przyszedł syn pary, Maksymilian. Maks poszedł w ślady rodziców – studiuje aktorstwo. Rozważa również karierę komentatora sportowego.

W 2004 roku, po sześciu latach małżeństwa, Ibisz i Zejdler rozstali się. Rozwód odbył się bez obecności mediów, a zasady opieki nad synem zostały ustalone bezkonfliktowo. Choć nie są przyjaciółmi, Zejdler i Ibisz pozostają w dobrych stosunkach, a kobieta bawiła się nawet na weselu towarzyszącym ślubowi byłego męża z Joanną Kudzbalską.

Obecnie Anna Zejdler jest związana z Tomaszem Walentą, który na co dzień zajmuje się grafiką. Owocem ich miłości jest urodzona w 2007 roku córka Milena (pomimo młodego wieku dziewczynka ma już na swoim koncie rolę Jowity w serialu Pensjonat nad rozlewiskiem oraz Leny w filmie Inni ludzie). Jak napisała na Instagramie dziennikarka, chciałaby mieć więcej dzieci.

Anna Zejdler – zainteresowania i media społecznościowe

Anna Zejdler uwielbia zieloną herbatę, zwierzęta i kolorowe czasopisma. Jak podała w wywiadzie udzielonym dla Jastrząb Post, choć lubi Internet, smuci ją fakt, że coraz więcej papierowych gazet wycofuje się ze sprzedaży. Kocha Mazury, które odwiedza co roku od dziecka.

Anna Zejdler prowadzi konto na Instagramie pod nickiem @anna_zejdler, z obserwatorami dzieli się tam szczegółami życia zawodowego i prywatnego.

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA