Krzysztof Ibisz ma dwóch synów. Jak wyglądają Maksymilian i Vincent?

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Ibisz doskonale dogaduje się ze swoimi byłymi żonami i wspólnie z nimi wychowuje dwóch synów. Z Anną Zejdler ma syna Maksymiliana, a z Anną Nowak-Ibisz - Vincenta. Ile mają lat i jak wyglądają? Czym się zajmują?

Krzysztof Ibisz niedawno ogłosił, że ponownie zostanie ojcem. Obecnie jest w związku małżeńskim z Joanną Kudzbalską. Jest to trzecie małżeństwo prezentera. Z poprzednich związków ma już dwóch synów - i Vincenta. Co o nich wiadomo? Jakie relacje ich łączą?

Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler mają syna Maksymiliana - jak wygląda?

Krzysztof Ibisz powtarzał wielokrotnie, że jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Chociaż jego dwa małżeństwa rozpadły się, to utrzymuje on bardzo dobre relacje ze swoimi dziećmi. Gwiazdor jest obecny w życiu synów. Zabiera ich od czasu do czasu na "męskie wyprawy". Na Instagramie często publikuje zdjęcia, na których widać, jak spędza z chłopcami wolne chwile.

Pierwszą żoną Krzysztofa Ibisza była Anna Zejdler. Ceremonię ślubu transmitowano nawet w jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych.

Szczególną furorę zrobiła suknia Anny Zejdler, która została ponoć uszyta z aż 30 metrów atłasu. Małżonkowie bardzo szybko doczekali się syna. Para rozstała się po sześciu latach od narodzin potomka, który obecnie jest już dorosły. Maksymilian Ibisz ma już 22 lata. W 2019 roku zaczął studia aktorskie. Dumni rodzice co jakiś czas dodają wspólne zdjęcia z synem.

Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem
Krzysztof Ibisz z synem Maksymilianem
Źródło: MWMEDIA
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz mają syna Vincenta - jak wygląda?

Drugą żoną Krzysztofa Ibisza była Anna Nowak-Ibisz. Znana jest ona widzom telewizji TVN Style jako prowadząca program "Pani Gadżet". Kobieta ma też na swoim koncie kilka epizodycznych ról w polskich filmach i serialach. Krzysztofa Ibisza poślubiła w 2005 r. Para poznała się w Teatrze Ochoty. Rok później na świat przyszedł ich syn, Vincent. Cztery lata po ślubie małżonkowie rozstali się.

Po rozwodzie para nie zawsze się dogadywała, ale postanowili wspólnie wychowywać syna. Obecnie mają dobrą relację. Prezenter często dodaje na Instagram ich wspólne zdjęcia. Vincent Ibisz to już nastolatek. Ma 14 lat, ale mimo młodego wieku zaliczył już debiut w telewizji. Był asystentem swojego ojca w znanym polskim show tanecznym prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości