Krzysztof Ibisz wyjaśnił dziennikarce, po co ożenił się po raz trzeci. "Zdradzę ci w tajemnicy..."

Krzysztof Ibisz w 2021 roku wziął trzeci ślub
Krzysztof Ibisz w 2021 roku wziął trzeci ślub
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Ibisz ożenił się z Joanną Kudzbalską w sierpniu 2021 roku. Był to trzeci ślub popularnego prezentera. W programie Alicji Resich-Modlińskiej "W bliskim planie" powiedział, dlaczego zależało mu na sformalizowaniu związku.

Krzysztof Ibisz stawał na ślubnym kobiercu już trzy razy. Pierwszą żoną prezentera była dziennikarka Anna Zejdler-Ibisz. Para doczekała się syna Maksymiliana. Z kolei drugą żoną prezentera była aktorka Anna Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. W 2021 roku ożenił się z Joanną Kudzbalską. Wkrótce będą świętować pierwszą rocznicę, a także narodziny pierwszego dziecka.

Krzysztof Ibisz o byciu mężem

Krzysztof Ibisz w wywiadzie udzielonym Alicji Resich-Modlińskiej poruszył wątek ślubu z byłą uczestniczką programu TVN "Top Model" Joanną Kudzbalską. Para w sierpniu 2022 roku będzie świętować pierwszą rocznicę. W talk-show "W bliskim planie" prezenter wyjaśnił, dlaczego wziął kolejny ślub.

Na pytanie, po co brał ślub, skoro w dzisiejszych czasach mógłby żyć z partnerką bez tej całej formalnej otoczki, Krzysztof Ibisz odpowiedział:

"Alicjo, zdradzę ci w tajemnicy. Po prostu uwielbiam być mężem. Naprawdę uwielbiam być mężem. Na przykład ktoś mówi, że miał trzy żony, ale przecież są w tym samym czasie ludzie, którzy mają dziesięć nieformalnych związków. Więc to nic nie znaczy" - wyjaśnił.

Prezenter stwierdził też, że bycie mężem jest czymś wspaniałym dla niego.

"Bycie mężem jest po prostu fantastyczne" - dodał.

czt_mamtalent_kliment ciaza 2
Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof i Joanna Ibiszowie będą mieli dziecko

Krzysztof i Joanna Ibiszowie poinformowali na początku czerwca, że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Krzysztof Ibisz ma bardzo dobry kontakt z byłymi partnerkami, z którymi dzieli opiekę nad dziećmi. Pierwsza żona mężczyzny, Anna Zejdler, skomentowała ciążę Joanny Ibisz. Jak na nowe rodzeństwo zareagował syn pary Maksymilian?

W rozmowie z serwisem Jastrząb Post Anna Zejdler powiedziała, że wiedziała o ciąży, zanim wiadomość przedostała się do mediów. Nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa z tego powodu, ale między ich synem a nowym dzieckiem prezentera, będzie bardzo duża różnica wieku.

"Cieszymy się z Maksem i z Mileną, że będą mieli rodzeństwo. Chociaż ta różnica wieku będzie ogromna, ale to jest zawsze radość, kiedy rodzi się człowiek" - podkreśliła dziennikarka.

Anna Zejdler dodała też, że przeszłość nie ma dla niej żadnego znaczenia, bo nikt nie żywi do siebie urazy.

"Wiem, że może ludzie na to patrzą podejrzliwie, ale nie ma w tym nic sztucznego. Ta przeszłość dzisiaj nie wpływa na jakiekolwiek negatywne podejście czy emocje, które mogłyby takim sytuacjom towarzyszyć" - stwierdziła.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło:  "W bliskim planie", Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości