Edyta Pazura

Edyta Pazura pokazała rodziców

Edyta Pazura to siostra Tomasza Zająca, lekarza. Jest żoną znanego aktora – Cezarego Pazury oraz jego menadżerką. Para ma trójkę dzieci: Antoniego, Amelię i Ritę.

Edukacja i wiek Edyty Pazury

Edyta Pazura urodziła się 18 stycznia 1988 roku w Krakowie. Żona znanego aktora po napisanej maturze zdecydowała się studiować prawo, jednak po zawarciu znajomości z obecnym mężem, za jego namową, zmieniła kierunek i wybrała się na marketing i zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Musiała godzić ze sobą studia i macierzyństwo, co nie było łatwym zadaniem. Ma za sobą ukończone studia magisterskie z marketingu i zarządzania gospodarczego. Następnie edukowała się na Akademii Leona Koźmińskiego i ukończyła studia z zarządzania w sektorze medialnym. Posiada również dyplomy ukończenia kursów z fotografii i managementu.

Praca zawodowa Edyty Pazury

Edyta Pazura pracowała od 16. roku życia, co wynika z jej wypowiedzi. Przez pierwsze lata małżeństwa zajmowała się domem oraz dziećmi. Obecnie jest menadżerką swojego męża, Cezarego Pazury. Przywiązuje dużą wagę do edukacji. Prowadzi swoja własną markę z ubraniami, biżuterią i perfumami. Pisze bloga i zajmuje się fotografią.

Edyta Pazura – marka

Edyta Pazura jest także projektantką mody. Zajmuje się własną marką Sky and Soul, w której projektuje ubrania i biżuterię. W jej sklepie znajdziemy również perfumy. Edyta Pazura udziela się na swoim blogu oraz aktywnie prowadzi profil na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się szczegółami życia prywatnego i zawodowego.

Edyta Pazura – kariera

Edyta Pazura w 2010 roku prowadziła program "Looksus". Odcinki były poświęcone ekskluzywnym produktom. W tym samym roku Edyta Pazura pomogła swojemu mężowi wyreżyserować Weekend. Od 2014 roku jest jego menadżerką i zajmuje się sprawami związanymi z produkcją filmową, serialową, reklamową oraz autopromocją w mediach społecznościowych. Prowadzi w sieci: fanpage Just Keep Living, kanał Maybe Baby na platformie YouTube oraz wspomniane już konto na Instagramie, gdzie często się udziela.

Edyta Pazura i jej blog

Menadżerka znanego aktora prowadzi bloga, na którym opisuje swoje życie prywatne, zapisuje swoje przemyślenia i refleksje. Porusza różnego rodzaju problemy: od hejtu i krytyki, przez niełatwe macierzyństwo, po tematy związane ze szkołą, czy znęcaniem psychicznym. Prezentuje swoje odczucia na różne tematy, opisuje celebrację świąt, zamieszcza swoje rozważania związane z rodziną. Wpisy Edyty Pazury cieszą się popularnością.

Na jej blogu można znaleźć też różne przepisy, porady, jest również zakładka poświęcona aktywności fizycznej. Edyta Pazura poleca różne gadżety, ułatwiające czynności dnia codziennego. Pokazuje także swój dom i jego wnętrze, oprowadza po pokojach. Zamieszcza filmy na videoblogu.

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA