Żałoba, oszustwo, drastyczna zmiana wyglądu. Gwiazdy dziś zaskoczyły

Edyta Pazura, Aleksandra Żebrowska, Beata Kozidrak
Podsumowanie dnia w show-biznesie, 07.10
Źródło: mwmedia
W podsumowaniu dnia w show-biznesie z 7 października znajdziecie wiele zaskakujących wiadomości. Nie wszystkie były powodem do radości. Informowaliśmy o żałobie w zespole Bajm, ale również o mamie Anny Przybylskiej, która została oszukana na ogromną sumę pieniędzy.

To nie koniec newsów z życia gwiazd i znanych z show-biznesu osób. Aleksandra Żebrowska opublikowała prowokujące zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Żona aktora była półnaga. Za to Edyta Pazura zaskoczyła radykalną zmianą wyglądu. Sprawdźcie, co mogliście dziś przegapić.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

PREMIERA_DOPPELGANGER_SOBOWTOR_GIERSZAL (1)
Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór"
"Doppelgänger. Sobowtór". Co było najtrudniejsze dla odtwórcy głównej postaci? Jakub Gierszał zdradził nam kulisy powstawania produkcji

Bajm w żałobie. Beata Kozidrak pożegnała muzyka

Nie żyje członek zespołu Bajm. Zmarł Andrzej Koziara, perkusista, który współpracował z grupą w latach 1978-1981. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras powiadomili o śmierci przyjaciela na Facebooku. Zamieścili również archiwalne zdjęcie, na którym można zobaczyć pierwotny skład zespołu.

Fani zespołu z bólem przyznali, że to już czwarty członek Bajmu, który odszedł już z tego świata. Grupa zmieniała skład na przestrzeni lat, ale trzon, który był przy jej powstaniu, okazał się bardzo ważny dla słuchaczy. Sprawdźcie, kogo z zespołu nie ma już z nami.

Czytaj więcej: Bajm w żałobie. Beata Kozidrak pożegnała muzyka

Beata Kozidrak pożegnała członka zespołu Bajm
Zespół Bajm w żałobie
Beata Kozidrak pożegnała członka zespołu Bajm
Źródło: MWMEDIA

Mama Anny Przybylskiej została oszukana. Straciła mnóstwo pieniędzy

Krystyna Przybylska udzieliła nowego wywiadu, w którym nie tylko wspominała córkę w 9. rocznicę jej śmierci, ale wyznała przykrą informację. Mama Anny Przybylskiej została oszukana. W rozmowie z portalem shownews.pl zdradziła, że w pandemii pożyczyła 800 tys. zł matce asystenta, z którym w przeszłości współpracowała.

Krystyna Przybylska opowiedziała o szczegółach pożyczki. Wzięła całą winę na siebie.

"Zaufałam, pożyczając pierwszą kwotę, pożyczając drugą kwotę. Dziwię się, że nie zapaliła mi się żadna lampka" - wyznała.

Czytaj więcej: Mama Anny Przybylskiej została oszukana

Mama Anny Przybylskiej oszukana na ogromną kwotę pieniędzy
Krystyna Przybylska oszukana
Mama Anny Przybylskiej oszukana na ogromną kwotę pieniędzy
Źródło: MWMEDIA

Karolina Korwin Piotrowska zdradziła przyczynę pobytu w szpitalu

Karolina Korwin Piotrowska rok temu trafiła na SOR. Dziennikarka walczyła o swoje zdrowie, choć nie zdradziła, co jej dolegało. Dziennikarka wspierała później w chorobie makijażystkę gwiazd Magdalenę Atkis, która miała raka piersi. Artystka stała się bohaterką nowego filmu dokumentalnego Ewy Ewart.

Karolina Korwin Piotrowska w końcu zdradziła, co sama przeżywała. Wtedy pisała o ogromnym strachu.

"W sumie kilkanaście godzin strachu, z obietnicą, że trzeba wprowadzić zmiany, nie gadać o tym, że trzeba wprowadzić, tylko zadziałać" - pisała w zeszłym roku.

Karolina Korwin Piotrowska
Karolina Korwin Piotrowska o wsparciu w chorobie
Karolina Korwin Piotrowska
Źródło: MWMEDIA

Aleksandra Żebrowska pokazała półnagie zdjęcie. Kryje się za tym coś więcej

Wiele gwiazd namawia fanów do udziału w głosowaniu. Aleksandra Żebrowska w niecodzienny sposób zaprosiła obserwatorów na wybory. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się niemal nagie zdjęcie z ciążowym brzuchem. Influencerka leży na poukładanych deskach świeżego drewna... Skąd ten pomysł?

Żona Michała Żebrowskiego zachwyciła swoją pomysłowością.

"Mam wrażenie, że jesteś na każdą sytuację (polityczną najbardziej) przygotowana zdjęciowo i zawsze znajdziesz coś a propos wydarzeń" - brzmi jeden z komentarzy.

Czytaj więcej: Aleksandra Żebrowska pokazała półnagie zdjęcie

Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska
Źródło: MWMEDIA

Edyta Pazura przeszła drastyczną zmianę fryzury

Edyta Pazura przeszła spektakularną metamorfozę. Zaprezentowała nową fryzurę, która diametralnie zmieniła jej wygląd. Słodki look delikatnej blondynki odszedł w zapomnienie, by ustąpić miejsca zdecydowanie bardziej charakternej stylizacji. Żona Cezarego Pazury pokazała zdjęcia po przemianie.

"To była szybka decyzja, ale potrzebowałam tego" - napisała na InstaStories, a któryś z jej obserwatorów podkreślił, że to odważna zmiana i podziwia ją za decyzję.

Czytaj więcej: Edyta Pazura przeszła drastyczną zmianę fryzury

Edyta i Cezary Pazurowie
Edyta i Cezary Pazurowie
Edyta i Cezary Pazurowie
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości