Cezary Pazura świętuje urodziny żony. "Zrobię wszystko, żebyś była szczęśliwa"

Edyta i Cezary Pazurowie
Edyta i Cezary Pazurowie
Źródło: MWMEDIA
Edyta Pazura świętuje urodziny. Ukochana żona aktora Cezarego Pazury wyjechała z Polski i wypoczywa w przepięknych okolicznościach przyrody. Towarzyszą jej tam najbliżsi. Gwiazdor polskiego kina złożył żonie wzruszające życzenia, w których podkreślił, że wybranka serca odmieniła jego życie.

Cezary i Edyta Pazurowie są małżeństwem od 1 maja 2009 roku. Mają razem troje dzieci, Amelię (ur. 2009), Antoniego Józefa (ur. 2012) i Ritę (ur. 2018). Wspólnie prowadzą podcast i wspierają się w działaniach zawodowych. Żona aktora jest znana z tworzenia perfum.

Czytaj więcej: Cezary i Edyta Pazurowie musieli stanąć przeciwko całemu światu. Oto historia ich miłości

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku"
Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o małżeństwie z Rinke Rooyensem. Projektantka przyznała, że jej związek jest idealny i nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim ukochanym. Zdradziła też przepis na sukces w miłości. "Nauczyliśmy się ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą" - powiedziała.

Cezary Pazura złożył żonie wzruszające życzenia urodzinowe

Cezary Pazura 18 stycznia opublikował na Instagramie filmik przedstawiający różne momenty życia Edyty Pazury. Zwrócił się do ukochanej w pięknym i romantycznym wyznaniu miłości.

To szczególny dla mnie dzień. Dzień urodzin osoby, która odmieniła moje życie. O wybitnych piłkarzach mówi się, że są "galaktyczni". Taka jest moja Edytka. Kobieta niezwykła, ciepła, dobra, wyrozumiała i bardzo cierpliwa. Kochanie życzenia osobiście, ale po prostu bądź! A ja zrobię wszystko, żebyś była szczęśliwa. Mąż
- napisał Cezary Pazura.

Internauci są zachwyceni szczerym wyznaniem Cezarego Pazury. Nawet Maciej Musiał zostawił pod postem aktora kilka serduszek.

"To, z jaką miłością pan wypowiada się i pisze o żonie, to coś pięknego" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

W tym samym czasie Edyta Pazura udostępniła na InstaStories zdjęcia i filmiki, na których widać, że w tej chwili wypoczywa na wakacjach. Żona Cezarego Pazury zaprezentowała fanom nienaganną sylwetkę. Kilka dni temu pokazała nagranie z Nowej Zelandii. Zobacz w dalszej części artykułu.

Edyta Pazura
Edyta Pazura
Źródło: Instagram @edyta_pazura

Edyta Pazura pokazała, jak spędza wakacje

Edyta Pazura odwiedziła z rodziną również miasto Queenstown w Nowej Zelandii, które otrzymało nazwę na cześć królowej Wiktorii. Kobieta zachwyciła się przyrodą i zdradziła, że właśnie tam skomponowała swoje kolejne perfumy.

Żona Cezarego Pazury stwierdziła, że mogłaby tam zamieszkać.

"Gdybym miała wybrać miejsce, w którym chciałabym spędzić resztę swojego życia, to bez wahania byłoby to Queenstown. Miejsce bez splendoru, krzyku, bałaganu, głośnej muzyki, zapachu smażonych frytek i bez reklamowych banerów przyklejonych na każdym słupie i ogrodzeniu. Bez kiczu, błysku, oczów zielonych i innych niepotrzebnych bibelotów. To jest to" - oceniła Edyta Pazura.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości