Julia von Stein

Julia Von Stein to jedna z najpopularniejszych uczestniczek kultowej serii TTV, która dała się poznać widzom, jako ekspertka branży funeralnej. 

Julia Von Stein w TTV

Julia Von Stein jest związana ze stacją TTV od początku swojej kariery telewizyjnej. Widzowie kanału znają ją z udziału w produkcjach “Królowe życia”, “Damy i wieśniaczki” oraz “99 - Gra o wszystko. VIP”.

Wiosną 2023 roku pojawiła się także jako jedna z gwiazd “Diabelnie boskie”. To nowy program typu reality-show z udziałem kilku z najpopularniejszych twarzy stacji TTV. Tym razem, bohaterki doskonale znane widzom kultowej już serii “Królowe życia”, wraz z całkiem z nowymi koleżankami, będą odsłaniać przed widzami kulisy swojego codziennego życia i diabelnie boskiego charakteru.

Julia Von Stein – wiek, życie prywatne, zawód

Katarzyna Julia Steinhoff, bo tak naprawdę nazywa się Julia Von Stein, urodziła się w Tarnowie.

Julia von Stein ma obecnie 27 lat i na co dzień mieszka w Warszawie.

Ukończyła prywatną szkołę, jednak nie wspomina tamtych czasów najlepiej – często była ofiarą hejtu ze strony rówieśników. Julia Von Stein zmagała się z problemami dysleksji i dysortografii, nad którymi dużo pracowała, co pozwoliło jej ukończyć studia dziennikarskie. Nie pracuje jednak w tym zawodzie.

Julia von Stein współprowadzi rodzinny biznes - dom pogrzebowy. Julia odpowiada za projektowanie trumien, co jest zajęciem wymagającym dużej wrażliwości estetycznej i artystycznej. Do zadań Julii należy również kosmetyka pośmiertna, czyli malowanie zwłok i przygotowanie ich do ostatniego pożegnania.

Julia choruje na Hashimoto, w związku z czym przebywa na specjalnej diecie, wykluczającej m.in. gluten i laktozę.

Julia Von Stein – rodzina

Chociaż rodzina Juli Von Stein pochodzi z Tarnowa, to posiadają iście włoski temperament. Rodzina od lat 60 zajmuje się w Tarnowie branżą funeralną.

Rodzinny interes został założony przez dziadka Julii – Władysława Steinhoffa. W 1988 roku interes przejął ojciec Julii – Bogdan. W 1994 roku do męża dołącza mama Julii - Beata Steinhoff, dotychczas mieszkająca w USA.

Julia von Stein ma młodszego brata Karola, nie jest on jednak związany z branżą pogrzebową.

Julia Von Stein – Instagram

Julia Von Stein udziela się aktywnie w mediach społecznościowych. Gwiazda TTV prowadzi swój profil na Instagramie jako @julia_von_stein. Chętnie dzieli się tam momentami ze swojego życia prywatnego.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd" Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Gołębiowski/TVN