Anna Dereszowska

Bal Fundacji TVN to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń charytatywnych w Polsce. W tym roku impreza odbywała się pod nazwą Bal Nocy Letniej. Tym razem zbierano fundusze na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka.

W trakcie pandemii Anna Dereszowska podjęła decyzję o zakupie domu na Mazurach. Wiejski azyl okazał się spełnieniem marzeń aktorki oraz jej bliskich. Swoją radością Anna Dereszowska podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie wątki prawnicze i medyczne. W pierwszym sezonie widzowie poznali historię małżeństwa Żuławskich. Jak potoczą się ich dalsze losy? W głównych rolach Cezary Pazura, Magdalena Różczka i Anna Dereszowska.

Anna Dereszowska i Magdalena Różczka znają się od lat. Aktorki występują razem w serialu "Tajemnica zawodowa". Obie są matkami i mają dzieci w podobnym wieku.

Anna Dereszowska w rozmowie z nami powiedziała o powrocie do formy sprzed ciąży. Wyznała, że to również sprawka genów. "To trochę geny, nie ma co ukrywać" - wyjaśniła.

Anna Dereszowska namawia do rozmów z dziećmi o ich lękach i sytuacji w Ukrainie.

"Tajemnica zawodowa" to serial, który łączy w sobie tematykę prawniczą i medyczną. W pierwszym sezonie widzowie mogli śledzić historie rozgrywające się na sali sądowej, ale też poznać ciekawe przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi historiami. Głównymi bohaterami są prawniczka Julia Żurawska i jej mąż lekarz Andrzej Żurawski.

"Tajemnica zawodowa" to serial, w którym wątki prawnicze łączą się z wątkami medycznymi. Poruszające ludzkie historie pozwalają zrozumieć zarówno zawód obrońcy, jak i lekarza. Widzowie mogą śledzić historie rozgrywające się na sali sądowej, ale też poznać ciekawe przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi historiami.