Duże zmiany w "Na Wspólnej"! Kto wróci do serialu? Jakie nowe gwiazdy dołączą do obsady?

Wielkie powroty starych bohaterów "Na Wspólnej"
Wielkie powroty starych bohaterów "Na Wspólnej" - Marcin Chochlew
Źródło: TVN
Mimo upływu dwóch dekad od premiery, serial "Na Wspólnej" pozostaje w doskonałej formie i zadziwia widzów jak nigdy dotąd! Twórcy tego popularnego serialu postanowili nie przerywać swojego zwycięskiego marszu i zaskakiwać widzów na każdym kroku. Przygotowali dla nich wzruszające historie, długo oczekiwane powroty oraz nowych bohaterów, którzy na stałe wpiszą się w fabułę. W nadchodzącym sezonie "Na Wspólnej" widzowie będą mieli okazję doświadczyć jeszcze więcej emocji i zaskoczeń!

Serial "Na Wspólnej" nie zwalnia tempa i wciąż prezentuje wyjątkową jakość rozrywki. Twórcy zapewniają, że kolejny sezon będzie stanowić jeszcze większe wyzwanie dla wyobraźni widzów. Przygotowano wiele niespodzianek - poruszające historie, nieoczekiwane powroty i debiuty nowych postaci, które z pewnością zaskoczą publiczność. Wiosna w "Na Wspólnej" będzie niezapomniana i pełna wrażeń!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej" – Marta pomoże Filipowi i Romie

Marta będzie miała szansę okazać swoje wielkie serce, kiedy pomoże Filipowi (Marcin Chochlew), który znalazł się w trudnej sytuacji finansowej, załatwiając mu pracę grafika w stacji telewizyjnej. Jednak niebawem w siedzibie telewizji pojawi się mąż Romy, który podzieli się z Martą dramatyczną historią, jaką przeżył razem z żoną. Okazało się, że ich syn cierpi na rzadką chorobę SMA, a rodzice wydali całe swoje oszczędności na ratowanie życia dziecka. Mimo że Roma (Julia Kamińska) była rywalką Marty, kobieta postanowi dać jej drugą szansę i ponownie zatrudnić ją w telewizji, wierząc w jej zmianę i przekonana, że życie już wystarczająco doświadczyło rywalkę. Czy ta decyzja okaże się słuszna?

"Na Wspólnej" – nałóg Kamila wymyka się spod kontroli

Kamil Hoffer, pomimo próśb i interwencji ze strony bliskich, uparcie twierdzi, że jego nałóg jest pod kontrolą. Ula, z którą obiecuje zostać, staje się dla niego ostatnią deską ratunku. Niestety, gdy Kolenda niespodziewanie odchodzi, Kamil znowu zanurza się w alkoholu, łamiąc daną obietnicę. To doprowadzi go do dna i zmusi do szukania pomocy w odwyku. Tam spotka Jagnę (Magdalena Popławska) - terapeutkę, która zdoła go przekonać do pozostania w ośrodku leczenia uzależnień. Wspólne doświadczenia łączą ich ze sobą i wkrótce zaczynają budować zażyłą relację. Kamil poznaje dramatyczną historię Jagny, która w wyniku uzależnień straciła nie tylko męża, ale i syna. Postanawia jej pomóc, ale czy zdoła odmienić życie kobiety?

W tym czasie, pod nieobecność Kamila, Ula znajduje wsparcie u Igora. Nastolatka z wdzięcznością odwzajemnia jego zainteresowanie, ale jej uczucia szybko przeradzają się w miłość. Co zrobi Kamil, gdy się o tym dowie? Czy zdoła sobie poradzić z własnymi problemami i wesprzeć Ulę w jej miłości?

Magdalena Popławska w "Na Wspólnej"
Magdalena Popławska w "Na Wspólnej"
Magdalena Popławska w "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

"Na Wspólnej" – powrót dawnego kochanka Oli

Na ulicę Wspólną powróci dawny kochanek Oli Zimińskiej Mariusz Czerski (Mariusz Zaniewski). Tym razem jego drogi skrzyżują się z Darkiem, specjalistą od prawa spółek, który zostanie zaproszony do spółki przez Zakościelnego. Żbik postanowi dowiedzieć się jak najwięcej o "nowym" i odwiedzi kancelarię Czerskiego - Rabski & Siwek, która należy do Anety (Dorota Krempa) i jej obecnego męża. Okazuje się, że małżeństwo stoi u progu rozwodu, a rozstanie Czerskiego z dawnymi wspólnikami kryje w sobie wiele tajemnic...

W międzyczasie Kasia musi zmierzyć się z powrotem do życia Darka jego byłej żony. Czy podoła temu wyzwaniu? A może jej związek ze Żbikiem przetrwa próbę czasu i dojdzie do długo wyczekiwanych zaręczyn? Wkrótce wszystkie karty zostaną odkryte, a mieszkańcy "Na Wspólnej" będą musieli stawić czoła kolejnym wyzwaniom. Czy zdołają przetrwać burzliwe emocje i problemy?

Mariusz Zaniewski w "Na Wspólnej"
Mariusz Zaniewski w "Na Wspólnej"
Mariusz Zaniewski w "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

"Na Wspólnej" – Ola wraca do rodzinnego domu

W domu Zimińskich zapanowała radość z powodu przyjazdu Oli (Marta Wierzbicka). Chcieli wykorzystać tę okazję do szczerej rozmowy z córką, ale zostali zaskoczeni, gdy Ola pojawiła się z Alanem – mężczyzną, który już wcześniej udowodnił, że nie zasługuje na ich sympatię ani serce ich dziecka. Musieli robić dobrą minę do złej gry, a sytuacja stawała się coraz bardziej skomplikowana. Ola ogłosiła, że zarówno ślub, jak i poród odbędą się w Anglii, i nie chciała poznać płci dziecka przed porodem. Gosia szybko zrozumiała, że w związku córki nie zawsze jest kolorowo, ale Ola dodała, że kocha Alana. Zimińscy zdecydowali się zorganizować dla Oli baby shower, ale niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Marta Wierzbicka w "Na Wspólnej"
Marta Wierzbicka w "Na Wspólnej"
Marta Wierzbicka w "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

"Na Wspólnej" – Igor postanawia uwieść właścicielkę klubu sportowego

W redakcji Igora pojawia się zrozpaczona matka, która opowiada o tragicznej śmierci jej syna. Chłopak został pobity na śmierć, a winą za to obarcza Judytę Bradecką (Anna Dereszowska) – właścicielkę klubu sportowego, w którym ofiara trenowała. Postanowiono przyjrzeć się sprawie. Sławek informuje Igora, że nastolatek był pod wpływem środków odurzających. Mąż Eli zdecyduje się na wkręcenie się w środowisko klubu, używając fałszywego imienia "Czarek". Tam poznaje prawdziwą lwicę w męskim świecie, czyli Bradecką. Igor postanawia wejść w bliższą relację z kobietą, aby poznać prawdę o śmierci chłopaka. Jakie będą tego skutki?

Anna Dereszowska w "Na Wspólnej"
Anna Dereszowska w "Na Wspólnej"
Anna Dereszowska w "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

"Na Wspólnej" – Honorata zamyka lumpeks

Honorata odczuwa skutki inflacji i zmuszona jest zamknąć swój lumpeks. W międzyczasie rozpoczyna się niewielki remont w pensjonacie na sprzedaż. Roman opowiada o gospodarstwie swojej zachwyconej żonie. Razem postanawiają spełnić swoje marzenie i kupić posiadłość. Niestety, mimo sprzedaży domu za niską cenę i wzięcia kredytu pod zastaw mieszkania wciąż nie stać ich na to. Właściciel wychodzi z propozycją współwłaścicielstwa, po czym sam odchodzi, pozostawiając Hofferom opiekę nad pensjonatem. Niestety, wraz z nim pojawiają się problemy. Radość z nowej inwestycji zostaje nieco przyćmiona, kiedy sąsiadka, Wagnerowa (Katarzyna Ankudowicz) informuje ich, że pensjonat cieszy się opinią noclegowni dla tirówek. Roman nie poddaje się i wierzy, że uda mu się odmienić to miejsce i tchnąć w nie nowe życie. Wkrótce w pensjonacie pojawi się tajemnicza Inez (Dominika Lignicka).

Dominika Lignicka w "Na Wspólnej"
Dominika Lignicka w "Na Wspólnej"
Dominika Lignicka w "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

"Na Wspólnej" – Paweł dowiaduje się, że nie jest ojcem Gucia

Gucio, syn Beaty i Pawła, choruje coraz bardziej. Chłopiec zostaje przewieziony do szpitala, a wyniki badań krwi odkrywają, że Paweł nie jest biologicznym ojcem dziecka! Paweł oskarża Beatę o zdradę, a gdy okazuje się, że ojcem Gucia jest Emil (Piotr Ligienza), sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana. Paweł opuszcza dom, pozostawiając zrozpaczoną Beatę samą. Emil staje się opoką dla swojej bratowej. Sytuacja staje się jeszcze bardziej dramatyczna, gdy lekarze informują młodych rodziców, że Gucio potrzebuje przeszczepu szpiku. Beata prosi Maślikowskich o test zgodności tkankowej z ich synem, ale oni odmawiają, nie chcąc narażać swojego dziecka na ból. Pozostaje tylko czekać na dawcę z listy. Czy choroba syna połączy ponownie Beatę i Pawła?

Piotr Ligienza w "Na Wspólnej"
Piotr Ligienza w "Na Wspólnej"
Piotr Ligienza w "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

"Na Wspólnej" – Antosia zakochuje się w młodym modelu

Weronika przeżywa bardzo trudny okres. Wszystko zaczyna się od Antosi, która poznaje młodego modela Dawida (Igor Toporoski) podczas pomagania Janowi przy sesji zdjęciowej. Chłopak przyciąga jej uwagę i wydaje się, że jest wzajemność. Po kilku spotkaniach Antosia zaczyna się bardziej angażować w związek, jednak odkrywa, że Dawid wykorzystuje ją do swoich sesji zdjęciowych. Co więcej, uwodzi również inne dziewczyny. Kiedy Antosia próbuje przejść nad tym do porządku dziennego i uleczyć złamane serce, odkrywa, że jest w ciąży. Niestety, ojciec dziecka się jej wyprze. Weronika jest zła i wyładowuje swoje emocje na Janie, co niszczy ich związek. Jednak to dopiero początek problemów, ponieważ pojawią się nowe trudności. Na szczęście, pojawi się Nalepa, który okaże się wielkim wsparciem dla Antosi i całej rodziny. Czy jego obecność pomoże w rozwiązaniu problemów i odbije się pozytywnie na relacji Weroniki i Jana?

Igor Toporoski w "Na Wspólnej"
Igor Toporoski w "Na Wspólnej"
Igor Toporoski w "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości