Anna Dereszowska w wyjątkowy sposób przypieczętowała relację z córką. Będziecie zaskoczeni

Anna Dereszowska
Anna Dereszowska
Źródło: MWMEDIA
Anna Dereszowska bardzo rzadko pokazuje się z córką w mediach społecznościowych, ale tym razem zrobiła mały wyjątek. Aktorka zdradziła, że razem z 16-letnią Leną wykonały sobie tatuaże. Gwiazda zrelacjonowała wspólny dzień z najstarszym dzieckiem na Instagramie.

Ann Dereszowska to znana polska aktorka, a prywatnie mama na pełen etat. Gwiazda wychowuje trójkę dzieci: synów Maksymiliana i Aleksandra, którzy są owocem miłości z jej obecnym partnerem, Danielem Duniakiem; a także najstarszą z całego rodzeństwa córkę Lenę, której ojcem jest aktor Piotr Grabowski.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

31082023_WOJCIECHOWSKA_MARYSIA (1)
Martyna Wojciechowska o relacji z Marysią. "Nie wiedziałam, na czym polega zdrowe macierzyństwo"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Dereszowska i jej 16-letnia córka zrobiły sobie tatuaże

Anna Dereszowska bardzo strzeże życia prywatnego i bardzo rzadko wypowiada się na temat rodziny. Przeważnie nie pokazuje także swojej najstarszej pociechy w mediach społecznościowych. Teraz jednak aktorka zrobiła wyjątek i zdradziła, jak spędziła czas z 16-letnią córką. Widać, że obie panie mają ze sobą wręcz przyjacielską relację.

Anna Dereszowska i jej nastoletnia pociecha poszły bowiem wykonać sobie razem tatuaże. Gwiazda wytatuowała sobie imiona dzieci, jednak nie zdradziła, na jaki symbol zdecydowała się Lena. Po wszystkim mama i córka poszły na wspólny obiad. Po drodze spotkały Macieja Musiała, który zrobił sobie z 16-latką pamiątkowe zdjęcie.

"Miałyśmy dziś z Lenką wspaniały dzień. Zrobiłyśmy sobie obie tatuaż, a potem poszłyśmy zjeść coś pysznego. Zjadłyśmy wspólnie z jedną z najlepszych przyjaciółek Lenusi, choć Wanda była z nami online. A największą niespodziankę sprawił nam spotkany przez nas przypadkiem Maciej Musiał, który zgodził się zrobić z Lenką zdjęcie" - napisała Anna Dereszowska na Instagramie.

Anna Dereszowska szczerze o macierzyństwie

Anna Dereszowska nigdy nie ukrywała, że przeszła w życiu przez trudne chwile. Gwiazda straciła mamę, gdy była małą dziewczynką, a to traumatyczne wydarzenie mocno wpłynęło na jej pewność siebie.

"Więc nie miałam tego żeńskiego pierwiastka – bardzo istotnego dla dorastającej dziewczynki. Dwa: miałam starszego brata i samych kuzynów wokół, którzy nie do końca byli szczęśliwi, że ciągle się im pałętam pod nogami, jeżdżę z nimi na narty itd.… Byłam młodsza, słabsza, sprawiałam, że wszystko działo się troszkę wolniej i to ich denerwowało. I dawali mi wyraźnie to odczuć. Nie bardzo miałam się więc dobrze sama ze sobą…" - powiedziała w rozmowie z magazynem "VIVA!". To właśnie macierzyństwo okazało się dla niej przełomowym momentem. Aktorka przewartościowała swoje życie i bardzo zaangażowała się w wychowanie swoich dzieci. Na Instagramie nie raz opowiada zarówno o blaskach, jak i cieniach roli matki.

"Dopiero macierzyństwo uświadomiło mi, że wszystko jest po coś. […] . To, że w trakcie dojrzewania zrobiły mi się rozstępy na pośladkach i piersiach, to w ogóle nie miało już znaczenia. Ciało kobiece jest czymś tak nieprawdopodobnym, jest takim cudem, potrafi dać życie! […] A to, że ma jakieś niedoskonałości, sprawia tylko, że jest jeszcze piękniejsze" - tłumaczyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości